12. Brazzers Praha FC B 11 1 2 8 18:42 2

Ne 31.3.19 18:45 TEMPO United clans Huňáč PK   (HL4F)
Ne 31.3.19 20:00 TEMPO Botič FC GP Rangers   (HL4F)
Po 15.4.19 18:00 HRAB3 Pirelli VET PFC Kodymka   (VL4A)
Po 15.4.19 19:15 HRAB3 Prague St. Gentlemen Tlakové galoše   (HL5A)
Ne 12.5.19 16:15 ZAK Krabice Talent Praha FC   (HL7K)
Ne 12.5.19 17:30 ZAK S.N.F. A Sokol Vysočany B   (HL5I)

14. 6. 19 20:30 ZAK Řepští sršni Brazzers Praha FC B 11. 6:0 (2:0)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Řepských sršňů pro start hráče na cizí RP v týmu Brazzers Praha. Jan Smetana
Řepští sršni Brazzers Praha FC B
Michal Pleskač – Adam Bílý, Petr Jordán, Kryštof Kilián, Tomáš Komárek, Martin Russo, Radek Starosta, Filip Stolín vs Jan Nosek – Jan Cvrček, Radek Moucha, František Novosad, Jan Rykl, Josef Tomášek, Aleš Vávra, Tomáš Vlček
17., 25. Kryštof Kilián
40. OG
31. OG
39., 45. Jan Rykl
1. 6. 19 10:00 P2 Brazzers Praha FC B TJ Bohemia Chips 1980 10. 3:3 (2:0)
V první půli byli lepší domácí hráči, ale se změnou stran se také otočily role a hosté převzali otěže. Domácí tým vyrovnal poslední střelou v zápase.
Brazzers Praha FC B TJ Bohemia Chips 1980
Tomáš Vlček – Jan Cvrček, Radek Moucha, Duc Tuan Nguyen, Jan Nosek, Jan Rykl, Josef Tomášek, Aleš Vávra vs Huy Phu Nguyen – Tomáš Rájecký, Petr Sedláček, Jan Šefčík, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Jan Tícha
15., 60. Jan Nosek
19. Josef Tomášek
44 Jan Nosek
48 Jan Cvrček
33. Lukáš Srb
37., 44. Tomáš Rájecký
25. 5. 19 10:00 P2 Šnek FC B Brazzers Praha FC B 9. 6:2 (4:1)
Šnek vyhrál zaslouženě, Brazzers patří dík za to, že to nevypustili. Smetana
Šnek FC B Brazzers Praha FC B
Josef Budínský – Michal Klouček, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Váňa, Miroslav Vaněk vs Radek MouchaJan Cvrček, Duc Tuan Nguyen, Jan Nosek, Jan Rykl, Aleš Vávra
5. OG
11. Michal Němec
12., 23. Miroslav Neubauer
56., 60. Miroslav Vaněk
23. Jan Cvrček
42. Jan Rykl
17. 5. 19 18:00 P2 Brazzers Praha FC B Rozmetadlo FC 8. 2:6 (0:2)
Dvougólový náskok Rozmetadla z prvního poločasu dokázali Brazzers srovnat poslední čtvrthodinovkou. Konec ale patřil Rozmetadlu, které soupeře rozmetalo. Čapla
Brazzers Praha FC B Rozmetadlo FC
Tomáš Vlček – Matěj Kopčil, Kryštof Makovec, Radek Moucha, Duc Tuan Nguyen, Jan Nosek, František Novosad, Jan Rykl, Josef Tomášek vs Tomáš Helebrant – Tadeáš Brožík, Martin Nicek, Lukáš Pokorný, Lukáš Procházka, Matěj Slavíček, Hynek Telerovský, Kryštof Továrek
60. Matěj Slavíček
11. 5. 19 11:15 ZABEH Real Prd Brazzers Praha FC B 7. 1:1 (1:0)
Real prd se rozešel smírně s Brazzers. Oba soupeři se trefili pouze jedenkrát. Procházka
Real Prd Brazzers Praha FC B
Pavel Reich – Michael Kalous, Pavel Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Petr Pleštil, Václav Tůma, Ivo Urban vs Tomáš Vlček – Jan Cvrček, Radek Moucha, Duc Tuan Nguyen, Jan Nosek, František Novosad, Jan Rykl, Aleš Vávra
27. Michael Kalous 47. Tomáš Vlček
4. 5. 19 10:00 P2 Brazzers Praha FC B Real Praha B 6. 2:3 (1:2)
V bojovném vyrovnaném utkání měli více štěstí borci Realu Praha.
