So 25.5.19 11:15 ZAK Šílené veverky Příkopy FC   (HL8L)
So 25.5.19 12:30 ZAK Guaraní Homogen 1.FC A   (HL5H)
So 22.6.19 10:00 TEMPO Prague United ABCOM   (HL6J)
So 22.6.19 11:15 TEMPO Pivní draci VGIK Praha FC   (HL7J)
So 22.6.19 12:30 TEMPO Pornolištičky K+K Fotbal Team   (HL8L)

16. 6. 19 11:15 STOD Laxní přístup Alkmar 11. 3:2 (2:0)
Ondřej Zeman – Lukáš Bárta, Michal Krlín, Tomáš Matějka, Vojtěch Procházka, Jiří Šafka, David Šátek, Radek Šén, Michal Široký, Petr Wagner vs Tomáš Mandík – Martin Čermák, Jakub Černý, Tomáš Kubík, Jan Rozkovec, Marek Stehlík
15., 20., 38. David Šátek 31. Marek Stehlík
43. Tomáš Mandík
9. 6. 19 20:00 MIKU2 Dýně AC A Alkmar 7. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání. Množství střel na branku nepřineslo v prvním poločase žádný gól. Skóre se začalo měnit až ve druhé polovině, kdy aktivnější hosté přehráli domácí a berou oba body.
Dýně AC A Alkmar
Rostislav Pravda – Tomáš Horvát, Mikuláš Kodym, Michal Mach, Ondřej Nejedlý, Michal Pěchota, Petr Přerovský, Michael Seidl, Petr Skalický, Leo Svoboda vs Jan Rozkovec – Martin Čermák, Jakub Černý, Josef Jeřábek, Tomáš Kubík, Tomáš Mandík, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík
60. Michael Seidl 32. Tomáš Kubík
53. Jakub Černý
2. 6. 19 17:30 MIKU4 Alkmar Tropa de Elite 10. 2:3 (1:3)
Těsná výhra hostů.
Alkmar Tropa de Elite
Jan Rozkovec – Jakub Černý, Josef Jeřábek, Tomáš Kubík, Tomáš Mandík, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík vs Viktor Vorlíček – Štěpán Chládek, Jaroslav Kopic, Ondřej Libra, Jan Malý, Václav Padevět, Miloš Rybanský, Aleš Vestfal
25. Tomáš Mandík
34. Tomáš Kubík
1., 3., 6. Ondřej Libra
26. 5. 19 20:00 MIKU3 Fiasko Alkmar 9. 3:3 (2:0)
Zápas vyrovnaný jak na skóre, tak herně.
Fiasko Alkmar
Pavel Kudela – Tomáš Hladovec, Vladimír Janoušek Pysk, Rastislav Kolesár, Vladimír Pechoč, Jakub Řihošek, David Srb, Martin Zástěra, Ondřej Zezulka vs Hynek Tomíček – Jakub Černý, Josef Jeřábek, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík
9. Martin Zástěra
30. Vladimír Janoušek Pysk
38. Vladimír Pechoč
32. Tomáš Mandík
33., 41. Martin Pinc
19. 5. 19 16:15 LITVI Alkmar Sporting GCL 8. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání dvou různých poločasů. První půle přinesla tlak Sportingu, v druhé byl lepší Alkmar. Janča
Alkmar Sporting GCL
Jan Rozkovec – Martin Čermák, Josef Jeřábek, Tomáš Kubík, Tomáš Pospíchal vs Ondřej Svoboda – Milan Badal, Michal Bohatý, Tomáš Dvořáček, Jan Ernée, Matěj Fürst, Matěj Šarboch, Matěj Vimr, Jakub Vojíř
35. Tomáš Pospíchal 38 Jan Rozkovec 8. Milan Badal
5. 5. 19 13:45 ZAK Alkmar Sokol V.-Notorax B 6. 3:2 (1:1)
Vyhrál šťastnější tým Alkmaru, který dokázal své šance proměnit. Voldán
Alkmar Sokol V.-Notorax B
