Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 4.12.19 | 20:30 | ZAK | Lucián FC A UTS Vršovice | 11. | 3:2 |
St 20.11.19 | 18:00 | KORAB | UTS Vršovice Úderka Žižkov junioři | 10. | 2:6 |
St 13.11.19 | 18:00 | KORAB | Inter Ohradní UTS Vršovice | 9. | 2:7 |
St 30.10.19 | 18:00 | KORAB | UTS Vršovice Typos FC | 8. | 3:1 |
St 23.10.19 | 18:00 | KORAB | Hertha ZMZ UTS Vršovice | 7. | 7:1 |
St 16.10.19 | 18:00 | KORAB | UTS Vršovice Saens 1.FC A | 6. | 0:6 k. |
St 9.10.19 | 19:30 | CESMI | Dynamo UK UTS Vršovice | 5. | 5:1 |
St 25.9.19 | 18:00 | KORAB | UTS Vršovice Pneuservis-Bartoušek | 4. | 1:3 |
St 18.9.19 | 20:45 | CESMI | Břewnow boys KMK UTS Vršovice | 3. | 4:3 |
St 11.9.19 | 18:00 | KORAB | UTS Vršovice PAPE Dejvice | 2. | 3:1 |
Čt 5.9.19 | 18:00 | KORAB | 4077 DUCKS UTS Vršovice | 1. | 0:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lucián FC A | 11 | 10 | 1 | 0 | 53:18 | 21 |
2. | Hertha ZMZ | 11 | 9 | 0 | 2 | 58:30 | 18 |
3. | Pneuservis-Bartoušek | 11 | 7 | 1 | 3 | 49:26 | 15 |
4. | Dynamo UK | 11 | 7 | 0 | 4 | 46:25 | 14 |
5. | Inter Ohradní | 11 | 6 | 1 | 4 | 42:35 | 13 |
6. | Typos FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 28:38 | 11 |
7. | Saens 1.FC A | 11 | 3 | 3 | 5 | 33:41 | 9 |
8. | UTS Vršovice | 11 | 4 | 0 | 7 | 27:38 | 8 |
9. | Břewnow boys KMK | 11 | 3 | 1 | 7 | 30:44 | 7 |
10. | Úderka Žižkov junioři | 11 | 3 | 1 | 7 | 37:57 | 7 |
11. | 4077 DUCKS | 11 | 2 | 1 | 8 | 25:60 | 5 |
12. | PAPE Dejvice | 11 | 2 | 0 | 9 | 42:58 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 8.9.19 | 11:15 | TEMPO | Beton FC Well Done (HL5H) |
Ne 8.9.19 | 12:30 | TEMPO | Dýně AC A Potíže (HL8M) |
Čt 17.10.19 | 17:45 | ZABEH | Yakuza Vo (HL7H) |
Čt 17.10.19 | 19:00 | ZABEH | Zelená liška TJ SUP A Indus SUP A (SVL1A) |
Čt 17.10.19 | 20:15 | ZABEH | Rum Zahořany HT Indus (HL5F) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bordáč Petr | 10 | 3 |
Černý Václav | 2 | 0 |
Čírtek Pavel | 8 | 5 |
Hosnedl Martin | 8 | 0 |
Juhász Matej | 10 | 0 |
Klein Tomáš | 8 | 3 |
Kužela Tomáš | 9 | 2 |
Lacina Jan | 8 | 2 |
Sekan Martin | 10 | 4 |
Zbožínek Ladislav | 8 | 2 |
Žoch Michal | 10 | 6 |