11. Primitives Prague FC 11 2 1 8 25:42 5

Čt 10.10.19 19:15 MOTO2 Toyota FC WRP   (HL7H)
Čt 10.10.19 20:30 MOTO2 Podolka FC SUP Klika CFA SUP   (SVL3C)
Út 5.11.19 19:15 MOTO1 Radouč FC B 1.FC RUM SUP   (SVL3B)
Út 5.11.19 20:30 MOTO1 Merck stars JZD Slivenec   (HL6D)
Ne 1.12.19 11:15 ZAK Sokol V.-Notorax B Horsis heads   (HL8M)
Ne 1.12.19 12:30 ZAK Drsný šrouby Talent Praha FC   (HL6K)

25. 11. 19 19:30 HOSTI Primitives Prague FC GJS FK 11. 1:4 (0:2)
Hosté i bez střídání pevnou obranou jasně domácí tým přehráli a zaslouženě berou body. Filip Kebrt, Vojtěch Horký
Primitives Prague FC GJS FK
Filip Semela – Jiří Bernat, Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Milan Jerečič, Petr Klauz, Filip Mucha, Vladimír Pátek, Radek Viktora vs Pavel Kvapil – Daniel Andrisák, Filip Čmejla, Oskar Plechatý, Jakub Ročeň, Petr Šebek
54. Radek Viktora 8., 28., 49., 51. Filip Čmejla
11. 11. 19 20:15 P3 Fugas CF B Primitives Prague FC 10. 2:2 (0:2)
V první půli dominovali Primitives a vyhráli ji celkem jasně 2:0. Fugas ovšem ve druhé části zabral a srovnal na 2:2. Primitives mohli vyhrát, kdyby jim byl uznán sporný gól za stavu 1:2 do břevna do země a ven z brány, ale po dohodě rozhodčích byl původní verdikt o brance odvolán a gól neplatil. Remíza proto je pro Fugas ziskem. Jambor
Fugas CF B Primitives Prague FC
Štěpán Honzík – Ján Bučko, Lukáš Burian, Ján Hlaváč, Jan Kron, Miloš Moravec, Jan Stiborek vs Juraj Janík – Jiří Bernat, Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Milan Jerečič, Petr Klauz, Vladimír Pátek, Radek Viktora
38. Lukáš Burian
45. Ján Hlaváč
3. Kryštof Janík
29. Vojtěch Janík
4. 11. 19 20:45 HOSTI Primitives Prague FC Perros FC 9. 3:2 (2:1)
Vyrovnaný bojovný zápas, hraný v duchu fair play.
Primitives Prague FC Perros FC
Juraj Janík – Jiří Bernat, Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Milan Jerečič, Petr Klauz, Vladimír Pátek, Radek Viktora vs Lukáš Kůna – Adam Blažek, Lukáš Fremut, David Kopecký, Petr Kratochvíl, David Mazur, Martin Pospíšil, Milan Šimek
6. Kryštof Janík
23., 43. Milan Jerečič
1. David Kopecký
45. Adam Blažek
21. 10. 19 20:45 HOSTI Bee Well Čelákovice Primitives Prague FC 8. 6:5 (4:2)
I když se domácí zdáli silnější na míči a lépe technicky vybavení, hosté v závěru mohutně dotahovali, ale srovnat již nedokázali.
Bee Well Čelákovice Primitives Prague FC
František Váňa – Mikuláš Gjurič, Michal Koliandr, Josef Mrklas, Jan Pavlíček, Jan Petráček, Ondřej Sosna, Michael van Gestel, Filip Weiser, Marek Weiser vs Filip Semela – Jiří Bernat, Filip Janík, Kryštof Janík, Milan Jerečič, Petr Klauz, Vladimír Pátek, Radek Viktora
57. Filip Janík
14. 10. 19 20:45 HOSTI Primitives Prague FC Nekopnem si FC 7. 3:4 (2:1)
Krásné, bojovné utkání, hrané ve vysokém tempu. Skóre se přelévalo ze strany na stranu. Vyhráli hosté.
