Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 27.11.19 | 20:15 | MIKU2 | STS Chvojkovice - Brod Deportivo Estudiantil FC B | 11. | 1:1 |
Po 25.11.19 | 19:15 | TEMPO | Ramutant CF STS Chvojkovice - Brod | 10. | 3:4 |
St 6.11.19 | 19:15 | SCBEC | STS Chvojkovice - Brod 64! FC Kobylisy A | 9. | 4:1 |
St 23.10.19 | 20:30 | STER2 | Výtržník HFC STS Chvojkovice - Brod | 8. | 1:2 |
St 16.10.19 | 19:00 | P1 | STS Chvojkovice - Brod Spirit bar FC B | 7. | 4:2 |
St 9.10.19 | 20:15 | METE2 | Unreal Students FC STS Chvojkovice - Brod | 6. | 2:2 |
St 2.10.19 | 18:00 | KORAB | Sokol Picasso B STS Chvojkovice - Brod | 5. | 2:6 |
St 25.9.19 | 20:45 | LITVI | STS Chvojkovice - Brod Nevím FC | 4. | 2:2 |
St 18.9.19 | 18:15 | LITVI | Levá fuska STS Chvojkovice - Brod | 3. | 0:4 |
St 11.9.19 | 20:30 | ZAK | STS Chvojkovice - Brod Hlavonožci na niti FC | 2. | 7:0 |
St 4.9.19 | 18:15 | HANSP | Jacobs STS Chvojkovice - Brod | 1. | 5:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | STS Chvojkovice - Brod | 11 | 7 | 3 | 1 | 38:19 | 17 |
2. | Nevím FC | 11 | 6 | 4 | 1 | 31:17 | 16 |
3. | Deportivo Estudiantil FC B | 11 | 6 | 3 | 2 | 27:14 | 15 |
4. | Výtržník HFC | 11 | 5 | 3 | 3 | 32:22 | 13 |
5. | Spirit bar FC B | 11 | 6 | 0 | 5 | 50:27 | 12 |
6. | Sokol Picasso B | 11 | 6 | 0 | 5 | 35:28 | 12 |
7. | Unreal Students FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 36:32 | 10 |
8. | Levá fuska | 11 | 5 | 0 | 6 | 16:24 | 10 |
9. | Jacobs | 11 | 3 | 3 | 5 | 25:46 | 9 |
10. | Ramutant CF | 11 | 2 | 4 | 5 | 29:37 | 8 |
11. | 64! FC Kobylisy A | 11 | 2 | 3 | 6 | 33:51 | 7 |
12. | Hlavonožci na niti FC | 11 | 1 | 1 | 9 | 11:46 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 3.10.19 | 18:00 | STER2 | Suchá dáseň AC Champions FC (HL7G) |
Čt 3.10.19 | 19:15 | STER2 | Berušky B Ladronka (SVL2B) |
Čt 3.10.19 | 20:30 | STER2 | Warrior MAC ExŠemíci (HL6G) |
Út 22.10.19 | 17:45 | ZABEH | UTS Vršovice VET Santa Dominica VET (VL2A) |
Út 22.10.19 | 19:00 | ZABEH | Tycho de Brahe SUP Bítovská SUP (SVL3B) |
Út 22.10.19 | 20:15 | ZABEH | MVS Vršovice A Samson Bonella A (HL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Barták Tomáš | 4 | 1 |
Dlouhý Martin | 6 | 3 |
Fiala Radim | 11 | 5 |
Hrubeš Jakub | 8 | 1 |
Modlík Jan | 9 | 8 |
Petřík Jan | 10 | 0 |
Poláček Ondřej | 4 | 2 |
Špok Karel | 7 | 12 |
Suchý Martin | 6 | 2 |
Váňa Jan | 9 | 2 |
Váňa Tomáš | 9 | 2 |