Jan Horn – Jakub Cízner, Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horák, Pavel Jančovič, Martin Votruba vs Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
30. Štěpán Obrusník
32., 36. Lukáš Kraml
49. Dominik Kárník
20. 10. 19 20:00 SCBEC Huňáč PK Dropa FC A 7. 4:1 (2:1)
Hosté byli v prvním poločase lepší, ale Huňáč postupem času převzal iniciativu a nakonec zaslouženě vyhrál. Janča
Huňáč PK Dropa FC A
Edgárd Moldován – Oleg Iakob, Yahor Ivanov, Oleksiy Karabynosh, Sergii Kichuk, Eduard Lychynskyy, Vasyl Makaryk, Dmytro Nahornyi, Oleksandr Rusyn, Ihor Sabadosh, Oleh Udut, Vladyslav Yash vs Martin Votruba – Jakub Cízner, Patrik Gregor, Jan Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Aleš Malinovský, Jan Pospíšil, Michal Sedláček
13., 43. Dmytro Nahornyi
29. Vladyslav Yash
50. Oleh Udut
26 Oleh Udut 10. OG
13. 10. 19 18:45 BECH Dropa FC A Lord Mayor Idiot 6. 2:9 (2:2)
Domácí začali výborně a vypadalo to, že se zápas bude vyvíjet v jejich prospěch. Lordi ale do poločasu vyrovnali a po přestávce nemilosrdně trestali každou jejich chybu. Pro Dropu je výsledek krutý.
Dropa FC A Lord Mayor Idiot
Martin Votruba – Jakub Cízner, Patrik Gregor, Jan Horák, Jan Horn, Aleš Malinovský, Karel Sádlo ml., Jan Voráček vs Michal Pinka – Pavol Bendík, Petr Burget, Vladimír Folber, Karel Janďourek, Jarmil Králíček, Michal Schneider, Petr Sedláček
56. Pavol Bendík
6. 10. 19 20:00 SCBEC Hosthunters Dropa FC A 5. 6:1 (3:0)
Rychlý gól poznamenal celý první poločas, ve kterém domácí svého soupeře jasně přehrávali. Dropa do druhé půle vstoupila dobře a vypadalo to, že by mohla zápas ještě zdramatizovat. Závěr ale patřil zas domácím.
Hosthunters Dropa FC A
Martin Petružálek – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Jaroš, Jan Jeřábek, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Suchý, Radek Zaoral vs Martin Votruba – Jakub Cízner, Jan Horák, Jan Horn, Aleš Malinovský, Jan Voráček
1., 46., 47. Milan Mařík
8. David Dorničák
12. Václav Červenka
53. Jan Kolařík
35. Aleš Malinovský
29. 9. 19 20:00 SCBEC Dropa FC A Power Rangers 4. 6:8 (2:5)
Zasloužené vítězství Rangers. Domácí se sice ve druhém poločase chvilkově vzepjali, ale na obrat to bylo málo. Dufek
Dropa FC A Power Rangers
Martin Votruba – Patrik Gregor, Jan Horák, Jan Horn, Aleš Malinovský, Karel Sádlo ml., Jan Voráček vs Ondřej Vlasák – Dominik Buchar, Pavel Caizl, Michal Kocourek, Tomáš Ottomanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach, Adam Trojan
8. Adam Trojan
22. 9. 19 20:00 SCBEC Dropa FC A Youngsters FC 3. 0:3 (0:2)
Utkání, které vůbec neodpovídalo úrovni třetí ligy. Samé nakopávané míče a nepřesná zakončení. Vyhrál zaslouženě produktivnější tým.
Dropa FC A Youngsters FC
Martin VotrubaPatrik Gregor, Jan Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Michael Šarapatka vs Jan Nováček – Martin Charvát, Jakub Hanzík, Marcel Marcin, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Antonín Vávra
28., 29. Jakub Maršoun
56. Lukáš Mihula
15. 9. 19 08:45 HANSP Alej FK A Dropa FC A 2. 8:1 (5:0)
Utkání výborné úrovně, domácí byli jednoznačně lepší. Trnka
Alej FK A Dropa FC A
Petr Malec – Pavel Beneš, Petr Beneš, Vladimír Bernát, Matej Hudec, Petr Karhan, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix vs Martin Votruba – Jan Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Karel Sádlo ml., Michael Šarapatka, Ondřej Vacek, Jan Voráček
47 Pavel Beneš 47. Karel Sádlo ml. 47. Pavel Jančovič
8. 9. 19 20:00 SCBEC Dropa FC A Plameňáci 1.FC A 1. 3:2 (3:1)
Dropa si do přestávky vypracovala dvoubrankový náskok, který ve druhé půli držela až do 51. minuty, kdy Plameňáci snížily na rozdíl jediné branky. Vítězství si Dropa nakonec uhájila.
Dropa FC A Plameňáci 1.FC A
Martin Votruba – Jakub Cízner, Jan Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Aleš Malinovský, Karel Sádlo ml., Jan Voráček vs Jiří MaroušekLukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Martin Mihalík, Miroslav Novotný, Karel Pavlišín, Václav Štefan, Jiří Zazadzi