Út 3.9.19 19:00 P1 Restaurace U Pecků B Palouk SK   (HL3B)
Út 3.9.19 20:15 P1 Atletico Dělo SFC A Válcovny plechu MS FC   (HL6G)
Út 10.9.19 19:00 P1 Palouk SK Dvorce SK MPI   (HL3B)
Út 10.9.19 20:15 P1 Real Praha A Medvědi A   (HL6C)
Út 17.9.19 19:00 P1 MVS Vršovice A Palouk SK   (HL3B)
Út 17.9.19 20:15 P1 Medvědi A Tatran Válec   (HL6C)

2. 12. 19 19:15 ZAK Erko Kbely Steaua FC 11. 4:3 (1:2)
Vyrovnané utkání s řadou šancí na obou stranách. Vyhrál lepší tým, musel ale o dva body bojovat až do konce. Jambor
Erko Kbely Steaua FC
Milan Kaštyl – Matěj Baranek, Petr Chudoba, Tomáš Fischer, Jakub Kučera, Michael Leibl, Milan Nitrianský, Matěj Řepka, Jan Špaček, Filip Svoboda vs Aureliu Secara – Igor Costandoi, Denis Culacovschi, Vitalie Dumitras, Alexandru Gutuleac, Ion Gutuleac, Alexandru Negrescu, Igor Sandu, Andrei Turculet
21. Jan Špaček
52., 55., 60. Matěj Řepka
13. Andrei Turculet
29., 56. Igor Sandu
18. 11. 19 17:45 MIKU1 Audi United FC Erko Kbely 10. 9:0 (6:0)
Velmi pěkné utkání, které výrazně ovlivnilo oslabení hostů v prvním poločase. Jiří Vácha, Petr Slivka
Audi United FC Erko Kbely
Mykola Shokodko – Musa Ansuma, Vasyl Cherevko, Stanislav Hřebeček, Alisher Ibragim, Dias Idrissov, Jan Měchura, Roman Mitakin, Martin Šimek, Dmitrij Vasylčuk, Yerzhan Yessirkegenov vs Tomáš Fischer – Petr Chudoba, Michael Leibl, Milan Nitrianský, Matěj Řepka, Jan Špaček
9., 27., 56. Dias Idrissov
12., 34. Dmitrij Vasylčuk
13., 41. Musa Ansuma
16., 26. Vasyl Cherevko
11. 11. 19 17:45 MIKU2 Erko Kbely Prague Gunners 9. 5:4 (3:1)
Domácí byli prakticky celý zápas ve vedení. Gunners se nevzdávali, v závěru dokonce snížili na rozdíl jedné branky, důraznou obranu Erka už ale znovu překonat nedokázali. Rataj
Erko Kbely Prague Gunners
Milan Kaštyl – Marek Červenka, Tomáš Fischer, Adam Kučera, Jakub Kučera, Michael Leibl, Milan Nitrianský vs Patrik Dulačka – Jan Boháč, Andrej Chudý, Pavel Gillern, Tomáš Melichar, Dominik Nábělek, Lukáš Staněk, Jan Volf
5., 7. Marek Červenka
20., 36. Jakub Kučera
34. Adam Kučera
30., 35., 39. Jan Boháč
55. Jan Volf
4. 11. 19 19:30 STOD Amfora restaurant Erko Kbely 8. 2:6 (0:3)
Jednoznačná záležitost Erka, které si s odevzdaným soupeřem pohrálo. Husák
Amfora restaurant Erko Kbely
Karel Třesohlavý – Dominik Dvořáček, Petr Dyrc, Vladimír Forejt, Šimon Honetschläger, Štefan Jungmann, Michal Klouda, Daniel Musil vs Milan Kaštyl – Matěj Baranek, Petr Chudoba, Jakub Kučera, Michael Leibl, Matěj Řepka, Jan Špaček
35. Dominik Dvořáček
53. Štefan Jungmann
9., 36. Matěj Baranek
13. Michael Leibl
19., 38. Jan Špaček
55. Petr Chudoba
21. 10. 19 17:45 MIKU3 Erko Kbely Inter Lotyšák A 7. 4:7 (3:2)
Bojované utkání skončilo vítězstvím Interu Lotyšák. Trnka
Erko Kbely Inter Lotyšák A
Jiří Kaiser – Petr Chudoba, Tomáš Fischer, Jakub Kučera, Michael Leibl, Matěj Řepka, Jan Špaček vs Petr Čálek – Josef Bičaník, Rostislav Charvát, Václav Hruška, Jiří Janoušek, Václav Kodet, Štěpán Maruš, Jakub Vodáček
15., 25., 28., 54. Michael Leibl 47 Michael Leibl 5., 56. Štěpán Maruš
23. Václav Kodet
31., 44. Josef Bičaník
39., 47. Jiří Janoušek
18. 10. 19 20:00 TEMPO Torpedo Barrandov Erko Kbely 6. 5:6 (1:2)
Zápas plný gólů. Torpedo ještě chvíli před koncem prohrávalo o dva góly, během minuty ale dokázalo vyrovnat. Přesto nakonec nemá ani bod, které v poslední minutě vstřelilo rozhodující gól.
Torpedo Barrandov Erko Kbely
Ondřej Zika – Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, David Ponert, Jakub Sainer, Luděk Šístek, Petr Šístek, Jan Vosýnek vs Milan Kaštyl – Petr Chudoba, Tomáš Fischer, Jakub Kučera, Michael Leibl, Milan Nitrianský, Jan Špaček, Filip Svoboda
20., 57., 58. Radek Levora
44., 49. Petr Šístek
7., 60. Milan Nitrianský
11. Michael Leibl
33., 51. Jan Špaček
37. Petr Chudoba
3. 10. 19 19:00 P2 Morová rána 1.FC Erko Kbely 5. 3:4 (1:1)
Zajímavé utkání, hrané s patřičným důrazem na obou stranách. Rozhodl hattrick hostujícího Leibla v druhém poločase.
Morová rána 1.FC Erko Kbely
Miroslav Šimek – Václav Doubek, Ondřej Gros, Patrik Icik, Vlastimil Kundert, Josef Kužílek, Marek Lovíšek, Pavel Rodr, David Šmejkal vs Milan Kaštyl – Petr Chudoba, Jakub Kučera, Michael Leibl, Matěj Řepka, Filip Svoboda
29. Václav Doubek
38. David Šmejkal
41. Vlastimil Kundert
26. Matěj Řepka
33., 49., 55. Michael Leibl
23. 9. 19 20:30 TEMPO Erko Kbely Smutný potapěči 4. 5:14 (2:7)
Hosté zápasu jasně dominovali. Gól vstřelili už asi po 10 sekundách a náskok pak už jen navyšovali. Erko bojovalo až do konce, ale dnes na to nemělo.
Erko Kbely Smutný potapěči
Michael Leibl – Petr Chudoba, Jakub Kučera, Matěj Řepka, Jan Špaček, Filip Svoboda vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud