Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 16.6.19 | 16:15 | MIKU4 | Plameňák MFK Atomový veverky B | 11. | 3:6 |
Ne 2.6.19 | 17:30 | MIKU3 | Terasy KFC A Plameňák MFK | 10. | 2:9 |
Ne 26.5.19 | 20:00 | BECH | Plameňák MFK Rumové pralinky FC | 9. | 8:3 |
Ne 19.5.19 | 17:30 | BECH | Vozovna Hloubětín A Plameňák MFK | 8. | 2:7 |
Ne 12.5.19 | 18:45 | CESMI | Morna to zařídí FC Plameňák MFK | 7. | 1:1 |
Ne 5.5.19 | 20:00 | MIKU3 | Plameňák MFK Krkovičky na grilu | 6. | 7:3 |
Ne 28.4.19 | 20:00 | MIKU4 | Koza znezaneřáděná Plameňák MFK | 5. | 1:0 |
Ne 14.4.19 | 20:00 | MIKU3 | Plameňák MFK Kolomajzna TJ | 4. | 5:3 |
Ne 7.4.19 | 13:45 | ZAK | FBC KFC Plameňák MFK | 3. | 3:4 |
Ne 31.3.19 | 20:00 | P3 | Plameňák MFK Buzuluk Úvaly FC | 2. | 5:1 |
Ne 24.3.19 | 17:30 | SCBEC | Basta fidli B Plameňák MFK | 1. | 0:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Buzuluk Úvaly FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 54:28 | 19 |
2. | Plameňák MFK | 11 | 8 | 1 | 2 | 52:25 | 17 |
3. | Morna to zařídí FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 31:17 | 15 |
4. | Kolomajzna TJ | 11 | 6 | 2 | 3 | 31:30 | 14 |
5. | Atomový veverky B | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:36 | 13 |
6. | Basta fidli B | 11 | 4 | 3 | 4 | 18:25 | 11 |
7. | FBC KFC | 11 | 4 | 1 | 6 | 45:36 | 9 |
8. | Vozovna Hloubětín A | 11 | 4 | 1 | 6 | 39:42 | 9 |
9. | Rumové pralinky FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 36:47 | 9 |
10. | Terasy KFC A | 11 | 3 | 1 | 7 | 31:35 | 7 |
11. | Koza znezaneřáděná | 11 | 3 | 1 | 7 | 13:32 | 7 |
12. | Krkovičky na grilu | 11 | 1 | 0 | 10 | 21:57 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 11.4.19 | 19:15 | MOTO4 | Regio Team GFC (HL6H) |
Čt 11.4.19 | 20:30 | MOTO4 | Mořský panny Rychlí banáni (HL8E) |
Pá 3.5.19 | 18:00 | P3 | Zde je místo ... Lužinýýý Boys (HL6I) |
Pá 3.5.19 | 19:15 | P3 | Yugo FC Ňiňos F.C. (HL6I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Cyrner Martin | 11 | 4 |
Mohyla Ondřej | 9 | 2 |
Pilous Martin | 11 | 0 |
Rakouský Josef | 3 | 0 |
Sajner Bohumil | 9 | 3 |
Švácha Dominik | 11 | 3 |
Těšínský Jakub | 10 | 12 |
Tlapa Filip | 3 | 0 |
Vácha Jakub | 7 | 11 |
Vácha Pavel | 9 | 10 |
Zámečník Tomáš | 11 | 1 |
Zeman David | 7 | 6 |