Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 5.12.19 | 19:15 | TEMPO | Slamník I.USP Bandidoz | 11. | 10:5 |
Čt 21.11.19 | 19:00 | ZABEH | Bandidoz Sculpturo FC | 10. | 2:2 |
Čt 14.11.19 | 17:45 | MIKU3 | Reage boys Bandidoz | 9. | 6:4 |
Čt 7.11.19 | 20:15 | P3 | Bandidoz PRKA | 8. | 3:3 |
Čt 24.10.19 | 18:00 | STER1 | J.R.Club B Bandidoz | 7. | 4:2 |
Čt 17.10.19 | 18:00 | STER2 | Bandidoz Champions FC | 6. | 0:1 |
Čt 10.10.19 | 20:30 | STER3 | Holota FC Bandidoz | 5. | 4:4 |
Čt 3.10.19 | 19:00 | MIKU4 | Bandidoz DHL Bad Diablos | 4. | 4:1 |
Čt 26.9.19 | 18:15 | HOSTI | Bandidoz Viktorčin smích | 3. | 2:0 |
Čt 19.9.19 | 19:15 | MOTO4 | UNYP´s Blazers Bandidoz | 2. | 8:3 |
Čt 12.9.19 | 17:45 | MIKU1 | Bandidoz Suchá dáseň AC | 1. | 1:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Champions FC | 11 | 10 | 0 | 1 | 47:13 | 20 |
2. | Holota FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 38:16 | 16 |
3. | Reage boys | 11 | 6 | 1 | 4 | 43:38 | 13 |
4. | PRKA | 11 | 6 | 1 | 4 | 34:36 | 13 |
5. | Sculpturo FC | 11 | 5 | 2 | 4 | 37:27 | 12 |
6. | DHL Bad Diablos | 11 | 4 | 2 | 5 | 33:33 | 10 |
7. | J.R.Club B | 11 | 4 | 2 | 5 | 25:30 | 10 |
8. | UNYP´s Blazers | 11 | 3 | 2 | 6 | 29:36 | 8 |
9. | Bandidoz | 11 | 2 | 4 | 5 | 30:40 | 8 |
10. | Slamník I.USP | 11 | 4 | 0 | 7 | 36:51 | 8 |
11. | Viktorčin smích | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:33 | 7 |
12. | Suchá dáseň AC | 11 | 2 | 3 | 6 | 30:52 | 7 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 4.9.19 | 18:15 | LITVI | Continental FC Rumburaci A (HL6E) |
St 4.9.19 | 19:30 | LITVI | AC Tylen Sipral Stars (HL6E) |
St 4.9.19 | 20:45 | LITVI | Líheň talentů 2015 Deportivo bez Coruna A (HL3A) |
Út 12.11.19 | 19:15 | MOTO4 | Viktor 1.FC Viktoria Bítovská A (HL8F) |
Út 12.11.19 | 20:30 | MOTO4 | Démoni Le Jardin (HL6D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dřízhal Jan | 10 | 8 |
Friedl Luděk | 2 | 0 |
Jakubec Jaroslav | 8 | 1 |
Jeřábek Jan | 6 | 3 |
Příhoda David | 8 | 9 |
Roubínek Jiří | 11 | 5 |
Šedivý Michal | 11 | 4 |
Vógl František | 3 | 0 |
Voříšek Jan | 10 | 0 |