12. Brazzers Praha FC B 11 1 2 8 18:42 2

Ne 7.4.19 18:45 TEMPO Drny FC Sturm JM   (HL5I)
Ne 7.4.19 20:00 TEMPO GP Rangers Úžas 1.FFS   (HL4F)
Ne 5.5.19 18:45 TEMPO Drny FC City Lhotka FC   (HL5I)
Ne 5.5.19 20:00 TEMPO GP Rangers Huňáč PK   (HL4F)
Ne 26.5.19 17:30 HANSP Catchers SC Mestek 97 FC   (HL6L)
Ne 26.5.19 18:45 HANSP Devils of Zderaz Paraguay   (HL5G)

14. 6. 19 20:30 ZAK Řepští sršni Brazzers Praha FC B 11. 6:0 (2:0)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Řepských sršňů pro start hráče na cizí RP v týmu Brazzers Praha. Jan Smetana
Řepští sršni Brazzers Praha FC B
Michal Pleskač – Adam Bílý, Petr Jordán, Kryštof Kilián, Tomáš Komárek, Martin Russo, Radek Starosta, Filip Stolín vs Jan Nosek – Jan Cvrček, Radek Moucha, František Novosad, Jan Rykl, Josef Tomášek, Aleš Vávra, Tomáš Vlček
17., 25. Kryštof Kilián
40. OG
31. OG
39., 45. Jan Rykl
31. 5. 19 17:45 ZABEH Black Fellaz FC Řepští sršni 10. 2:1 (0:0)
Domácí byli celý zápas lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Husák
Black Fellaz FC Řepští sršni
Daniel Srba – Vojtěch Bednář, Dominik Brojo, Jakub Čakan, Filip Janda, Matyáš Korityák, Ondřej Petrach, Dan Sedláček vs Michal Hauf – Adam Bílý, Petr Jordán, Kryštof Kilián, Tomáš Komárek, Michal Pleskač, Martin Russo, Radek Starosta, Filip Stolín, David Turner
34. Dominik Brojo
44. Ondřej Petrach
41. Petr Jordán
24. 5. 19 18:15 PRKOP Řepští sršni Tvoje máma FC 9. 5:1 (1:1)
V první půli vyrovnaná hra, čemuž odpovídalo i skóre. Ve druhé půli byli domácí lepším týmem, svou efektivitu přetavili do čtyř gólů a zaslouženě vyhráli. Janča
Řepští sršni Tvoje máma FC
Michal Hauf – Adam Bílý, Petr Jordán, Kryštof Kilián, Tomáš Komárek, Michal Pleskač, Martin Russo, Radek Starosta, Filip Stolín, David Turner vs Radoje Korecký – Jakub Blažek, Michal Čadský, Lukáš Heřman, Michal Hornok, Mikuláš Kaucký, Štefan Varmus, Jan Veverka
2. Petr Jordán
35., 41. Adam Bílý
43. Kryštof Kilián
51. Michal Pleskač
20. Jakub Blažek
17. 5. 19 18:15 PRKOP Vocasuna CA Řepští sršni 8. 7:1 (3:0)
Utkání mělo hladký průběh. Zkušenější domácí nenechali nic náhodě.
Vocasuna CA Řepští sršni
Denis Záhorovský – Filip Chudoba, Šimon Podpěra, Jan Sladkovský, Jonáš Stoilov, Adam Tůma, Štěpán Tupý, Petr Valenta, Ondřej Voska vs Adam Bílý – Ondřej Hübsch, Petr Jordán, Tomáš Komárek, Martin Russo, Radek Starosta, David Turner
6., 38., 48. Šimon Podpěra
11. Ondřej Voska
22., 50. Adam Tůma
45. Filip Chudoba
40. Tomáš Komárek
10. 5. 19 20:15 ZABEH TJ Bohemia Chips 1980 Řepští sršni 7. 3:0 (3:0)
Rájecký hattrickem rozhodl utkání. Čapla
TJ Bohemia Chips 1980 Řepští sršni
Lukáš Srb – Lukáš Patera, Tomáš Rájecký, Jan Šefčík, Tomáš Srb, Jan Tícha, Tomáš Zahrádka vs Michal Hauf – Adam Bílý, Ondřej Hübsch, Tomáš Komárek, Michal Pleskač, Radek Starosta, Filip Stolín
17., 25., 27. Tomáš Rájecký
3. 5. 19 20:45 DEKAN Řepští sršni Šnek FC B 6. 6:0 (2:2)
Krom jedné výměny názorů klidný, kvalitní zápas. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Řepských sršňů pro start hráče v trestu v týmu Šnek.