Brazzers Praha FC B Real Praha B
Tomáš VlčekJan Cvrček, Matěj Kopčil, Kryštof Makovec, Radek Moucha, Duc Tuan Nguyen, Josef Tomášek, Aleš Vávra vs Jakub Kuchař – Filip Bajcura, Přemysl Bareš, Dušan Blahušiak, Petr Blahušiak, Marek Gerschon, Jan Pešek
2. Jan Cvrček
59. Duc Tuan Nguyen
13 Josef Tomášek 8. Petr Blahušiak
25. Dušan Blahušiak
40. Jan Pešek
27. 4. 19 10:00 P1 FC FC Brazzers Praha FC B 5. 4:2 (2:1)
Bojovné utkání, ovšem s množstvím nepřesností, hlavně na straně hostů. Ti ovšem nedostatky doháněli nesmírnou bojovností. Ale i přes to, že domácí ztratili dvoubrankové vedení, byl jejich tým fotbalovější a sehranější a nakonec vybojoval výhru. Šebek
FC FC Brazzers Praha FC B
Jan Horčička – Eduard Cmunt, Jiří Hrdlička, Jiří Konečný, Štefan Okoličány, Jakub Šíma, Avetis Švamberk vs Tomáš Vlček – Jan Cvrček, Matěj Kopčil, Kryštof Makovec, Radek Moucha, Duc Tuan Nguyen, Jan Nosek, František Novosad, Jan Rykl, Josef Tomášek, Aleš Vávra
11., 24., 60. Štefan Okoličány
50. Eduard Cmunt
29. Aleš Vávra
31. Jan Cvrček
12. 4. 19 20:45 BECH Brazzers Praha FC B Dropa FC B 4. 0:3 (0:0)
Oboustranně běhavé utkání.
Brazzers Praha FC B Dropa FC B
Radek Moucha – Jan Cvrček, Kryštof Makovec, Jan Nosek, František Novosad, Jan Rykl, Aleš Vávra, Tomáš Vlček vs Vojtěch Hejma – Martin Buček, Tomáš Krkavec, Aleš Malinovský, David Rubeš, Karel Sádlo ml., Michal Sedláček, Martin Švaněk, Ondřej Vacek
33. David Rubeš
41. Michal Sedláček
50. Ondřej Vacek
6. 4. 19 10:00 P2 Brazzers Praha FC B Vocasuna CA 3. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání se spoustou nepřesností, domácí vstřelili v závěru branku a se štěstím vyhráli. Petr
Brazzers Praha FC B Vocasuna CA
Radek Moucha – Jan Cvrček, Kryštof Makovec, Duc Tuan Nguyen, Jan Rykl, Josef Tomášek, Aleš Vávra, Tomáš Vlček vs Denis Záhorovský – Filip Chudoba, Otakar Pachovský, Šimon Podpěra, Jonáš Stoilov, Adam Tůma, Štěpán Tupý, Petr Valenta, Ondřej Voska, Robin-James Zenker
17., 55. Radek Moucha 16. Jonáš Stoilov
30. 3. 19 10:00 P2 Black Fellaz FC Brazzers Praha FC B 2. 6:2 (3:2)
V prvním poločase se týmy vzájemně testovaly. Druhý poločas už nabídl herní převahu domácích, kteří ji dokázali využít a vyhráli.
Black Fellaz FC Brazzers Praha FC B
Tadeáš Diviš – Vojtěch Bednář, Jakub Čakan, Filip Janda, Matyáš Korityák, Filip Král, Ondřej Petrach, Václav Rác, Marek Štěpánek, Tomáš Veselý vs Tomáš Vlček – Jan Cvrček, Kryštof Makovec, Radek Moucha, Duc Tuan Nguyen, Josef Tomášek, Aleš Vávra
3., 18. Ondřej Petrach
12. Tomáš Veselý
39. Marek Štěpánek
47., 56. Václav Rác
7., 17. Jan Cvrček
23. 3. 19 11:15 ZAK Brazzers Praha FC B Tvoje máma FC 1. 2:3 (0:0)
Tým Blazzers byl lepší na balónu, kombinačně i technicky. Tým Tvoje máma v závěru zapojil i brankáře, vyrovnal a přidal vítězný gól. Janča
Brazzers Praha FC B Tvoje máma FC
Tomáš VlčekJan Cvrček, Radek Moucha, Duc Tuan Nguyen, František Novosad, Jan Rykl, Aleš Vávra vs Tomáš Linhart – Jakub Blažek, Michal Čadský, Lukáš Heřman, Michal Hornok, Radoje Korecký, Martin Roušal, Štefan Varmus, Jan Veverka