12. 11. 19 18:15 ARIT Kolíci Růžoví delfínci 97,2 10. 2:3 (1:0)
Vyrovnané utkání, vyhrál šťastnější. Petr Vršinský, Pavel Nosek
Maksym Petrenko – Eva Bartoňková, Přemysl Beneš, Matyáš Frank, Jan Konšel, Josef Malík, Zbyněk Pawlas, Marian Zikmund vs Martin Bouška – Emil Danihelka, Dušan Merta, Lukáš Merta, Tomáš Mílek, Karel Stolín, Jan Tumpach, Daniel Vrzal, Jiří Vrzal
25. Josef Malík
32. Zbyněk Pawlas
33., 44., 56. Daniel Vrzal
7. 11. 19 19:30 HANSP Kolíci 1.FP Praha 9. 3:3 (1:2)
Hosté většinu času vedli, ve druhém poločasu dokonce o dva góly, nakonec ale mají jen bod.
Kolíci 1.FP Praha
Přemysl Beneš – Eva Bartoňková, Matyáš Frank, Jan Konšel, Josef Malík, Zbyněk Pawlas vs Petr Konečný – Martin Březina, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Miroslav Korbel, Filip Novotný, Michal Petr
20., 50. Josef Malík
48. Jan Konšel
14. Vladimír Fojt
21. Michal Petr
33. Martin Březina
29. 10. 19 19:00 MIKU4 Chroustova lokomotiva Kolíci 8. 6:2 (2:1)
Vyhrál lepší tým domácích. Hošek
Chroustova lokomotiva Kolíci
Marek Kouřímský – Martin Beneš, Adam Čechovič, Ondřej Fiala, Jiří Hubička, Martin Řežábek, František Veselý vs Maksym Petrenko – Eva Bartoňková, Přemysl Beneš, Matyáš Frank, Jan Konšel, Michal Král, Josef Malík, Zbyněk Pawlas, Marian Zikmund
7., 14., 41., 52. Adam Čechovič
41. OG
57. Jiří Hubička
21. Zbyněk Pawlas
48. Josef Malík
24. 10. 19 20:45 DEKAN Boží bojovníci Kolíci 6. 3:6 (0:4)
Pěkné bojovné utkání, hostům patřil první poločas, kdy byli u všeho, krásně kombinovali a stříleli pěkné branky. Ve druhé půli se domácí vzchopili a hnali se za vyrovnáním, ale víc jak tři branky nevstřelili.
Boží bojovníci Kolíci
Michal Valsa – Jindřich Landa, Tadeáš Pešek, Petr Přibyslavský, Lukáš Schwengsbier, Filip Timingeriu, Martin Veit, Štěpán Veit, Artur Walaszczyk vs Maksym Petrenko – Eva Bartoňková, Přemysl Beneš, Matyáš Frank, Jan Konšel, Zbyněk Pawlas, Jakub Šíma, Marian Zikmund
40. Martin Veit
51. Artur Walaszczyk
53. Petr Přibyslavský
4., 11., 45. Jakub Šíma
16., 59. Přemysl Beneš
20. Matyáš Frank
15. 10. 19 19:00 MIKU3 Kolíci H.K. 12 7. 1:2 (1:2)
Po chybě gólmana zvítězili hosté. Kovařík
Kolíci H.K. 12
Maksym Petrenko – Eva Bartoňková, Přemysl Beneš, Matyáš Frank, Jan Konšel, Michal Král, Zbyněk Pawlas, Marian Zikmund vs Martin Klouček – David Franěk, Tomáš Horák, Lukáš Hrdý, Tomáš Kotapka, Leoš Novák, Martin Pelant, Martin Štětka, Jaromír Topič
3. Zbyněk Pawlas 6. Leoš Novák
13. Lukáš Hrdý
1. 10. 19 20:45 CESMI Kolíci Akademie Flirtu 5. 1:7 (1:4)
Výrazná převaha hostů ve všech herních činnostech se promítla v závěrečném skóre. Andrle
Kolíci Akademie Flirtu
Přemysl Beneš – Eva Bartoňková, Matyáš Frank, Josef Malík, Zbyněk Pawlas, Maksym Petrenko, Marian Zikmund vs Richard Jarošík – Tomáš Benda, Dominik Beran, Jan Bureš, Michal Dobeš, Martin Gremlica, Josef Karas, Tomáš Mulač, Martin Pražan
9. Marian Zikmund 6., 16., 18. Michal Dobeš
10., 48. Tomáš Benda
39., 49. Josef Karas
26. 9. 19 17:00 HANSP Pivušky FC Kolíci 4. 0:0 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání skončilo bez branek. Petr Černík, Michal Pařízek
Pivušky FC Kolíci
Aleš Chvátal – David Bochníček, Jiří Boháč, Ladislav Cirus, Martin Jaroš, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Přemysl Beneš – Eva Bartoňková, Matyáš Frank, Jan Konšel, Maksym Petrenko, Marian Zikmund
17. 9. 19 19:15 MOTO3 Kolíci RAF Jinonice 3. 2:6 (0:3)
Jasné utkání pro hosty.
Kolíci RAF Jinonice
Maksym Petrenko – Eva Bartoňková, Přemysl Beneš, Matyáš Frank, Jan Konšel, Michal Král, Zbyněk Pawlas, Jakub Šíma vs Alexandr Sehedi – Petr Brož, Stanislav Holman, Matěj Hora, Martin Kubáň, Michael Melena, Luboš Němec
38. Jakub Šíma
44. Jan Konšel
5., 16. Alexandr Sehedi
10., 57. Luboš Němec
31., 35. Michael Melena
12. 9. 19 19:30 ARIT Prtzalona C.F. Kolíci 2. 7:1 (2:0)
V prvním poločase po krásných střelách z dálky se ujali vedení domácí 2:0. Hosté ve druhém poločase předvedli zlepšený výkon, avšak na zvrat v utkání to nestačilo.
Prtzalona C.F. Kolíci
Tomáš Stejskal – Patrik Diamant, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, Patrik Sedliský vs Maksym Petrenko – Eva Bartoňková, Přemysl Beneš, Matyáš Frank, Jan Konšel, Michal Král, Zbyněk Pawlas, Marian Zikmund
6., 35. Patrik Sedliský
10., 47. Vojtěch Horký
38., 54. Pavel Hrabec
45. Filip Kebrt
37. Marian Zikmund
3. 9. 19 19:30 ARIT Kolíci Masokombinát 1. 2:3 (0:0)
Bojovné utkání se šancemi na obou stranách. Masokombinát vyhrál díky lepšímu brankáři. Michal Antonický, Pavel Fligl
Kolíci Masokombinát
Přemysl Beneš – Eva Bartoňková, Matyáš Frank, Jan Konšel, Michal Král, Josef Malík, Zbyněk Pawlas, Marian Zikmund vs Martin Židlický – Aleš Grulich, Jan Kabelka, Pavel Kohút, Norbert Moravčík, Andrej Štůla, Ondřej Teslík, Václav Žalud