Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 28.11.19 | 20:30 | KORAB | Orange Predators B 4 TD Ala Bundy B | 11. | 5:2 |
Čt 14.11.19 | 19:00 | MIKU1 | 4 TD Ala Bundy B Opatoff A K | 10. | 6:0 k. |
Čt 7.11.19 | 20:45 | DEKAN | No madam ! B 4 TD Ala Bundy B | 9. | 0:6 k. |
Čt 31.10.19 | 19:30 | BECH | 4 TD Ala Bundy B Lunochod 1.MFK A | 8. | 4:6 |
Čt 24.10.19 | 19:30 | BECH | Hustá pěna FC 4 TD Ala Bundy B | 7. | 3:0 |
Čt 17.10.19 | 20:30 | STER3 | 4 TD Ala Bundy B F.C.K. | 6. | 1:4 |
Čt 10.10.19 | 19:15 | STER3 | Dromedarians Praha 4 TD Ala Bundy B | 5. | 1:3 |
Čt 3.10.19 | 20:30 | STER3 | 4 TD Ala Bundy B Credit Praha FC | 4. | 2:2 |
Čt 26.9.19 | 20:15 | MIKU1 | Borussia Dortšpunt B 4 TD Ala Bundy B | 3. | 4:1 |
Čt 19.9.19 | 20:30 | STER2 | 4 TD Ala Bundy B Exilová šatna | 2. | 2:2 |
Čt 5.9.19 | 20:15 | ZABEH | 4 TD Ala Bundy B Rito Pls | 1. | 2:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rito Pls | 11 | 9 | 1 | 1 | 45:23 | 19 |
2. | Borussia Dortšpunt B | 11 | 9 | 0 | 2 | 62:18 | 18 |
3. | Hustá pěna FC | 11 | 9 | 0 | 2 | 52:25 | 18 |
4. | Exilová šatna | 11 | 6 | 1 | 4 | 51:52 | 13 |
5. | Lunochod 1.MFK A | 11 | 5 | 1 | 5 | 56:37 | 11 |
6. | F.C.K. | 11 | 4 | 3 | 4 | 35:34 | 11 |
7. | Orange Predators B | 11 | 5 | 1 | 5 | 41:41 | 11 |
8. | Credit Praha FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 32:44 | 9 |
9. | 4 TD Ala Bundy B | 11 | 3 | 2 | 6 | 29:32 | 8 |
10. | No madam ! B | 11 | 3 | 2 | 6 | 36:51 | 8 |
11. | Dromedarians Praha | 11 | 2 | 2 | 7 | 30:46 | 6 |
12. | Opatoff A K | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 2.9.19 | 18:15 | BECH | Guláš FC Zelení študáci (HL8A) |
Po 2.9.19 | 19:30 | BECH | Exact old boys Premiéra TV - Nowatron (VL4A) |
Po 2.9.19 | 20:45 | BECH | GJS FK Těžká demence (HL7A) |
St 20.11.19 | 18:15 | HOSTI | Kapr tým SUP Kbelák FC SUP (SVL3A) |
St 20.11.19 | 19:30 | HOSTI | Queens Park Club Raiffani (HL3C) |
St 20.11.19 | 20:45 | HOSTI | Gente VET Malostranský SK (VL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Albrecht Jan | 2 | 0 |
Brťka Peter | 9 | 8 |
Dyba Jan | 10 | 2 |
Kulík Adam | 3 | 0 |
Kulík Albert | 4 | 0 |
Nedvídek Vladimír | 10 | 0 |
Ondruš Jan | 7 | 0 |
Palkoska Jan | 10 | 0 |
Palkoska Michal | 9 | 2 |
Palkoska Radek | 10 | 1 |
Šafář Vojtěch | 6 | 4 |
Trávníček Jan | 4 | 0 |