Pá 22.11.19 19:30 BECH Nejasná identita 1.HK SH Stejskalova   (HL8K)
Pá 22.11.19 20:45 BECH Dropa FC B My   (HL7I)

5. 12. 19 19:00 MIKU1 J.R.Club B Viktorčin smích 11. 3:1 (3:0)
Vyrovnaný zápas, který rozhodl výkon jediného hráče.
Arnošt Havrlant – Matěj Lát, Filip Malý, David Mička, Petr Nedvěd, Petr Peleška, Antonín Prech, Lukáš Skřivan vs Jan Ujka – Jiří Březina, Pavel Dlugi, Pavel Dort, Jan Kalík, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, Michal Šmíd
12 David Mička
53 Filip Malý
45. Adam Palán
21. 11. 19 19:30 STER1 Champions FC J.R.Club B 10. 7:0 (2:0)
Technicky, kombinačně i herně byl lepší tým domácích. Předčili hosty ve všech parametrech a zaslouženě berou dva body. Andrle
Champions FC J.R.Club B
David Horníček – Jakub Hnízdil, Martin Hypeš, Marek Jadrný, Rudolf Lébr, Michal Maršík, Jan Zima vs Arnošt Havrlant – Matěj Lát, Jakub Mezlík, David Mička, Antonín Prech, Lukáš Skřivan
1. Martin Hypeš
22., 38., 41. Jan Zima
38., 55., 59. Jakub Hnízdil
14. 11. 19 19:30 STER3 J.R.Club B Holota FC 9. 1:3 (0:0)
První půle byla velmi vyrovnaná. V druhé se dostali domácí brzy do vedení, poté ale zabral hostující celek, třemi brankami zápas otočil a odnesl si plný počet bodů.
J.R.Club B Holota FC
Arnošt Havrlant – Matěj Lát, Filip Malý, Dan Merta, David Mička, Petr Nedvěd, Antonín Prech, Lukáš Skřivan vs Roman Čihák – Jan Černík, Martin Duchek, Karel Faitl, Michal Jahn, Jan Martinovský, Jiří Tomaštík, Matěj Žežulka
37. Filip Malý 42. Karel Faitl
49. Matěj Žežulka
50. Jan Martinovský
7. 11. 19 20:45 STER2 DHL Bad Diablos J.R.Club B 8. 1:1 (1:1)
Bojovné utkání, do 40. minuty vyrovnané. Poté hosté přidali a svírali domácí v kleštích, ovšem gól nevstřelili. Kohout
DHL Bad Diablos J.R.Club B
Patrik Horák – Patricio Cardozo, Luis Manuel Garcia Solano, Tomas Jose Gonzales Morales, Sami Hadrous, Idris Onimole, Randolph Tan vs Arnošt Havrlant – Dalibor Husárek, Matěj Lát, Filip Malý, Dan Merta, Jakub Mezlík, David Mička, Petr Nedvěd, Petr Peleška, Antonín Prech, Lukáš Skřivan
4. Idris Onimole 14. Petr Peleška
24. 10. 19 18:00 STER1 J.R.Club B Bandidoz 7. 4:2 (1:2)
Skřivan zařídil výhru domácích. Janča
J.R.Club B Bandidoz
Petr Nedvěd – Petr Bláža, Dalibor Husárek, Filip Malý, David Mička, Petr Peleška, Lukáš Skřivan vs Jiří Roubínek – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, David Příhoda, Michal Šedivý, Jan Voříšek
12., 39. Petr Bláža
32., 43. Lukáš Skřivan
7., 16. Jan Dřízhal
17. 10. 19 19:15 MOTO2 UNYP´s Blazers J.R.Club B 6. 3:2 (0:2)
Bojovné utkání s množstvím osobních soubojů a vysokým nasazením. Hosté se v prvním poločase ujali vedení, ale díky výborné druhé půli se domácí dočkali šťastného, ale zaslouženého vítězství.
