Natálie PavlisováVít Beránek, Jiří Futera, Petr Kousal, Aleš Procházka, Ondřej Soudný, Aleš Studnička, Linda Veselá, Jiří Zika vs Vladimír Nedvídek – Peter Brťka, Jan Dyba, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Radek Palkoska, Vojtěch Šafář
14. 11. 19 19:00 MIKU1 4 TD Ala Bundy B Opatoff A K 10. 6:0 k.
7. 11. 19 20:45 DEKAN No madam ! B 4 TD Ala Bundy B 9. 0:6 k.
Domácí se nedostavili v dostatečném počtu. Roman Hlinák, Miroslav Pětník
No madam ! B 4 TD Ala Bundy B
Tomáš Baier – Petr Dvořák, Kamil Málek, Petr Novotný vs Vladimír Nedvídek – Peter Brťka, Jan Dyba, Adam Kulík, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Radek Palkoska, Vojtěch Šafář, Jan Trávníček
31. 10. 19 19:30 BECH 4 TD Ala Bundy B Lunochod 1.MFK A 8. 4:6 (2:3)
Z obou stran vyrovnané utkání s vysokým nasazením. Až do 49. minuty byl stav 3:3, rozhodlo se až v závěru. Lunochod si přeci jen vypracoval více šancí. Rataj
4 TD Ala Bundy B Lunochod 1.MFK A
Vladimír Nedvídek – Jan Albrecht, Peter Brťka, Jan Dyba, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Radek Palkoska, Vojtěch Šafář vs Oleh Kosteleba – Vasyl Fushchich, Zhenya Fushchich, Yurii Hleba, Ivan Kliap, Oleksandr Kliap, Ruslan Maksym
58. Zhenya Fushchich
24. 10. 19 19:30 BECH Hustá pěna FC 4 TD Ala Bundy B 7. 3:0 (1:0)
Klidné utkání vyhráli domácí.
Hustá pěna FC 4 TD Ala Bundy B
Petr Bráza – Daniel Beneš, Tomáš Bohánek, Tomáš Dvořák, David Gregora, Jakub Hercik, Tomáš Sobota, Jakub Voldřich vs Vladimír Nedvídek – Jan Albrecht, Peter Brťka, Jan Dyba, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Radek Palkoska, Vojtěch Šafář
16. Tomáš Bohánek
38. Jakub Voldřich
60. Tomáš Sobota
17. 10. 19 20:30 STER3 4 TD Ala Bundy B F.C.K. 6. 1:4 (1:1)
Zápas hraný ve velkém nasazení, plno šancí a skvělých brankářských výkonů.
4 TD Ala Bundy B F.C.K.
Vladimír Nedvídek – Peter Brťka, Jan Dyba, Adam Kulík, Albert Kulík, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Radek Palkoska, Jan Trávníček vs Pavel Monhart – Erik Heimlich, Ondřej Hrubý, Michal Král, Matěj Kubíček, Martin Lívanec, David Monhart, Jaromír Šolc
11. Peter Brťka 29. Erik Heimlich
48., 59. Martin Lívanec
55. Pavel Monhart
10. 10. 19 19:15 STER3 Dromedarians Praha 4 TD Ala Bundy B 5. 1:3 (1:1)
Pohledné utkání, mezi vápny vyrovnané. V zakončení však byli lepší hosté a proto berou zaslouženě oba body. Vostatek
Dromedarians Praha 4 TD Ala Bundy B
Josef Jasenský – Jiří Červený, Tomáš Hrdý, Miroslav Jančok, Martin Kožár, Carlos Martin Pacha, Petr Pištěk vs Vladimír Nedvídek – Jan Dyba, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Radek Palkoska, Vojtěch Šafář, Jan Trávníček
6. Tomáš Hrdý 29. Vojtěch Šafář
57. Michal Palkoska
3. 10. 19 20:30 STER3 4 TD Ala Bundy B Credit Praha FC 4. 2:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas, domácí spoléhali na rychlé brejky. Hosté se do poslední minuty snažili urvat vítězství, ale vstřelit gól nedokázali.
4 TD Ala Bundy B Credit Praha FC
Vladimír Nedvídek – Peter Brťka, Jan Dyba, Albert Kulík, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Radek Palkoska, Jan Trávníček vs Jan Formánek – David Horváth, David Lafek, Jakub Procházka, Nick Šamko, Štěpán Spal, David Šturma, Dalibor Tužinčin
35., 55. Peter Brťka 15. Štěpán Spal
47. Nick Šamko
26. 9. 19 20:15 MIKU1 Borussia Dortšpunt B 4 TD Ala Bundy B 3. 4:1 (2:1)
Zprvu vyrovnaný zápas, rozhodnutý v několika málo momentech, kdy domácí ukázali svou mrštnost a technickou zdatnost. Svoboda
Borussia Dortšpunt B 4 TD Ala Bundy B
Michal Vojáček – Jakub Andres, Dominik Bobok, Petr Hruška, František Lerch, Filip Novák, Vojtěch Štěpán vs Vladimír Nedvídek – Peter Brťka, Jan Dyba, Adam Kulík, Albert Kulík, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Radek Palkoska
10. Dominik Bobok
13. Vojtěch Štěpán
52. Filip Novák
58. Jakub Andres
11. Peter Brťka
19. 9. 19 20:30 STER2 4 TD Ala Bundy B Exilová šatna 2. 2:2 (1:1)
Utkání s vyrovnaným průběhem. Závěrečný tlak Exilové šatny k vítězství nevedl. Trnka
4 TD Ala Bundy B Exilová šatna
Vladimír Nedvídek – Peter Brťka, Jan Dyba, Albert Kulík, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Radek Palkoska, Vojtěch Šafář vs Adam Široký – Martin Horák, Marek Hozák, Michal Janeček, Maxim Kysil, Kristián Lambert, Josef Lochman, Jakub Soóky, Lukáš Stříteský
14., 31. Peter Brťka 20., 53. Jakub Soóky
5. 9. 19 20:15 ZABEH 4 TD Ala Bundy B Rito Pls 1. 2:5 (0:2)
Bojovné, fotbalové utkání, prvně mírná převaha hostů, kteří dvěma góly zaslouženě vyhráli první půli. Druhá půle byla také v dynamickém, bojovném tempu, soupeři si nic nedarovali, góly padaly na obou stranách. Zápas se šťastnějším koncem pro hosty, kteří zaslouženě vyhráli. Janča
4 TD Ala Bundy B Rito Pls
Vladimír Nedvídek – Peter Brťka, Jan Dyba, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Radek Palkoska vs David Červený – Martin Hlubuček, Ondřej Kára, Jakub Kloboučník, David Lipert, Tomáš Mach, Jakub Nezbeda, Pavel Rašplička, Pavel Souček, Tomáš Střízek, Martin Tesař