Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 4.12.19 | 18:15 | STER1 | Raiffani Vokra VV | 11. | 2:8 |
St 20.11.19 | 19:30 | DEKAN | Vokra VV Torpedo Cannabis | 10. | 10:4 |
St 13.11.19 | 19:30 | HOSTI | Queens Park Club Vokra VV | 9. | 9:3 |
Po 4.11.19 | 18:00 | SCBEC | Vokra VV Borussia Bubeneč | 8. | 1:11 |
St 23.10.19 | 19:15 | HRAB2 | Kvantanámo Vokra VV | 7. | 2:5 |
St 16.10.19 | 19:00 | MIKU1 | Vokra VV Santa Tranta PC C | 6. | 6:4 |
St 9.10.19 | 18:00 | KORAB | Holosmetky FC B Vokra VV | 5. | 7:2 |
St 2.10.19 | 20:45 | HOSTI | Vokra VV The Penguins 6:5 B | 4. | 6:7 |
St 25.9.19 | 19:00 | MIKU4 | Kliďas FC Vokra VV | 3. | 6:0 k. |
Čt 19.9.19 | 19:30 | DEKAN | Vokra VV Real TIDE XXL | 2. | 2:4 |
St 4.9.19 | 19:00 | MIKU2 | Deportivo Estudiantil FC A Vokra VV | 1. | 2:12 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Real TIDE XXL | 11 | 8 | 3 | 0 | 44:25 | 19 |
2. | Santa Tranta PC C | 11 | 9 | 0 | 2 | 59:28 | 18 |
3. | The Penguins 6:5 B | 11 | 9 | 0 | 2 | 54:32 | 18 |
4. | Queens Park Club | 11 | 6 | 3 | 2 | 49:30 | 15 |
5. | Holosmetky FC B | 11 | 5 | 2 | 4 | 47:30 | 12 |
6. | Kliďas FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 41:39 | 10 |
7. | Vokra VV | 11 | 5 | 0 | 6 | 55:58 | 10 |
8. | Kvantanámo | 11 | 4 | 1 | 6 | 35:45 | 9 |
9. | Borussia Bubeneč | 11 | 3 | 0 | 8 | 32:49 | 6 |
10. | Deportivo Estudiantil FC A | 11 | 3 | 0 | 8 | 26:54 | 6 |
11. | Torpedo Cannabis | 11 | 1 | 2 | 8 | 33:64 | 4 |
12. | Raiffani | 11 | 2 | 1 | 8 | 27:48 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 17.10.19 | 18:00 | STER1 | Viktorčin smích Sculpturo FC (HL7G) |
Čt 17.10.19 | 19:15 | STER1 | SG Malešice Defect SUP (SVL1A) |
Čt 17.10.19 | 20:30 | STER1 | Berušky B Jawa-Suprtechno A (SVL2B) |
Út 5.11.19 | 19:00 | P3 | Medvědi B Kerata Chíjos (HL8E) |
Út 5.11.19 | 20:15 | P3 | Squadra Azzurra Polnohospodár Praha (HL7C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bláha Ondřej | 4 | 2 |
Bobysud Michal | 3 | 2 |
Činovec Radek | 3 | 4 |
Dejnožka Petr | 1 | 4 |
Hovorka Petr | 1 | 1 |
Kovács Ladislav | 6 | 4 |
Krejzar Pavel | 9 | 4 |
Procházka Michael | 2 | 0 |
Šedivý Radek | 9 | 9 |
Snopek Antonín | 5 | 2 |
Sýkora Svatopluk | 6 | 9 |
Trkovský Zdeněk | 6 | 2 |
Vejvoda Tomáš | 9 | 10 |
Vladyka Josef | 1 | 2 |
Vodrážka Pavel | 2 | 0 |
Zunt Tomáš | 3 | 0 |