9. Restaurace U Pecků B 11 4 1 6 41:50 9

Po 9.9.19 17:45 ZABEH Indus VET Sean team VET   (VL1A)
Po 9.9.19 19:00 ZABEH Černý koně TMK Tream Deam FC   (HL7B)
Po 9.9.19 20:15 ZABEH Green shock FC GK Ohradní A   (HL5B)
Po 30.9.19 18:00 KORAB Sean team VET Damned CF   (VL1A)
Po 30.9.19 19:15 KORAB Prague St. Gentlemen Praetorians FC B   (HL5A)
Po 30.9.19 20:30 KORAB GJS FK Perros FC   (HL7A)

3. 12. 19 17:45 MIKU4 Speciál Bráník B Dvorce SK MPI 11. 4:2 (2:1)
Pohledné a vcelku vyrovnané utkání. Hosté vedli, ale pak přenechali iniciativu soupeři a domácí si ve druhém poločase výhru pohlídali.
Speciál Bráník B Dvorce SK MPI
Jan Šálek – Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Jonáš Navrátil, Jan Ropický, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček, Pavel Tesař vs Lubomír Králíček – Kamil Fojtík, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Martin Petr, Daniel Šťastný, Alexander Vachuška
23., 27. Jonáš Navrátil
41. Pavel Tesař
58. Zdeněk Slavíček
7 Jan Šálek 15. Alexander Vachuška
46. Matyáš Olmr
19. 11. 19 20:15 MIKU1 Dvorce SK MPI A.G.Č.V. 10. 5:1 (4:1)
Frederic Berthold Dongmo Kuété, Josef Kvítek
Dvorce SK MPI A.G.Č.V.
Lubomír Králíček – Kamil Fojtík, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Martin Petr, Daniel Šťastný, Alexander Vachuška vs Jan Opletal – Patrik Baroch, Jiří Hendrich ml., Marek Hubička, Daniel Krynický, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek, Bohumil Vender
3. OG
8. Martin Petr
19. Tomáš Olmr
25. Daniel Šťastný
50. Kamil Fojtík
26. Marek Hubička
12. 11. 19 19:00 METE1 Koberce Trend ARG Dvorce SK MPI 9. 2:4 (0:2)
Celkem vyrovnané utkání. Miloš Zrnić, Nikola Kranjčevič
Koberce Trend ARG Dvorce SK MPI
Lukáš Mitro – Syimyk Alimbekov, Martin Bárta, Adam Čížek, Martin Fejfar, Radim Jakubec, Seit Kasymbekov, Bektursun Makanov, Tomáš Vyhnal vs Lubomír Králíček – Kamil Fojtík, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Martin Petr, Daniel Šťastný, Alexander Vachuška
37. Adam Čížek
42. Martin Fejfar
11., 46. Daniel Šťastný
22., 53. Matyáš Olmr
29. 10. 19 20:15 MIKU4 Dvorce SK MPI Městská policie 8. 3:2 (2:2)
Domácí odskočili do dvoubrankového vedení, Měšťáci ale do poločasu vyrovnali. Čekání na rozhodující zásah se protáhlo až do poslední minuty, kdy se prosadily Dvorce. Hošek
Dvorce SK MPI Městská policie
Lubomír Králíček – Kamil Fojtík, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Martin Petr, Daniel Šťastný vs Kamil Vícha – Jiří Babica, Lukáš Bártek, Leoš Grmela, Karel Kreuzer, Libor Martinček, David Panýrek, Karel Růžička
15. Daniel Šťastný
16. Kamil Fojtík
60. Matyáš Olmr
17., 27. Lukáš Bártek
23. 10. 19 19:15 KORAB Debakl FC Dvorce SK MPI 7. 3:3 (1:3)
Hosté měli bleskový nástup, ale pak se sami rozložili hádkami, čehož nakonec Debakl zejména v druhém poločase využil k vyrovnání.
Debakl FC Dvorce SK MPI
Luboš Valent – Tomáš Ferneza, Matěj Krovoza, Lukáš Krupička, Jiří Moravec, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner vs Lubomír Králíček – Kamil Fojtík, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Martin Petr, Daniel Šťastný, Alexander Vachuška
23. Lukáš Krupička
37., 54. Jan Štoncner
1. Kamil Fojtík
2. Alexander Vachuška
20. Martin Petr
15. 10. 19 20:15 MIKU1 Dvorce SK MPI MVS Vršovice A 6. 1:2 (1:0)
Uzemní převaha Dvorcům body nepřinesla, domácí v zakončení selhali. Trnka
Dvorce SK MPI MVS Vršovice A
Lubomír Králíček – Kamil Fojtík, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Martin Petr, Daniel Šťastný, Alexander Vachuška vs Luboš Horáček – Patrik Bečvář, Ivan Havlan, Leoš Knap, Karel Papáček, Jaroslav Špírek, Lukáš Veselý, Martin Veselý
27. Martin Petr 40., 43. Martin Veselý
8. 10. 19 20:15 MIKU1 Dvorce SK MPI Samson Bonella A 5. 4:4 (3:0)
Dobré utkání, ve kterém domácí vedli už 4:0, ale Samson to nezabalil a v závěru vydřel alespoň bod. Kovařík
Dvorce SK MPI Samson Bonella A
Lubomír Králíček – Kamil Fojtík, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Martin Petr, Daniel Šťastný, Alexander Vachuška vs Michal Svoboda – Jan Bárta, Václav Kural, Ondřej Losos, Jakub Šindelář, Jakub Uher, David Vaško
1., 4. Matyáš Olmr
12., 32. Kamil Fojtík
36. Ondřej Losos
37., 46. Václav Kural
58. David Vaško
1. 10. 19 20:15 MIKU4 Dvorce SK MPI Torpedo Ohrobec SKA 1. 10:2 (3:1)
Utkání ve vysokém tempu. Zápas rozhodlo, že hosté neměli hráče na střídání. Vladimír Hnát, Tomáš Jelínek st.
Dvorce SK MPI Torpedo Ohrobec SKA
Lubomír Králíček – Kamil Fojtík, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Martin Petr, Daniel Šťastný, Alexander Vachuška vs Ladislav Nezbeda – David Cicala, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Andrej Šnajder, Jan Štefánek, Jan Vejražka
35. Lukáš Mašek
24. 9. 19 20:15 MIKU2 Restaurace U Pecků B Dvorce SK MPI 4. 3:6 (2:5)
Hosté si skvělým výkonem v prvním poločase vytvořili rozhodující náskok, který po přestávce udrželi. Svoboda
Restaurace U Pecků B Dvorce SK MPI
Karel Tureček – Vladimír Beer, Jakub Hlásek, František Kafka, Petr Kovařík, David Mikoláš, Michal Musil, David Verner vs Lubomír Králíček – Kamil Fojtík, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Martin Petr, Daniel Šťastný, Alexander Vachuška
4. David Verner
24. David Mikoláš
60. František Kafka
2., 10., 13., 24. Matyáš Olmr
16., 40. Martin Petr
17. 9. 19 20:15 MIKU1 Dvorce SK MPI Akta - rez 3. 4:4 (2:1)
Oba týmy se dostavily jen v pěti, přesto se hrálo celý zápas ve vysokém tempu. Domácí si vytvořili solidní náskok, Akta to ale nezabalila a v poslední čtvrthodině dokázala vyrovnat. Andrle
Dvorce SK MPI Akta - rez
Martin Petr – Kamil Fojtík, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Daniel Šťastný vs Milan Morávek – Jan Horák, Jan Klír, Jan Švarc, Martin Toupal