UNYP´s Blazers J.R.Club B
Ashok Maximus Sheridan – Lucas Justin Becker, Gian Paolo Clementi, Shawn Jose Fernandes, Alessandro Gerosa, Samuel Jahoda, Ikumi Kashima, Eric Glenn Lepeak, Laith Maximo Matari, Karel Pivnička vs Petr Nedvěd – Dalibor Husárek, Matěj Lát, Jakub Mezlík, Petr Peleška, Antonín Prech, Lukáš Skřivan
53. Lukáš Skřivan
10. 10. 19 18:00 STER1 J.R.Club B Suchá dáseň AC 5. 1:1 (1:0)
Průměrné utkání odpovídající 7. lize. Trnka
J.R.Club B Suchá dáseň AC
Arnošt Havrlant – Dalibor Husárek, Matěj Lát, Jakub Mezlík, David Mička, Petr Nedvěd, Petr Peleška, Lukáš Skřivan, Jakub Volf vs Zdeněk Podolan – Daniel Kulich, Martin Kunz, Tomáš Kunz, Filip Miškovský, Martin Šašek, Milan Velhuda
26. Lukáš Skřivan 33. Filip Miškovský
3. 10. 19 19:15 STER3 Slamník I.USP J.R.Club B 4. 3:8 (0:4)
Hosté byli přesnější a fotbalovější než soupeř, a proto v pohodě vyhráli.
Slamník I.USP J.R.Club B
Richard Chlistovský – Radek Dolejší, Jan Harant, Pavel Komárek, Jindřich Krásný, Tomáš Mleziva, Luboš Šilhavý, Michael Tereba vs Pavel Skřivan – Dalibor Husárek, Matěj Lát, Filip Malý, David Mička, Petr Peleška, Antonín Prech, Lukáš Skřivan
32., 44. Tomáš Mleziva
57. Jindřich Krásný
12., 13. Petr Peleška
20., 24. Lukáš Skřivan
37., 55. Filip Malý
43., 49. Dalibor Husárek
26. 9. 19 20:30 STER3 J.R.Club B Sculpturo FC 3. 1:4 (1:1)
Slušné utkání, které bylo vyrovnané do té doby, než hráči hostů dvěma slepenými góly rozhodli o svém vítězství.
J.R.Club B Sculpturo FC
Arnošt Havrlant – Dalibor Husárek, Matěj Lát, Filip Malý, Jakub Mezlík, David Mička, Petr Nedvěd, Antonín Prech, Lukáš Skřivan vs Michal Trojan – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, David Sysel, Filip Tomáš, Jan Trojan, Miloš Vladyka, Martin Voldřich
29. Lukáš Skřivan 4. Jan Trojan
43. Filip Tomáš
44. David Sysel
55. Aleš Beránek
19. 9. 19 20:30 STER3 Reage boys J.R.Club B 2. 2:4 (2:1)
Zajímavé utkání, hrálo se nahoru dolů, hosté v posledních minutách rozhodli o svém vítězství.
Reage boys J.R.Club B
Pavel Sivák – Michal Bošanský, Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Ondřej Pavlíček, Pavel Pech vs Arnošt Havrlant – Dalibor Husárek, Matěj Lát, Filip Malý, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan
4., 12. Jaromír Hladůvka 6., 52. Filip Malý
32. Lukáš Skřivan
57. Matěj Lát
12. 9. 19 20:15 P1 J.R.Club B PRKA 1. 0:3 (0:0)
Zajímavé utkání, kde dlouho mohli být spokojeni fanoušci Fanklubu defenzivního fotbalu, nicméně hosté v závěru rozhodli brankovou smrští během dvou minut. Jan Kopřiva, Jan Novák
J.R.Club B PRKA
Arnošt Havrlant – Dalibor Husárek, Matěj Lát, Filip Malý, David Mička, Antonín Prech, Lukáš Skřivan vs Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Cristobal Diaz, Maxime Gardie, Richard Mareš, Raphael Tinant, Lukáš Venclík