Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 1.12.19 | 18:45 | MIKU1 | Normální Chlapi Power Rangers | 11. | 6:0 k. |
Ne 17.11.19 | 20:00 | SCBEC | Dropa FC A Normální Chlapi | 10. | 1:6 |
Ne 10.11.19 | 18:45 | MIKU1 | Normální Chlapi Alej FK A | 9. | 3:5 |
Ne 3.11.19 | 17:30 | MIKU4 | Plameňáci 1.FC A Normální Chlapi | 8. | 6:3 |
Ne 20.10.19 | 18:45 | MIKU1 | Normální Chlapi Řežem to United | 7. | 3:4 |
Ne 13.10.19 | 18:45 | MIKU1 | Youngsters FC Normální Chlapi | 6. | 7:2 |
Ne 6.10.19 | 18:45 | MIKU4 | Efficenza AC Normální Chlapi | 5. | 3:8 |
Ne 29.9.19 | 18:45 | MIKU1 | Normální Chlapi Hodkovičky United FC | 4. | 1:1 |
Ne 22.9.19 | 18:45 | MIKU1 | Huňáč PK Normální Chlapi | 3. | 3:3 |
Ne 15.9.19 | 18:45 | MIKU1 | Normální Chlapi Lord Mayor Idiot | 2. | 3:3 |
Ne 8.9.19 | 18:45 | MIKU1 | Hosthunters Normální Chlapi | 1. | 1:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řežem to United | 11 | 9 | 0 | 2 | 47:17 | 18 |
2. | Youngsters FC | 11 | 8 | 2 | 1 | 41:22 | 18 |
3. | Huňáč PK | 11 | 6 | 3 | 2 | 38:22 | 15 |
4. | Lord Mayor Idiot | 11 | 6 | 2 | 3 | 40:26 | 14 |
5. | Hodkovičky United FC | 11 | 5 | 4 | 2 | 41:35 | 14 |
6. | Normální Chlapi | 11 | 4 | 3 | 4 | 41:34 | 11 |
7. | Power Rangers | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:36 | 11 |
8. | Hosthunters | 11 | 5 | 0 | 6 | 36:34 | 10 |
9. | Plameňáci 1.FC A | 11 | 4 | 0 | 7 | 27:41 | 8 |
10. | Alej FK A | 11 | 3 | 1 | 7 | 30:33 | 7 |
11. | Efficenza AC | 11 | 1 | 2 | 8 | 26:48 | 4 |
12. | Dropa FC A | 11 | 1 | 0 | 10 | 17:67 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 9.9.19 | 17:45 | MIKU1 | Turbosršni CF Klub odložených mužů (HL5A) |
Po 9.9.19 | 19:00 | MIKU1 | Tučňáci SUP A Pražačka seniors A (SVL1A) |
Po 9.9.19 | 20:15 | MIKU1 | Vojenské lesy Deportivo bez Coruna A (HL3A) |
Po 16.9.19 | 17:45 | MIKU1 | Endoprotéza Cormoran FC SUP (SVL2A) |
Po 16.9.19 | 19:00 | MIKU1 | Sen ČM PG supervet Tučňáci SUP A (SVL1A) |
Po 16.9.19 | 20:15 | MIKU1 | Ferri FC VET Věčná žízeň FC VET (VL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Andrle Jiří | 6 | 0 |
Andrle Karel | 6 | 0 |
Kabelka Michal | 10 | 0 |
Kopsa Šimon | 8 | 0 |
Novotný Jakub | 9 | 2 |
Oubram Martin | 5 | 2 |
Poláček Petr | 10 | 10 |
Rys Petr | 2 | 0 |
Šimera David | 9 | 2 |
Tomášek Patrik | 4 | 0 |
Varga Jan | 4 | 0 |
Zvěřina Václav | 7 | 11 |
Zvěřina Vojtěch | 8 | 8 |