Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 2.12.19 | 20:30 | ZAK | G.I.C La Plate de Cünde Restaurace U Pecků A | 11. | 5:7 |
Út 19.11.19 | 20:30 | MOTO4 | Holosmetky FC A G.I.C La Plate de Cünde | 10. | 2:2 |
Po 11.11.19 | 20:15 | P1 | G.I.C La Plate de Cünde Deko | 9. | 2:4 |
Út 5.11.19 | 20:30 | KORAB | Klokan Brightbox club G.I.C La Plate de Cünde | 8. | 6:5 |
Po 21.10.19 | 20:15 | P1 | G.I.C La Plate de Cünde Santa Dominica | 7. | 3:8 |
Čt 17.10.19 | 20:30 | MOTO4 | Úterní hosté Ski FC A G.I.C La Plate de Cünde | 6. | 9:2 |
Po 7.10.19 | 19:00 | P1 | G.I.C La Plate de Cünde TJ Spoje Praha A | 5. | 4:7 |
Po 23.9.19 | 20:30 | MOTO4 | Sparta Pankrác G.I.C La Plate de Cünde | 4. | 3:6 |
Út 17.9.19 | 19:15 | MOTO4 | G.I.C La Plate de Cünde Tatra 04 | 3. | 1:4 |
Út 10.9.19 | 20:30 | MOTO4 | Les Miserables G.I.C La Plate de Cünde | 2. | 0:6 k. |
Po 2.9.19 | 19:00 | P1 | G.I.C La Plate de Cünde Hoverla Zak | 1. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Spoje Praha | 11 | 9 | 2 | 0 | 61:24 | 20 |
2. | Úterní hosté Ski FC A | 11 | 8 | 2 | 1 | 76:40 | 18 |
3. | Holosmetky FC A | 11 | 6 | 4 | 1 | 38:17 | 16 |
4. | Santa Dominica | 11 | 5 | 3 | 3 | 54:39 | 13 |
5. | Restaurace U Pecků A | 11 | 4 | 3 | 4 | 40:46 | 11 |
6. | Les Miserables | 11 | 5 | 0 | 6 | 61:91 | 10 |
7. | Hoverla Zak | 11 | 4 | 0 | 7 | 39:43 | 8 |
8. | Klokan Brightbox club | 11 | 4 | 0 | 7 | 44:53 | 8 |
9. | Deko | 11 | 4 | 0 | 7 | 36:53 | 8 |
10. | Sparta Pankrác | 11 | 4 | 0 | 7 | 41:63 | 8 |
11. | Tatra 04 | 11 | 3 | 1 | 7 | 32:38 | 7 |
12. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 2 | 1 | 8 | 38:53 | 5 |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Azilinon Michael | 5 | 2 |
Blažíček Jan | 2 | 3 |
Doležal Jiří | 4 | 1 |
Gregor Matěj | 1 | 0 |
Haetchi Victor | 4 | 1 |
Holub Ondřej | 9 | 5 |
Jonáš Jakub | 7 | 5 |
Kocourek Dominik | 1 | 0 |
Krasnyanyk Ihor | 4 | 0 |
Majer František | 9 | 3 |
Osmančík Pavel | 5 | 6 |
Pecka Martin | 5 | 0 |
Pecka Miroslav | 4 | 2 |
Pospíšil Jakub | 4 | 0 |
Saladiak Martin | 6 | 0 |
Sládek Václav | 3 | 3 |