Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 1.12.19 | 15:00 | P1 | Výlov 0.FC Splašený kozy TR | 11. | 2:3 |
Ne 17.11.19 | 14:45 | PLAM | Splašený kozy TR Komety FC B | 10. | 5:1 |
Ne 10.11.19 | 18:45 | P2 | Splašený kozy TR Habet Praha FŇ | 9. | 4:4 |
Ne 3.11.19 | 16:15 | BECH | Fernet team Říčany Splašený kozy TR | 8. | 2:2 |
Ne 20.10.19 | 18:45 | P2 | Splašený kozy TR Callida CS | 7. | 0:4 |
Ne 13.10.19 | 20:00 | TEMPO | GP Rangers Splašený kozy TR | 6. | 8:2 |
Ne 6.10.19 | 18:45 | P3 | Splašený kozy TR Strážci Pomeranče | 5. | 1:4 |
Ne 29.9.19 | 20:00 | P2 | Atomovej brouk B Splašený kozy TR | 4. | 6:1 |
Ne 22.9.19 | 20:00 | ZAK | Splašený kozy TR Sací komando Modřany | 3. | 3:1 |
Ne 15.9.19 | 17:30 | ZAK | Sokol Vysočany B Splašený kozy TR | 2. | 2:1 |
Ne 8.9.19 | 20:00 | P3 | Splašený kozy TR S.N.F. A | 1. | 1:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | GP Rangers | 11 | 8 | 1 | 2 | 48:23 | 17 |
2. | Atomovej brouk B | 11 | 8 | 1 | 2 | 50:28 | 17 |
3. | Callida CS | 11 | 8 | 1 | 2 | 40:20 | 17 |
4. | Strážci Pomeranče | 11 | 7 | 2 | 2 | 35:29 | 16 |
5. | S.N.F. A | 11 | 7 | 0 | 4 | 39:38 | 14 |
6. | Fernet team Říčany | 11 | 5 | 3 | 3 | 38:22 | 13 |
7. | Sací komando Modřany | 11 | 3 | 2 | 6 | 31:36 | 8 |
8. | Splašený kozy TR | 11 | 3 | 2 | 6 | 23:40 | 8 |
9. | Výlov 0.FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:35 | 7 |
10. | Habet Praha FŇ | 11 | 2 | 2 | 7 | 30:47 | 6 |
11. | Sokol Vysočany B | 11 | 2 | 2 | 7 | 13:30 | 6 |
12. | Komety FC B | 11 | 1 | 1 | 9 | 14:36 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 11.9.19 | 18:45 | BIHOR | Petrovice A Diablos Blancos C.F. (HL8F) |
St 11.9.19 | 20:00 | BIHOR | Kluci z Vršovic Polární záře (HL6F) |
Pá 1.11.19 | 18:00 | P2 | Vincentka FC Šnek FC B (HL8K) |
Pá 1.11.19 | 19:15 | P2 | Beach attack 90210 Lužinýýý Boys (HL5G) |
Út 3.12.19 | 19:15 | MOTO1 | Zenit Buštěhrad Airconquest F.F.C. (HL8D) |
Út 3.12.19 | 20:30 | MOTO1 | Tak dort jo Bylo nás pět plus jedna (HL5C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Danielovský Martin | 11 | 2 |
Flanderka Milan | 10 | 1 |
Genský Oliver | 8 | 1 |
Grosman Zdeněk | 7 | 3 |
Hladík Michal | 2 | 0 |
Klobáska David | 6 | 1 |
Krajčovič Tomáš | 8 | 5 |
Matras Lubor | 11 | 3 |
Polednik Petr | 7 | 0 |
Tejnor Lukáš | 10 | 6 |
Wister David | 10 | 1 |