11. 11. 19 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC TBC Lachtan B 10. 6:0 k.
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň vs Michal Čermák – Tomáš Andrle, Artyom Avdeyev, Marcel Bumbalík, Jiří Jambor, Michal Krystín, Daniel Pavelka
52. Ladislav Brett
9. Artyom Avdeyev
12. Jiří Jambor
4. 11. 19 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. Farkáň 92 1.FC 9. 4:5 (1:4)
Už to vypadalo, že domácí nakonec dosáhnou na body, ale z poslední akce inkasovali, a tak výhru slaví Farkáň. Boubín
Orgasmico L.S.D. Farkáň 92 1.FC
Ondřej Čibera – Michal Čížek, Michal Filip, Matěj Prell, Michal Sobotka, Jan Spěvák, Jakub Vančura, Daniel Vavruša vs Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Radek Lehner, Ivo Unger, Pavel Zajíček
20. Jakub Vančura
33., 38. Michal Sobotka
58. Michal Filip
2., 60. Petr Adam
11., 22. Roman Kelers
25. Pavel Zajíček
21. 10. 19 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Koloušci AK 8. 4:4 (4:3)
Zajímavé utkání, domácí si získali rychlé vedení 4:1, ale hosté nakonec remízu zachránili.
Farkáň 92 1.FC Koloušci AK
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Roman Kelers, Radek Lehner vs Vojtěch Dvořák – Libor Basík, Tomáš Fišer, Milan Hanuš, Jan Jašek, Dominik Petko, Jiří Růžička, Lukáš Starý, Tomáš Valouch
12. Radek Lehner
13., 24. Jan Fousek
21. Ladislav Brett
5., 30. Milan Hanuš
27., 55. Jiří Růžička
14. 10. 19 19:30 CESMI Klapzubova jedenáctka Farkáň 92 1.FC 7. 7:3 (7:2)
První poločas rozdíl generací vyzněl jednoznačně pro Klapzubovu jedenáctku, která byla rychlostí jinde. Druhý poločas dala první gól Farkáň a kosmeticky upravila výsledek. Husák
Klapzubova jedenáctka Farkáň 92 1.FC
Tomáš Hlavajčík – Tomáš Bečvář, Jiří Březina, Jindřich Brůžek, Jan Hotový, Jakub Jirsa, Petr Kačírek, Robert Zelenka vs Jan Mandelík – Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Roman Kelers, Radek Lehner, Ivo Unger, Pavel Zajíček
43. Ivo Unger
7. 10. 19 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Integrita Jinonice 6. 1:8 (1:5)
Jinonice zaslouženě vyhrály, Farkáň ale bojovala. Smetana
Farkáň 92 1.FC Integrita Jinonice
Radek Lehner – Petr Adam, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Jan Kotrč – Lukáš Beneš, Jan Farkaš, Jan Kalaš, Václav Karas, Tomáš Kudláček, Jan Kulda, Štěpán Paukert, Tomáš Vejdovec
27. Roman Kelers 5., 23., 43., 54. Tomáš Kudláček
8. Štěpán Paukert
18., 37. Lukáš Beneš
30. Václav Karas
30. 9. 19 19:30 CESMI GFC Farkáň 92 1.FC 5. 2:3 (2:2)
Hráči GFC hráli fotbal, Farkáň kopanou, přesto slaví šťastné vítězství. Filip Donát, Václav Adolf
GFC Farkáň 92 1.FC
Ondřej Kulakowski – Jan Havlík, Michael Hrdý, Matěj Hruška, Michal Husák, Šimon Kulakowski, Nicolas Le Stum, Jan Pánek vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Ivo Unger, Pavel Zajíček
13. Michael Hrdý
18. Jan Pánek
8. Pavel Zajíček
22. Roman Kelers
38. Petr Adam
23. 9. 19 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Gangbeng 4. 5:0 (4:0)
Jednoznačné utkání pro domácí, které v první půli hráli lépe, ve druhé půli sice polevili, ale přesto vyhráli. Hosté nedokázali prolomit střeleckou smůlu, ač se snažili, co mohli. Janča
Farkáň 92 1.FC Gangbeng
Jan Mandelík – Petr Adam, Daniel Karas, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Radek Lehner, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Jakub Grafnetter – Jiří Douda, Pavel Herrmann, Daniel Matušenko, Ondřej Novotný, Petr Solnička
16. Roman Kelers
22. Petr Adam
29. Tomáš Kofroň
48. Martin Kavalír
16. 9. 19 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Veselá Kráva TJ 3. 5:1 (3:1)
Hosté dokázali skórovat pouze z penalty. Jinak zápas ovládli domácí.
Farkáň 92 1.FC Veselá Kráva TJ
Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Radek Lehner, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Daniel Babický – Matěj Kuc, Ondřej Mlýnek, Tomáš Novák, Vojtěch Petrík, Jan Račanský, Jakub Rýdl, Jakub Strauss, Karel Sudek
4. Petr Adam
9., 20., 46. Roman Kelers
45. Jan Fousek
28 Ivo Unger 21. Vojtěch Petrík
9. 9. 19 19:30 CESMI A.Č.A.B. FC Farkáň 92 1.FC 2. 0:0 (0:0)
Zápas byl velmi opatrný, s málo šancemi na obou stranách. Zápas branky nepřinesl a mužstva si body rozdělila.
A.Č.A.B. FC Farkáň 92 1.FC
Tomáš Havelka – Telis Aliapulios, Josef Černý, Jakub Javůrek, Milan Mazanec, Marek Mikeš, Jakub Svárovský, Matěj Tomíček, Matej Trnený vs Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Radek Lehner, Ivo Unger, Pavel Zajíček
2. 9. 19 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Torpédo Řepy 1. 4:4 (2:0)
Dynamická první půle sice přinesla góly domácím, ale hosté byli jednoznačně lepší. Druhá půle přinesla drama, hosté dokázali srovnat, dokonce i vedli, ale domácí jim nedovolili vyhrát a zápas skončil remízou. Janča
Farkáň 92 1.FC Torpédo Řepy
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Karel Půlpán – Lukáš Bernard, Martin Červenka, Jan Jeřábek, Filip Kopejtko, Richard Kulík, Tomáš Lipan