Primitives Prague FC Nekopnem si FC
Filip Semela – Jiří Bernat, Filip Janík, Milan Jerečič, Petr Klauz, Vladimír Pátek, Radek Viktora vs Pavel Vojna – Jan Bouček, Filip Brodský, Jakub Hendrych, Filip Holakovský, Petr Koutský, David Němeček, David Voříšek, Mikuláš Zbořil, Jiří Zeman
53. Jiří Zeman
7. 10. 19 20:45 HOSTI Velký špatný Primitives Prague FC 6. 8:0 (5:0)
Férově hrané utkání, bez zbytečných faulů. Vyhráli jednoznačným způsobem domácí. Vladimír Černý, Václav Kočárek
Velký špatný Primitives Prague FC
Daniel Šindelář – Lukáš Beníšek, Tomáš Hybeš, Jan Ondrůšek, Ondřej Rálek, Jan Tůma vs Filip Semela – Jiří Bernat, Filip Janík, Vojtěch Janík, Milan Jerečič, Petr Klauz, Jaroslav Louša, Vladimír Pátek
10., 14., 18. Ondřej Rálek
26., 35. Lukáš Beníšek
30., 33. Jan Ondrůšek
46. Jan Tůma
30. 9. 19 20:45 HOSTI Primitives Prague FC Těžká demence 5. 1:4 (1:1)
Klidné utkání, vyrovnaná hra. Hosté měli více štěstí v koncovce. Pavel Vrtiška, Vladimír Černý
Primitives Prague FC Těžká demence
Filip Semela – Jiří Bernat, Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Milan Jerečič, Petr Klauz, Vladimír Pátek, Radek Viktora vs Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Jan Klučinec, Pavel Korček, Petr Košťál, Jakub Kudláček, Štěpán Stádník, Karel Táborský
24. Filip Janík 25. Štěpán Stádník
31. Petr Košťál
39. Karel Táborský
52. Pavel Korček
23. 9. 19 20:45 HOSTI Vlci samotáři Primitives Prague FC 4. 0:6 k.
Svižné utkání. Domácí neproměňovali jasné situace a tak je hosté potrestali v posledních čtyřech minutách třemi brankami. Milan Dvonč, Daniel Petřek
Vlci samotáři Primitives Prague FC
Jan Šlapák – Jan Abel, Jan Chalupecký, Karel Šlapák, Marcel Šlapák, Martin Štědronský, Václav Zamrazil vs Filip Semela – Jiří Bernat, Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Milan Jerečič, Petr Klauz, Vladimír Pátek, Radek Viktora
3. Marcel Šlapák
32. Václav Zamrazil
36. Kryštof Janík
46. Milan Jerečič
56., 60. Vojtěch Janík
16. 9. 19 19:15 ZAK Pražští lvi Primitives Prague FC 3. 6:0 k.
9. 9. 19 20:45 HOSTI Primitives Prague FC Tajfun AC 2. 1:2 (1:2)
Rozhodčí se nedostavil.
Primitives Prague FC Tajfun AC
Filip Semela – Jiří Bernat, Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Milan Jerečič, Petr Klauz, Jaroslav Louša, Vladimír Pátek, Radek Viktora vs Tomáš Hejzlar – Petr Bahenský, Martin Endršt, Pavel Heral, Daniel Jiříček, Michal Nedbal, Radim Thiel, Jiří Tvrdoň
18. Petr Klauz 4., 10. Petr Bahenský
2. 9. 19 20:45 HOSTI Hubertův Tuřín Primitives Prague FC 1. 4:3 (1:2)
Když v 6. minutě vedli Primitives dvěma góly Janíka 2:0, zdálo se být rozhodnuto. Tuřín se ale mohl spolehnout na výborného gólmana a jen jeho zásluhou to bylo před koncem utkání pouze 1:3. V posledních 8 minutách však Tuřín třikrát skóroval a k úžasu všech přítomných zápas vyhrál. Určitě nevyhrálo lepší mužstvo, ale i to k fotbalu patří. Filip Beneš
Hubertův Tuřín Primitives Prague FC
Karel Musil – Jan Grebík, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Martin Matys, Adam Stejskal, Filip Vymyslický vs Juraj Janík – Jiří Bernat, Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Milan Jerečič, Petr Klauz, Vladimír Pátek, Filip Semela, Radek Viktora