Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 28.11.19 | 20:15 | MIKU1 | F.C.K. Rito Pls | 11. | 3:2 |
Čt 14.11.19 | 19:30 | STER1 | Dromedarians Praha F.C.K. | 10. | 4:4 |
Čt 7.11.19 | 17:45 | MIKU3 | F.C.K. Credit Praha FC | 9. | 2:6 |
Čt 31.10.19 | 20:15 | MIKU2 | Borussia Dortšpunt B F.C.K. | 8. | 5:2 |
Čt 24.10.19 | 20:30 | STER1 | F.C.K. Exilová šatna | 7. | 2:4 |
Čt 17.10.19 | 20:30 | STER3 | 4 TD Ala Bundy B F.C.K. | 6. | 1:4 |
Čt 10.10.19 | 20:45 | CESMI | F.C.K. Orange Predators B | 5. | 2:2 |
Čt 3.10.19 | 19:00 | MIKU1 | Opatoff A K F.C.K. | 4. | 0:6 k. |
Čt 26.9.19 | 20:45 | DEKAN | F.C.K. No madam ! B | 3. | 4:4 |
Čt 19.9.19 | 20:45 | ZAK | Lunochod 1.MFK A F.C.K. | 2. | 2:3 |
Čt 5.9.19 | 20:30 | STER1 | F.C.K. Hustá pěna FC | 1. | 3:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rito Pls | 11 | 9 | 1 | 1 | 45:23 | 19 |
2. | Borussia Dortšpunt B | 11 | 9 | 0 | 2 | 62:18 | 18 |
3. | Hustá pěna FC | 11 | 9 | 0 | 2 | 52:25 | 18 |
4. | Exilová šatna | 11 | 6 | 1 | 4 | 51:52 | 13 |
5. | Lunochod 1.MFK A | 11 | 5 | 1 | 5 | 56:37 | 11 |
6. | F.C.K. | 11 | 4 | 3 | 4 | 35:34 | 11 |
7. | Orange Predators B | 11 | 5 | 1 | 5 | 41:41 | 11 |
8. | Credit Praha FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 32:44 | 9 |
9. | 4 TD Ala Bundy B | 11 | 3 | 2 | 6 | 29:32 | 8 |
10. | No madam ! B | 11 | 3 | 2 | 6 | 36:51 | 8 |
11. | Dromedarians Praha | 11 | 2 | 2 | 7 | 30:46 | 6 |
12. | Opatoff A K | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 9.9.19 | 18:15 | ARIT | Veselá Kráva TJ Koloušci AK (HL6B) |
Po 9.9.19 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Dvacítka (HL3A) |
Po 9.9.19 | 20:45 | ARIT | Tycho de Brahe FC A Gólostroje FC (HL5B) |
St 20.11.19 | 19:00 | P2 | Tutto bene B Warrior MAC (HL6G) |
St 20.11.19 | 20:15 | P2 | A - klub 90 Válcovny plechu MS FC (HL6G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Česák Michal | 1 | 1 |
Heimlich Erik | 9 | 5 |
Hrubý Daniel | 6 | 2 |
Hrubý Ondřej | 3 | 0 |
Král Michal | 7 | 1 |
Kubíček Matěj | 10 | 5 |
Kubíček Tadeáš | 6 | 3 |
Lívanec Martin | 9 | 5 |
Monhart David | 7 | 2 |
Monhart Pavel | 6 | 1 |
Otta Tomáš | 6 | 1 |
Sedlář Jan | 7 | 3 |
Šolc Jaromír | 8 | 0 |