Seznam týmů, 8. liga, skupina M

Tým Barvy dresů
Alkmar bílá
Tropa de Elite tmavě modrá
Sporting GCL bílá
Sokol V.-Notorax B bílá, modrá
Potíže žluto-černá
Old Mosquitos zeleno-bílá, modrá
Laxní přístup bílá, černá
Fiasko černá, zelená
Dýně AC A modrá, bílá
Česlo bílá, žlutá
Bad Boys FC žluto-červená
Athletico Spořilov modro-černá, žluto-černá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina M

Utkání Datum Čas Hřiště
ČesloSporting GCL So 23.3. 11:15 LITVI
Dýně AC ASokol V.-Notorax B Ne 24.3. 12:30 TEMPO
Athletico SpořilovAlkmar Ne 24.3. 15:00 ZABEH
FiaskoPotíže Ne 24.3. 16:15 ZABEH
Laxní přístupOld Mosquitos Ne 24.3. 20:00 ZAK
Bad Boys FCTropa de Elite Ne 24.3. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol V.-Notorax BFiasko Ne 31.3. 11:15 ZAK
Sporting GCLDýně AC A Ne 31.3. 12:30 TEMPO
PotížeLaxní přístup Ne 31.3. 12:30 ZAK
Tropa de EliteČeslo Ne 31.3. 13:45 MALES
Athletico SpořilovBad Boys FC Ne 31.3. 16:15 ZABEH
AlkmarOld Mosquitos Ne 31.3. 16:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Bad Boys FCAlkmar Ne 7.4. 08:45 HANSP
Laxní přístupSokol V.-Notorax B Ne 7.4. 11:15 ZAK
Dýně AC ATropa de Elite Ne 7.4. 12:30 TEMPO
Old MosquitosPotíže Ne 7.4. 16:15 ZAK
FiaskoSporting GCL Ne 7.4. 16:15 LITVI
ČesloAthletico Spořilov Ne 7.4. 17:30 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol V.-Notorax BOld Mosquitos Ne 14.4. 13:45 ZAK
Athletico SpořilovDýně AC A Ne 14.4. 15:00 ZABEH
Tropa de EliteFiasko Ne 14.4. 15:00 TEMPO
Sporting GCLLaxní přístup Ne 14.4. 16:15 LITVI
Bad Boys FCČeslo Ne 14.4. 17:30 CESMI
AlkmarPotíže Ne 14.4. 17:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
PotížeSokol V.-Notorax B Ne 28.4. 11:15 ZAK
Dýně AC ABad Boys FC Ne 28.4. 12:30 TEMPO
Old MosquitosSporting GCL Ne 28.4. 16:15 LITVI
FiaskoAthletico Spořilov Ne 28.4. 17:30 ZABEH
ČesloAlkmar Ne 28.4. 17:45 METE1
Laxní přístupTropa de Elite Ne 28.4. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
ČesloDýně AC A Ne 5.5. 12:30 TEMPO
AlkmarSokol V.-Notorax B Ne 5.5. 13:45 ZAK
Athletico SpořilovLaxní přístup Ne 5.5. 16:15 ZABEH
Sporting GCLPotíže Ne 5.5. 17:45 METE1
Bad Boys FCFiasko Ne 5.5. 18:45 MIKU3
Tropa de EliteOld Mosquitos Ne 5.5. 19:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Old MosquitosAthletico Spořilov Ne 12.5. 15:00 ZABEH
Sokol V.-Notorax BSporting GCL Ne 12.5. 16:15 LITVI
FiaskoČeslo Ne 12.5. 18:45 MIKU4
PotížeTropa de Elite Ne 12.5. 19:45 HOSTI
Laxní přístupBad Boys FC Ne 12.5. 20:00 MIKU4
Dýně AC AAlkmar Ne 9.6. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Dýně AC AFiasko Ne 19.5. 12:30 TEMPO
ČesloLaxní přístup Ne 19.5. 13:45 ZAK
Tropa de EliteSokol V.-Notorax B Ne 19.5. 15:00 ZAK
AlkmarSporting GCL Ne 19.5. 16:15 LITVI
Athletico SpořilovPotíže Ne 19.5. 17:30 ZABEH
Bad Boys FCOld Mosquitos Ne 19.5. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol V.-Notorax BAthletico Spořilov Ne 26.5. 11:15 ZAK
Laxní přístupDýně AC A Ne 26.5. 12:30 TEMPO
Sporting GCLTropa de Elite Ne 26.5. 13:45 MALES
Old MosquitosČeslo Ne 26.5. 13:45 P3
PotížeBad Boys FC Ne 26.5. 20:00 MIKU4
FiaskoAlkmar Ne 26.5. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Bad Boys FCSokol V.-Notorax B Ne 2.6. 11:15 ZAK
Dýně AC AOld Mosquitos Ne 2.6. 12:30 TEMPO
ČesloPotíže Ne 2.6. 16:15 P3
Athletico SpořilovSporting GCL Ne 2.6. 16:15 ZABEH
AlkmarTropa de Elite Ne 2.6. 17:30 MIKU4
FiaskoLaxní přístup Ne 2.6. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Tropa de EliteAthletico Spořilov Ne 16.6. 11:15 P3
Sporting GCLBad Boys FC Ne 16.6. 11:15 P2
Sokol V.-Notorax BČeslo Ne 16.6. 11:15 ZAK
PotížeDýně AC A Ne 16.6. 11:15 TEMPO
Old MosquitosFiasko Ne 16.6. 11:15 P1
Laxní přístupAlkmar Ne 16.6. 11:15 STOD