Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 27.11.19 | 19:00 | HOSTI | Rumpra Praha FC AC SK FC | 11. | 4:5 |
St 20.11.19 | 20:00 | ARIT | Rumpra Praha FC Pendula Bona AC | 8. | 6:4 |
St 13.11.19 | 20:15 | METE1 | Sparta Pivaři AC Rumpra Praha FC | 10. | 6:0 k. |
St 6.11.19 | 20:15 | P1 | Petrohradská BFK A Rumpra Praha FC | 9. | 3:1 |
Čt 24.10.19 | 19:00 | P3 | Pavilon 8 AHC Rumpra Praha FC | 7. | 2:3 |
Čt 17.10.19 | 18:15 | BECH | Rumpra Praha FC Pajzovna FC | 6. | 4:9 |
Čt 10.10.19 | 20:30 | SCBEC | K.T.S. FC Rumpra Praha FC | 5. | 5:1 |
St 2.10.19 | 20:15 | MIKU2 | Rumpra Praha FC Medvídkova tlapička | 4. | 7:3 |
Čt 26.9.19 | 19:00 | P1 | Homunculus Rumpra Praha FC | 3. | 11:2 |
St 18.9.19 | 18:15 | CESMI | Rumpra Praha FC Dirty Bastards | 2. | 1:5 |
Čt 12.9.19 | 18:00 | SCBEC | Bulánci Rumpra Praha FC | 1. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AC SK FC | 11 | 8 | 3 | 0 | 61:25 | 19 |
2. | Pajzovna FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 59:36 | 16 |
3. | Homunculus | 11 | 7 | 1 | 3 | 62:39 | 15 |
4. | Dirty Bastards | 11 | 6 | 2 | 3 | 56:39 | 14 |
5. | K.T.S. FC | 11 | 5 | 3 | 3 | 40:29 | 13 |
6. | Pendula Bona AC | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:42 | 11 |
7. | Medvídkova tlapička | 11 | 5 | 1 | 5 | 50:55 | 11 |
8. | Petrohradská BFK A | 11 | 4 | 2 | 5 | 36:30 | 10 |
9. | Pavilon 8 AHC | 11 | 4 | 0 | 7 | 32:41 | 8 |
10. | Rumpra Praha FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 35:53 | 8 |
11. | Sparta Pivaři AC | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:43 | 7 |
12. | Bulánci | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 9.10.19 | 18:15 | HOSTI | Traktor humus VET A Queen´s park club VET (VL1A) |
St 9.10.19 | 19:30 | HOSTI | Queens Park Club Deportivo Estudiantil FC A (HL3C) |
St 9.10.19 | 20:45 | HOSTI | The Penguins 6:5 B Santa Tranta PC C (HL3C) |
Po 4.11.19 | 17:45 | MIKU1 | Prohibice FKK SUP Cormoran FC SUP (SVL2A) |
Po 4.11.19 | 19:00 | MIKU1 | Tučňáci SUP A Defect SUP (SVL1A) |
Po 4.11.19 | 20:15 | MIKU1 | Gepard AFC Trops 1.SK (HL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Baláž Marian | 6 | 4 |
Búžik Leo | 7 | 4 |
Doležel Jiří | 9 | 4 |
Falby David | 1 | 0 |
Hancko Daniel | 6 | 4 |
Kochman Tomáš | 9 | 4 |
Kosman Libor | 9 | 2 |
Nemtsov Nikita | 7 | 1 |
Pospíšil Martin | 7 | 5 |
Svetlichnyy Vladislav | 7 | 1 |