Seznam týmů, 4. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Šméčka černo-bílá
Stará dáma černo-bílá
Princ Praha FC bílá, červená
Pozdní sběr II červeno-bílá, modrá
Palouček AC zelená, černá
Mystique Dynamo CF bílá, červená
Lachtánci 1.WC černo-bílá
Inter Bubeneč růžová, fialová
BongoBongo AC červeno-černá, bílo-černá
GFC Regent A modrá, oranžová
Barclays modrá, bílá
4 TD Ala Bundy A modrá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
4 TD Ala Bundy AŠméčka Po 2.9. 20:30 STER1
BarclaysStará dáma Út 3.9. 17:45 MIKU4
Inter BubenečPalouček AC St 4.9. 18:15 BECH
GFC Regent APrinc Praha FC St 4.9. 19:15 ZAK
Lachtánci 1.WCMystique Dynamo CF St 4.9. 20:30 SCBEC
BongoBongo ACPozdní sběr II Čt 5.9. 19:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
4 TD Ala Bundy ABarclays Po 9.9. 20:30 STER1
Palouček ACLachtánci 1.WC St 11.9. 18:15 BECH
ŠméčkaMystique Dynamo CF St 11.9. 19:00 METE2
Stará dámaGFC Regent A St 11.9. 19:15 ZAK
Princ Praha FCBongoBongo AC St 11.9. 20:45 BECH
Pozdní sběr IIInter Bubeneč St 11.9. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
BongoBongo ACStará dáma St 18.9. 17:00 HANSP
Mystique Dynamo CFPalouček AC St 18.9. 18:15 BECH
GFC Regent A4 TD Ala Bundy A St 18.9. 19:15 ZAK
BarclaysŠméčka St 18.9. 20:15 ZABEH
Lachtánci 1.WCPozdní sběr II St 18.9. 20:30 SCBEC
Inter BubenečPrinc Praha FC St 18.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
4 TD Ala Bundy ABongoBongo AC Po 30.9. 20:30 STER1
ŠméčkaPalouček AC St 2.10. 18:15 BECH
Stará dámaInter Bubeneč St 2.10. 19:00 MIKU4
BarclaysGFC Regent A St 2.10. 19:15 ZAK
Pozdní sběr IIMystique Dynamo CF St 2.10. 20:30 ZAK
Princ Praha FCLachtánci 1.WC St 2.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Inter Bubeneč4 TD Ala Bundy A Po 7.10. 20:30 STER1
Palouček ACPozdní sběr II St 9.10. 18:15 BECH
BongoBongo ACBarclays St 9.10. 19:00 ZABEH
GFC Regent AŠméčka St 9.10. 19:15 ZAK
Lachtánci 1.WCStará dáma St 9.10. 20:30 SCBEC
Mystique Dynamo CFPrinc Praha FC St 9.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
4 TD Ala Bundy ALachtánci 1.WC Po 14.10. 20:30 STER1
ŠméčkaPozdní sběr II St 16.10. 19:00 MIKU4
GFC Regent ABongoBongo AC St 16.10. 19:15 ZAK
Stará dámaMystique Dynamo CF St 16.10. 19:15 SCBEC
BarclaysInter Bubeneč St 16.10. 20:15 MIKU4
Princ Praha FCPalouček AC St 16.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Mystique Dynamo CF4 TD Ala Bundy A Po 21.10. 20:30 STER1
Palouček ACStará dáma St 23.10. 18:15 BECH
Inter BubenečGFC Regent A St 23.10. 19:15 ZAK
BongoBongo ACŠméčka St 23.10. 19:30 DEKAN
Lachtánci 1.WCBarclays St 23.10. 20:30 SCBEC
Pozdní sběr IIPrinc Praha FC St 23.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Stará dámaPozdní sběr II St 30.10. 18:00 SCBEC
4 TD Ala Bundy APalouček AC St 30.10. 18:15 BECH
BongoBongo ACInter Bubeneč St 30.10. 19:00 MIKU2
BarclaysMystique Dynamo CF St 30.10. 19:00 ZABEH
GFC Regent ALachtánci 1.WC St 30.10. 19:15 ZAK
ŠméčkaPrinc Praha FC St 30.10. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Pozdní sběr II4 TD Ala Bundy A Po 4.11. 20:45 STER1
Palouček ACBarclays St 6.11. 18:15 BECH
Mystique Dynamo CFGFC Regent A St 6.11. 19:15 ZAK
Lachtánci 1.WCBongoBongo AC St 6.11. 20:30 SCBEC
Princ Praha FCStará dáma St 6.11. 20:45 BECH
Inter BubenečŠméčka Čt 7.11. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
4 TD Ala Bundy APrinc Praha FC Po 11.11. 20:45 STER1
ŠméčkaStará dáma St 13.11. 18:00 HRAB2
GFC Regent APalouček AC St 13.11. 19:15 ZAK
BarclaysPozdní sběr II St 13.11. 19:30 STER3
Inter BubenečLachtánci 1.WC St 13.11. 20:30 SCBEC
BongoBongo ACMystique Dynamo CF St 13.11. 20:45 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Stará dáma4 TD Ala Bundy A St 27.11. 17:45 MIKU4
Palouček ACBongoBongo AC St 27.11. 17:45 MIKU3
Mystique Dynamo CFInter Bubeneč St 27.11. 17:45 MIKU2
Lachtánci 1.WCŠméčka St 27.11. 17:45 MIKU1
Pozdní sběr IIGFC Regent A St 27.11. 18:00 ZAK
Princ Praha FCBarclays St 27.11. 18:15 BECH