Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 16.6.19 | 16:15 | MIKU1 | Kolomajzna TJ Vozovna Hloubětín A | 11. | 2:0 |
Ne 2.6.19 | 20:00 | MIKU3 | FBC KFC Kolomajzna TJ | 10. | 6:0 |
Ne 26.5.19 | 20:00 | MIKU2 | Kolomajzna TJ Buzuluk Úvaly FC | 9. | 4:12 |
Ne 19.5.19 | 20:00 | MIKU1 | Basta fidli B Kolomajzna TJ | 8. | 1:1 |
Ne 12.5.19 | 20:00 | MIKU2 | Kolomajzna TJ Atomový veverky B | 7. | 8:0 |
Ne 5.5.19 | 20:00 | MIKU2 | Terasy KFC A Kolomajzna TJ | 6. | 2:3 |
Ne 28.4.19 | 20:00 | MIKU3 | Kolomajzna TJ Rumové pralinky FC | 5. | 4:2 |
Ne 14.4.19 | 20:00 | MIKU3 | Plameňák MFK Kolomajzna TJ | 4. | 5:3 |
Ne 7.4.19 | 20:00 | MIKU3 | Kolomajzna TJ Morna to zařídí FC | 3. | 2:1 |
Ne 31.3.19 | 20:00 | MIKU3 | Krkovičky na grilu Kolomajzna TJ | 2. | 0:3 |
Ne 24.3.19 | 20:00 | MIKU2 | Kolomajzna TJ Koza znezaneřáděná | 1. | 1:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Buzuluk Úvaly FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 54:28 | 19 |
2. | Plameňák MFK | 11 | 8 | 1 | 2 | 52:25 | 17 |
3. | Morna to zařídí FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 31:17 | 15 |
4. | Kolomajzna TJ | 11 | 6 | 2 | 3 | 31:30 | 14 |
5. | Atomový veverky B | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:36 | 13 |
6. | Basta fidli B | 11 | 4 | 3 | 4 | 18:25 | 11 |
7. | FBC KFC | 11 | 4 | 1 | 6 | 45:36 | 9 |
8. | Vozovna Hloubětín A | 11 | 4 | 1 | 6 | 39:42 | 9 |
9. | Rumové pralinky FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 36:47 | 9 |
10. | Terasy KFC A | 11 | 3 | 1 | 7 | 31:35 | 7 |
11. | Koza znezaneřáděná | 11 | 3 | 1 | 7 | 13:32 | 7 |
12. | Krkovičky na grilu | 11 | 1 | 0 | 10 | 21:57 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
So 27.4.19 | 10:00 | P3 | Taggart Partizan Praha (HL6J) |
So 27.4.19 | 11:15 | P3 | Tus Pelotas Profesoři (HL6J) |
So 18.5.19 | 11:15 | TEMPO | ABCOM Deportivo bez Coruna B (HL6J) |
So 18.5.19 | 12:30 | TEMPO | Kanonýři K+K Fotbal Team (HL8L) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Burda Petr | 10 | 0 |
Čepelka Daniel | 9 | 2 |
Černý Vít | 11 | 2 |
Hanus David | 10 | 4 |
Houdek Petr | 8 | 10 |
Klíma Karel | 11 | 1 |
Košlík Michal | 7 | 3 |
Kutálek Vít | 5 | 0 |
Mikuláš Michal | 10 | 6 |
Paleček Adam | 4 | 1 |
Philipp Jiří | 11 | 1 |