Rozpis pískání, 8. liga, skupina K

Real Prd

Čt 10.10. 18:00 Štěrboholy STER1
Čt 10.10. 19:15 Štěrboholy STER1
Čt 10.10. 20:30 Štěrboholy STER1
Po 4.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 4.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 4.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

Šnek FC B

St 25.9. 18:00 Štěrboholy STER3
St 25.9. 19:15 Štěrboholy STER3
St 25.9. 20:30 Štěrboholy STER3
Ne 20.10. 17:45 Meteor 8 METE1
Ne 20.10. 19:00 Meteor 8 METE1

TJ Bohemia Chips 1980

St 23.10. 18:00 Štěrboholy STER2
St 23.10. 19:15 Štěrboholy STER2
St 23.10. 20:30 Štěrboholy STER2
Po 11.11. 19:15 Motorlet MOTO3
Po 11.11. 20:30 Motorlet MOTO3

Tvoje máma FC

St 18.9. 19:00 Meteor 8 METE1
St 18.9. 20:15 Meteor 8 METE1
Út 8.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 8.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Vocasuna CA

Po 23.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 23.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 14.10. 18:45 Bílá Hora BIHOR
Po 14.10. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Ne 10.11. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 10.11. 17:30 Děkanka DEKAN

FC FC

Čt 10.10. 19:15 Motorlet MOTO1
Čt 10.10. 20:30 Motorlet MOTO1
St 6.11. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 6.11. 19:15 Hrabákova HRAB3
Ne 1.12. 13:30 Plamínkové PLAM
Ne 1.12. 14:45 Plamínkové PLAM

Black Fellaz FC

Pa 4.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 4.10. 19:30 Děkanka DEKAN
St 23.10. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 23.10. 19:15 Hrabákova HRAB1
Po 11.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 11.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Brazzers Praha FC B

Ne 15.9. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 15.9. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 6.10. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 6.10. 10:00 Hanspaulka HANSP
Ne 3.11. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 3.11. 13:45 Hanspaulka HANSP

Real Praha B

Ne 8.9. 18:45 Pražačka P1
Ne 8.9. 20:00 Pražačka P1
Po 23.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 23.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Ne 10.11. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 10.11. 20:00 Mikulova MIKU2

Rozmetadlo FC

Út 1.10. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 1.10. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Út 22.10. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 22.10. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
St 13.11. 19:00 Pražačka P1
St 13.11. 20:15 Pražačka P1

Řepští sršni

Čt 3.10. 19:00 Pražačka P3
Čt 3.10. 20:15 Pražačka P3
St 23.10. 19:00 Pražačka P1
St 23.10. 20:15 Pražačka P1
Ne 1.12. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 1.12. 17:30 Tempo FC TEMPO

Dropa FC B

Ne 6.10. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 6.10. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Po 21.10. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 21.10. 20:15 Meteor 8 METE2
Po 11.11. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 11.11. 19:15 Hrabákova HRAB3