Seznam týmů, 8. liga, skupina K

Tým Barvy dresů
Vocasuna CA červená
Tvoje máma FC černá, bílá
Řepští sršni černá, žlutá
TJ Bohemia Chips 1980 modrá
Šnek FC B žluto-modrá
Rozmetadlo FC bílo-černá, modrá
Real Prd světle zelená, světle modrá
Real Praha B bílá, červená
FC FC modrá
Dropa FC B žlutá, šedá
Brazzers Praha FC B modrá
Black Fellaz FC černá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina K

Utkání Datum Čas Hřiště
Real PrdRozmetadlo FC Pa 22.3. 18:00 ZAK
FC FCTJ Bohemia Chips 1980 Pa 22.3. 18:15 PRKOP
Black Fellaz FCVocasuna CA Pa 22.3. 18:15 HOSTI
Real Praha BŠnek FC B Pa 22.3. 20:30 SCBEC
Dropa FC BŘepští sršni Pa 22.3. 20:30 ZAK
Brazzers Praha FC BTvoje máma FC So 23.3. 11:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Řepští sršniFC FC Pa 29.3. 18:00 SCBEC
Vocasuna CARozmetadlo FC Pa 29.3. 19:15 SCBEC
TJ Bohemia Chips 1980Real Praha B Pa 29.3. 20:15 ZABEH
Šnek FC BReal Prd Pa 29.3. 20:30 SCBEC
Tvoje máma FCDropa FC B Pa 29.3. 20:45 BECH
Black Fellaz FCBrazzers Praha FC B So 30.3. 10:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Rozmetadlo FCŠnek FC B Pa 5.4. 18:15 PRKOP
Real PrdTJ Bohemia Chips 1980 Pa 5.4. 18:15 LITVI
Real Praha BŘepští sršni Pa 5.4. 19:30 LITVI
FC FCTvoje máma FC Pa 5.4. 20:45 STOD
Dropa FC BBlack Fellaz FC Pa 5.4. 20:45 BECH
Brazzers Praha FC BVocasuna CA So 6.4. 10:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Black Fellaz FCFC FC Pa 12.4. 18:15 PRKOP
TJ Bohemia Chips 1980Rozmetadlo FC Pa 12.4. 20:15 ZABEH
Řepští sršniReal Prd Pa 12.4. 20:30 SCBEC
Vocasuna CAŠnek FC B Pa 12.4. 20:30 ZAK
Brazzers Praha FC BDropa FC B Pa 12.4. 20:45 BECH
Tvoje máma FCReal Praha B Pa 12.4. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Šnek FC BTJ Bohemia Chips 1980 Pa 26.4. 18:15 STOD
Rozmetadlo FCŘepští sršni Pa 26.4. 18:15 PRKOP
Real Praha BBlack Fellaz FC Pa 26.4. 20:15 ZABEH
Real PrdTvoje máma FC Pa 26.4. 20:30 SCBEC
Dropa FC BVocasuna CA Pa 26.4. 20:45 BECH
FC FCBrazzers Praha FC B So 27.4. 10:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Vocasuna CATJ Bohemia Chips 1980 Pa 3.5. 17:30 MALES
Tvoje máma FCRozmetadlo FC Pa 3.5. 18:45 MALES
Black Fellaz FCReal Prd Pa 3.5. 19:30 DEKAN
Dropa FC BFC FC Pa 3.5. 20:45 BECH
Řepští sršniŠnek FC B Pa 3.5. 20:45 DEKAN
Brazzers Praha FC BReal Praha B So 4.5. 10:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
FC FCVocasuna CA Pa 10.5. 18:00 P3
Rozmetadlo FCBlack Fellaz FC Pa 10.5. 18:15 PRKOP
TJ Bohemia Chips 1980Řepští sršni Pa 10.5. 20:15 ZABEH
Šnek FC BTvoje máma FC Pa 10.5. 20:30 ZAK
Real Praha BDropa FC B Pa 10.5. 20:45 BECH
Real PrdBrazzers Praha FC B So 11.5. 11:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Brazzers Praha FC BRozmetadlo FC Pa 17.5. 18:00 P2
Vocasuna CAŘepští sršni Pa 17.5. 18:15 PRKOP
FC FCReal Praha B Pa 17.5. 19:30 STOD
Black Fellaz FCŠnek FC B Pa 17.5. 20:15 ZABEH
Dropa FC BReal Prd Pa 17.5. 20:45 BECH
Tvoje máma FCTJ Bohemia Chips 1980 So 18.5. 11:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Real PrdFC FC Pa 24.5. 18:00 P3
Řepští sršniTvoje máma FC Pa 24.5. 18:15 PRKOP
Real Praha BVocasuna CA Pa 24.5. 19:30 BECH
Rozmetadlo FCDropa FC B Pa 24.5. 20:45 BECH
Šnek FC BBrazzers Praha FC B So 25.5. 10:00 P2
TJ Bohemia Chips 1980Black Fellaz FC So 25.5. 12:30 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Black Fellaz FCŘepští sršni Pa 31.5. 17:45 ZABEH
Real Praha BReal Prd Pa 31.5. 18:15 MALES
FC FCRozmetadlo FC Pa 31.5. 18:15 PRKOP
Vocasuna CATvoje máma FC Pa 31.5. 19:30 BECH
Dropa FC BŠnek FC B Pa 31.5. 20:45 BECH
Brazzers Praha FC BTJ Bohemia Chips 1980 So 1.6. 10:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Řepští sršniBrazzers Praha FC B Pa 14.6. 20:30 ZAK
Rozmetadlo FCReal Praha B Pa 14.6. 20:30 SCBEC
Tvoje máma FCBlack Fellaz FC Pa 14.6. 20:45 HOSTI
TJ Bohemia Chips 1980Dropa FC B Pa 14.6. 20:45 BECH
Šnek FC BFC FC Pa 14.6. 20:45 DEKAN
Real PrdVocasuna CA Pa 14.6. 20:45 STOD