Rozpis pískání, 5. liga, skupina F

Eden 1999

Po 1.4. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 1.4. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 1.4. 20:45 Litvínovská LITVI
Út 23.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 23.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 23.4. 20:15 Záběhlice ZABEH

Fugas CF A

St 10.4. 19:00 Pražačka P2
St 10.4. 19:00 Pražačka P1
St 10.4. 19:00 Pražačka P3
St 10.4. 20:15 Pražačka P3
St 10.4. 20:15 Pražačka P1
St 10.4. 20:15 Pražačka P2

Lucián FC B

Út 9.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 9.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 9.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
Pa 7.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 7.6. 19:30 Hanspaulka HANSP

Strašnická šlechta

Čt 25.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 25.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 25.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
Čt 16.5. 18:15 Malešice AFK MALES
Čt 16.5. 19:30 Malešice AFK MALES

Gumídci Méďové FC

St 8.5. 18:00 Zákostelní ZAK
St 8.5. 19:15 Zákostelní ZAK
St 8.5. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 3.6. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 3.6. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 3.6. 20:15 Záběhlice ZABEH

Modrý Svině A

St 17.4. 18:15 Litvínovská LITVI
St 17.4. 19:30 Litvínovská LITVI
St 17.4. 20:45 Litvínovská LITVI
Út 14.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 14.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 14.5. 20:15 Záběhlice ZABEH

!nBev Tigers

St 29.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 29.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 29.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 19.6. 17:45 Mikulova MIKU1
St 19.6. 19:00 Mikulova MIKU1
St 19.6. 20:15 Mikulova MIKU1

Rum Zahořany HT

St 8.5. 17:45 Mikulova MIKU2
St 8.5. 19:00 Mikulova MIKU2
St 8.5. 20:15 Mikulova MIKU2
St 26.6. 17:45 Mikulova MIKU4
St 26.6. 19:00 Mikulova MIKU4
St 26.6. 20:15 Mikulova MIKU4

Nebeský bastardi

Út 7.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 7.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 18.6. 19:00 Pražačka P3
Út 18.6. 20:15 Pražačka P3

Indus

Út 2.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 2.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 23.4. 17:30 Malešice AFK MALES
Út 23.4. 18:45 Malešice AFK MALES
Po 24.6. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 24.6. 20:45 Hanspaulka HANSP

Ducksicks

Po 15.4. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 15.4. 19:15 Hrabákova HRAB2
Po 6.5. 19:00 Pražačka P3
Po 6.5. 20:15 Pražačka P3
Út 4.6. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 4.6. 19:30 Slivenec AFK SLIVE

Flyers Jinonice FC

Út 19.3. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 19.3. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 8.4. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 8.4. 19:15 Hrabákova HRAB2
Ne 19.5. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 19.5. 15:00 Zákostelní ZAK