Řepští sršni Šnek FC B
Filip Stolín – Adam Bílý, Michal Hauf, Ondřej Hübsch, Petr Jordán, Tomáš Komárek, Michal Pleskač, Martin Russo, Radek Starosta, David Turner, Jan Vácha vs Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil
1. Petr Jordán
29. Tomáš Komárek
5 Petr Jordán 7. Michal Němec
29. Pavel Potměšil
5. Pavel Potměšil
26. 4. 19 18:15 PRKOP Rozmetadlo FC Řepští sršni 5. 9:3 (4:3)
Do poločasu Sršni zvládli držet s Rozmetadlem gólově krok, po změně stran se ale prosazovali jen lépe hrající domácí.
Rozmetadlo FC Řepští sršni
Tomáš Helebrant – Lukáš Pokorný, Dominik Šebek, Matěj Slavíček, Hynek Telerovský, Jan Toman, Kryštof Továrek, Ondřej Zeman vs Filip Stolín – Adam Bílý, Ondřej Hübsch, Petr Jordán, Tomáš Komárek, Michal Pleskač, Martin Russo, Radek Starosta, Jan Vácha
26. Adam Bílý
12. 4. 19 20:30 SCBEC Řepští sršni Real Prd 4. 2:5 (2:1)
Obraz hry v obou poločasech dosti odlišný. V prvním poločase se usmívali domácí, ale nakonec se smáli hosté. Trnka
Řepští sršni Real Prd
Michal Hauf – Adam Bílý, Petr Jordán, Martin Russo, Radek Starosta, Filip Stolín, David Turner, Jan Vácha vs Pavel Reich – Jan Enökl, Pavel Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Petr Pleštil, Václav Tůma, Ivo Urban
3. Petr Jordán
6. Adam Bílý
21. Ivo Urban
36., 39., 51. Petr Pleštil
60. Pavel Reich
5. 4. 19 19:30 LITVI Real Praha B Řepští sršni 3. 4:3 (2:1)
Real byl důraznější, měl více ze hry a tak po zásluze bral oba body. Janča
Real Praha B Řepští sršni
Jakub Kuchař – Filip Bajcura, Přemysl Bareš, Jakub Bělohoubek, Dušan Blahušiak, Petr Blahušiak, Marek Gerschon, Jan Pešek, Václav Stuchl vs Michal Hauf – Adam Bílý, Petr Jordán, Tomáš Komárek, Michal Pleskač, Martin Russo, Radek Starosta, Filip Stolín, David Turner
59. OG
29. 3. 19 18:00 SCBEC Řepští sršni FC FC 2. 1:3 (0:2)
Utkání se odehrálo v duchu fair play.
Řepští sršni FC FC
Michal Hauf – Adam Bílý, Petr Jordán, Tomáš Komárek, Michal Pleskač, Martin Russo, Radek Starosta, Filip Stolín, David Turner vs Jan Horčička – Eduard Cmunt, Michal Dědek, Erik Häfner, Miloš Jasenčak, Jiří Konečný, Štefan Okoličány, Jakub Šíma, Avetis Švamberk, Jakub Vondra
55. Petr Jordán 5. Štefan Okoličány
17. Jakub Šíma
56. Jiří Konečný
22. 3. 19 20:30 ZAK Dropa FC B Řepští sršni 1. 8:1 (4:0)
Zápas, který rozhodla sehranost týmu Dropa. Řepští sršni zaplatili nováčkovskou daň a jen díky zázračným zákrokům gólmana, který se v průběhu mače rozchytal, obdrželi pouze osm gólů. V závěru spokojená Dropa začala zahazovat šance a Sršni se dočkali premiérové branky. Petr Adam, Ladislav Brett
Dropa FC B Řepští sršni
Vojtěch Hejma – Martin Buček, Tomáš Krkavec, Aleš Malinovský, David Rubeš, David Rychtr, Ota Rychtr, Karel Sádlo ml., Michal Sedláček, Ondřej Vacek vs Adam Bílý – Michal Hauf, Ondřej Hübsch, Petr Jordán, Tomáš Komárek, Michal Pleskač, Radek Starosta, Filip Stolín