Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 4.12.19 | 18:15 | HOSTI | The Penguins 6:5 B Kvantanámo | 11. | 6:0 k. |
St 20.11.19 | 19:15 | KORAB | Holosmetky FC B The Penguins 6:5 B | 10. | 1:6 |
St 13.11.19 | 20:45 | HOSTI | The Penguins 6:5 B Kliďas FC | 9. | 6:5 |
St 6.11.19 | 20:45 | HOSTI | Deportivo Estudiantil FC A The Penguins 6:5 B | 8. | 0:5 |
St 30.10.19 | 20:45 | HOSTI | The Penguins 6:5 B Torpedo Cannabis | 7. | 9:4 |
St 16.10.19 | 20:45 | HOSTI | Borussia Bubeneč The Penguins 6:5 B | 6. | 3:4 |
St 9.10.19 | 20:45 | HOSTI | The Penguins 6:5 B Santa Tranta PC C | 5. | 0:6 k. |
St 2.10.19 | 20:45 | HOSTI | Vokra VV The Penguins 6:5 B | 4. | 6:7 |
St 25.9.19 | 20:45 | HOSTI | Real TIDE XXL The Penguins 6:5 B | 3. | 5:1 |
St 18.9.19 | 20:45 | HOSTI | The Penguins 6:5 B Raiffani | 2. | 4:0 |
St 4.9.19 | 19:30 | HOSTI | Queens Park Club The Penguins 6:5 B | 1. | 2:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Real TIDE XXL | 11 | 8 | 3 | 0 | 44:25 | 19 |
2. | Santa Tranta PC C | 11 | 9 | 0 | 2 | 59:28 | 18 |
3. | The Penguins 6:5 B | 11 | 9 | 0 | 2 | 54:32 | 18 |
4. | Queens Park Club | 11 | 6 | 3 | 2 | 49:30 | 15 |
5. | Holosmetky FC B | 11 | 5 | 2 | 4 | 47:30 | 12 |
6. | Kliďas FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 41:39 | 10 |
7. | Vokra VV | 11 | 5 | 0 | 6 | 55:58 | 10 |
8. | Kvantanámo | 11 | 4 | 1 | 6 | 35:45 | 9 |
9. | Borussia Bubeneč | 11 | 3 | 0 | 8 | 32:49 | 6 |
10. | Deportivo Estudiantil FC A | 11 | 3 | 0 | 8 | 26:54 | 6 |
11. | Torpedo Cannabis | 11 | 1 | 2 | 8 | 33:64 | 4 |
12. | Raiffani | 11 | 2 | 1 | 8 | 27:48 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 3.12.19 | 18:15 | DEKAN | Malostranský SK Vršáci VET (VL3B) |
Út 3.12.19 | 19:30 | DEKAN | MIFA Fighters FO Demoliční četa (HL4B) |
Út 3.12.19 | 20:45 | DEKAN | Greenhorns FC Red Leads (HL6C) |
Čt 5.12.19 | 18:15 | DEKAN | Zavináč FC Atletico Dělo SFC A (HL6G) |
Čt 5.12.19 | 19:30 | DEKAN | Domácí potřeby SUP Jawa-Suprtechno A (SVL2B) |
Čt 5.12.19 | 20:45 | DEKAN | Punisher FC FC 1869 (HL8J) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Alba Roman | 6 | 13 |
Boubín ml. Milan | 6 | 5 |
Březina Daniel | 5 | 4 |
Griscenko Stanislav | 6 | 2 |
Hora Lukáš | 5 | 1 |
Hořický Aleš | 8 | 5 |
Kment Filip | 7 | 2 |
Kratochvíl Lukáš | 8 | 2 |
Mora Miroslav | 7 | 1 |
Olah Jan | 5 | 11 |
Pecha Ondřej | 7 | 0 |
Veselý Patrik | 2 | 1 |