Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 26.11.19 | 17:45 | MIKU2 | Notorkros FK Kolíci | 11. | 10:1 |
Út 12.11.19 | 19:00 | MIKU3 | Chroustova lokomotiva Notorkros FK | 10. | 4:6 |
Út 5.11.19 | 19:00 | MIKU3 | Notorkros FK H.K. 12 | 9. | 2:1 |
Út 29.10.19 | 19:00 | MIKU1 | Boží bojovníci Notorkros FK | 8. | 5:6 |
Út 15.10.19 | 19:00 | MIKU4 | Notorkros FK Akademie Flirtu | 7. | 4:0 |
Út 8.10.19 | 17:45 | MIKU2 | Pivušky FC Notorkros FK | 6. | 2:8 |
Út 1.10.19 | 19:00 | MIKU4 | Notorkros FK RAF Jinonice | 5. | 9:3 |
Út 24.9.19 | 17:45 | MIKU2 | Prtzalona C.F. Notorkros FK | 4. | 1:8 |
Út 17.9.19 | 17:45 | MIKU2 | Notorkros FK Masokombinát | 3. | 5:0 |
Út 10.9.19 | 19:00 | MIKU4 | 1.FP Praha Notorkros FK | 2. | 2:6 |
Út 3.9.19 | 19:00 | MIKU4 | Růžoví delfínci 97,2 Notorkros FK | 1. | 4:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Notorkros FK | 11 | 10 | 0 | 1 | 65:23 | 20 |
2. | Růžoví delfínci 97,2 | 11 | 8 | 1 | 2 | 40:26 | 17 |
3. | Akademie Flirtu | 11 | 8 | 0 | 3 | 53:25 | 16 |
4. | 1.FP Praha | 11 | 5 | 4 | 2 | 32:24 | 14 |
5. | Chroustova lokomotiva | 11 | 5 | 3 | 3 | 42:24 | 13 |
6. | H.K. 12 | 11 | 5 | 2 | 4 | 25:22 | 12 |
7. | RAF Jinonice | 11 | 5 | 0 | 6 | 32:51 | 10 |
8. | Masokombinát | 11 | 4 | 1 | 6 | 25:36 | 9 |
9. | Prtzalona C.F. | 11 | 2 | 3 | 6 | 30:32 | 7 |
10. | Boží bojovníci | 11 | 3 | 0 | 8 | 29:51 | 6 |
11. | Kolíci | 11 | 1 | 2 | 8 | 21:50 | 4 |
12. | Pivušky FC | 11 | 0 | 4 | 7 | 23:53 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 31.10.19 | 18:15 | ZAK | Sokol Vysočany SUP PFC Kodymka SUP A (SVL3C) |
Čt 31.10.19 | 19:30 | ZAK | One Team, One Dream AC Tylen (HL6E) |
Čt 31.10.19 | 20:45 | ZAK | Sedm zbabělých SUP Garáže Klíčov (SVL3C) |
Út 19.11.19 | 18:00 | KORAB | 1.FC Holešovice Real Praha A (HL6C) |
Út 19.11.19 | 19:15 | KORAB | SuperNova L.F.C. Radouč FC B (SVL3B) |
Út 19.11.19 | 20:30 | KORAB | Stýbla Ďáblic VET Turman VET (VL4B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bechtold Tomáš | 11 | 7 |
Hrdinka Adam | 11 | 2 |
Kostka Josef | 1 | 0 |
Lipnický Petr | 6 | 15 |
Novák Jaroslav | 10 | 16 |
Prosenc Daniel | 11 | 0 |
Rohlík Lukáš | 2 | 1 |
Ryšica Pavel | 7 | 5 |
Škorpil Patrik | 11 | 16 |
Zenkl Jan | 6 | 2 |