Jan Rozkovec – Martin Čermák, Jakub Černý, Josef Jeřábek, Tomáš Kubík, Tomáš Mandík, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík vs Vladimír Kuna – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Martin Kříž, Petr Kuna, Pavel Kunst, Lukáš Nevrlý, Tomáš Tesař, Petr Wied
8. Jakub Černý
40. Tomáš Mandík
50. Tomáš Kubík
4. Dominik Guttenberg
49. Václav Horejsek
28. 4. 19 17:45 METE1 Česlo Alkmar 5. 2:4 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém domácím došel ke konci dech. Evžen Rosín, Jan Hroneš
Česlo Alkmar
Vladimír Černák – Michal Klumpar, Miroslav Pavelka, Jiří Pučálka, Jan Šustr, Martin Viták vs Hynek Tomíček – Martin Čermák, Jakub Černý, Josef Jeřábek, Tomáš Kubík, Tomáš Mandík, Tomáš Pospíchal, Jan Rozkovec, Marek Stehlík
23., 48. Michal Klumpar 32. Josef Jeřábek
43. Tomáš Pospíchal
51., 53. Tomáš Mandík
29. Jan Rozkovec
14. 4. 19 17:30 SCBEC Alkmar Potíže 4. 2:1 (0:1)
I když hosté hráli jen ve čtyřech v poli, byli v prvním poločase lepším týmem. Poté jim ale došly síly a utkání rozhodl v poslední minutě nejlepší hráč domácích. Tomáš Bečvář, Jakub Jirsa
Alkmar Potíže
Tomáš Mandík – Martin Čermák, Jakub Černý, Josef Jeřábek, Tomáš Kubík, Jan Rozkovec, Marek Stehlík vs Robert Bertien Fencl – Martin Bálek, Milan Dolejš, Rastislav Macko, David Nekarda
43., 59. Martin Čermák 19. Martin Bálek
7. 4. 19 08:45 HANSP Bad Boys FC Alkmar 3. 4:3 (3:0)
Ze začátku jednoznačný zápas, nakonec dramatický závěr. Domácí přesto výhru uhájili.
Bad Boys FC Alkmar
Jonathan Vopěnka – Michal Coubal, David Doležal, Milan Doležal, Jiří Fořt, Jan Hradecký, Michal Jonáš, Václav Kremer, Petr Milovanovič, Michal Pešek, Tomáš Sedláček, Štěpán Šnederfler vs Jan Rozkovec – Martin Čermák, Jakub Černý, Tomáš Kubík, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík
20., 29. Jan Hradecký
28. Štěpán Šnederfler
41. Tomáš Sedláček
45., 53. Jakub Černý
56. Tomáš Kubík
31. 3. 19 16:15 ZAK Alkmar Old Mosquitos 2. 0:1 (0:1)
Rozhodla jedna povedená rána. Vyrovnaný zápas, těsná výhra pro Mosquitos. Hošek
Alkmar Old Mosquitos
Jan Rozkovec – Martin Čermák, Jakub Černý, Josef Jeřábek, Tomáš Kubík, Tomáš Mandík, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík vs Petr Havel – Martin Čakrt, Adam Hospodarz, Petr Kalina, Ondřej Mika, Lukáš Perlík, Michal Pešek, Zdeněk Schlibener, Petr Šiml, Jan Svoboda, Lukáš Zemek
23. Petr Kalina
24. 3. 19 15:00 ZABEH Athletico Spořilov Alkmar 1. 3:0 (1:0)
Vyrovnaný výkon, ale produktivita byla na straně Spořilova.
Athletico Spořilov Alkmar
Lukáš Bartoň – Jiří Bareš, Jan Bartoň, Matěj Černušák, Andrej Hronec, Antonín Kec, Jiří Květoň, Petr Písař, Josef Šabat, Martin Šabat, Zdeněk Šabat vs Jan Rozkovec – Jakub Černý, Josef Jeřábek, Tomáš Kubík, Tomáš Mandík, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík