Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 16.6.19 | 16:15 | ZAK | Rumové pralinky FC Terasy KFC A | 11. | 3:2 |
Ne 2.6.19 | 17:30 | BECH | Vozovna Hloubětín A Rumové pralinky FC | 10. | 4:4 |
Ne 26.5.19 | 20:00 | BECH | Plameňák MFK Rumové pralinky FC | 9. | 8:3 |
Ne 19.5.19 | 18:45 | SCBEC | Rumové pralinky FC Morna to zařídí FC | 8. | 1:4 |
Ne 12.5.19 | 18:45 | SCBEC | Krkovičky na grilu Rumové pralinky FC | 7. | 3:7 |
Ne 5.5.19 | 20:00 | BECH | Rumové pralinky FC Koza znezaneřáděná | 6. | 3:2 |
Ne 28.4.19 | 20:00 | MIKU3 | Kolomajzna TJ Rumové pralinky FC | 5. | 4:2 |
Ne 14.4.19 | 18:45 | SCBEC | Rumové pralinky FC FBC KFC | 4. | 3:9 |
Ne 7.4.19 | 18:45 | SCBEC | Buzuluk Úvaly FC Rumové pralinky FC | 3. | 5:3 |
Ne 31.3.19 | 18:45 | SCBEC | Rumové pralinky FC Basta fidli B | 2. | 4:1 |
Ne 24.3.19 | 18:45 | SCBEC | Atomový veverky B Rumové pralinky FC | 1. | 5:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Buzuluk Úvaly FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 54:28 | 19 |
2. | Plameňák MFK | 11 | 8 | 1 | 2 | 52:25 | 17 |
3. | Morna to zařídí FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 31:17 | 15 |
4. | Kolomajzna TJ | 11 | 6 | 2 | 3 | 31:30 | 14 |
5. | Atomový veverky B | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:36 | 13 |
6. | Basta fidli B | 11 | 4 | 3 | 4 | 18:25 | 11 |
7. | FBC KFC | 11 | 4 | 1 | 6 | 45:36 | 9 |
8. | Vozovna Hloubětín A | 11 | 4 | 1 | 6 | 39:42 | 9 |
9. | Rumové pralinky FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 36:47 | 9 |
10. | Terasy KFC A | 11 | 3 | 1 | 7 | 31:35 | 7 |
11. | Koza znezaneřáděná | 11 | 3 | 1 | 7 | 13:32 | 7 |
12. | Krkovičky na grilu | 11 | 1 | 0 | 10 | 21:57 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
So 23.3.19 | 10:00 | LITVI | Pivní draci Plameňáci 1.FC B (HL7J) |
So 23.3.19 | 11:15 | LITVI | Česlo Sporting GCL (HL8M) |
So 4.5.19 | 10:00 | P1 | SG-II Butovice Ross Crock (HL7J) |
So 4.5.19 | 11:15 | P1 | Partizan Praha Troll FC (HL6J) |
So 1.6.19 | 08:45 | TEMPO | Prague United Deportivo bez Coruna B (HL6J) |
So 1.6.19 | 10:00 | TEMPO | Partizan Praha OOO FC (HL6J) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Cendelín Dušan | 1 | 0 |
Hanafi Farid | 7 | 3 |
Kněžínek Vojtěch | 8 | 2 |
Kohout Pavel | 11 | 4 |
Kohout Pavel | 11 | 0 |
Miron Sergiu | 9 | 14 |
Rous Jakub | 10 | 5 |
Saida Marek | 6 | 3 |
Šuráň Michal | 11 | 4 |
Šuráň Pavel | 10 | 1 |
Václavík Robert | 7 | 0 |