St 9.10.19 18:15 LITVI Rumburaci A Namo FC   (HL6E)
St 9.10.19 19:30 LITVI AC Tylen Fotbaloví bozi   (HL6E)
St 9.10.19 20:45 LITVI Líheň talentů 2015 Ekonom WT   (HL3A)
Út 29.10.19 19:30 ARIT Akademie Flirtu Masokombinát   (HL7D)
Út 29.10.19 20:45 ARIT Pivušky FC Prtzalona C.F.   (HL7D)

5. 12. 19 19:00 MIKU3 Reage boys Holota FC 11. 1:6 (1:2)
Zápas se od začátku vyvíjel ve prospěch hostů. Tabulkově lepší tým to prokazoval. Technicky byl lepší a měl i více vypracovaných a proměněných šancí. Domácí si nevytvořili ani na konci tlak, který by vývoj utkání změnil.
Reage boys Holota FC
Pavel Sivák – Michal Bošanský, Jaromír Hladůvka, Zoltán Jakab, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Michal Volák vs Tomáš Novotný – Jan Černík, Karel Faitl, Michal Jahn, Jan Kaňok, Jan Martinovský, Jiří Tomaštík, Matěj Žežulka
16. Zoltán Jakab 7., 18. Jan Martinovský
39. OG
43. Jan Kaňok
51. Jan Černík
58. Matěj Žežulka
21. 11. 19 17:45 MIKU1 DHL Bad Diablos Reage boys 10. 5:3 (3:1)
Pěkný fotbal, domácí měli více šanci a zaslouženě vyhráli. Husák
DHL Bad Diablos Reage boys
Randolph Tan – Tomas Jose Gonzales Morales, Ajmal Siddiqui, Matúš Socha, Ľudovít Telecký, Martin Valent vs Pavel Sivák – Daniel Čermák, Zoltán Jakab, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Ondřej Pavlíček, Pavel Pech
13., 59. Martin Valent
26., 28. Tomas Jose Gonzales Morales
57. Matúš Socha
21. Pavel Pech
46., 48. Dalibor Mička
14. 11. 19 17:45 MIKU3 Reage boys Bandidoz 9. 6:4 (4:3)
Slušné utkání skončilo vítězstvím týmu Reage Boys. Trnka
Reage boys Bandidoz
Pavel Sivák – Michal Bošanský, Jaromír Hladůvka, Zoltán Jakab, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Ondřej Pavlíček, Pavel Pech vs Jaroslav Jakubec – Jan Jeřábek, David Příhoda, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Jan Voříšek
49. Michal Šedivý
7. 11. 19 19:15 MOTO4 UNYP´s Blazers Reage boys 8. 2:2 (2:1)
Slušné utkání. UNYP měl po většinu utkání převahu. Reage boys se bránili a z ojedinělých útoků skórovali. UNYP obstřelovali soupeřovu branku celý zápas a nakonec zápas skončil remízou.
UNYP´s Blazers Reage boys
Matěj Kopecký – Lucas Justin Becker, Brandon Samuel Britto, Shawn Jose Fernandes, Alessandro Gerosa, Gregory Charles Gold, Samuel Jahoda, Ikumi Kashima, Viet Tiep Le, Eric Glenn Lepeak, Artur Poberezhets, Ashok Maximus Sheridan vs Pavel Sivák – Michal Bošanský, Jaromír Hladůvka, Zoltán Jakab, Ondřej Pavlíček, Pavel Pech, Michal Volák
4. Eric Glenn Lepeak
27. Brandon Samuel Britto
28., 52. Michal Volák
24. 10. 19 17:45 ZABEH Reage boys Suchá dáseň AC 7. 7:5 (4:3)
Pohodové utkání nabídlo kromě spousty šancí i gólů také řadu nepřesností a humorných komentářů. Vítězství Reage Boys bylo zasloužené, ale Suchá dáseň byla blízko k tomu, aby dosáhla alespoň na kýžený bod.
Reage boys Suchá dáseň AC
Pavel Sivák – Michal Bošanský, Jaromír Hladůvka, Zoltán Jakab, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Ondřej Pavlíček, Pavel Pech, Michal Volák vs Martin Kunz – Daniel Kulich, Tomáš Kunz, Filip Miškovský, Zdeněk Podolan, Tomáš Pytl, Jan Schonpflug, Jiří Trop, Milan Velhuda
40. Jiří Trop
17. 10. 19 19:15 STER3 Slamník I.USP Reage boys 6. 0:5 (0:0)
Bojovné utkání s velkým střeleckým štěstím pro vítězný tým.
Slamník I.USP Reage boys
Richard Chlistovský – Josef Babuš, Jan Harant, Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Michael Tereba vs Pavel Sivák – Michal Bošanský, Jaromír Hladůvka, Zoltán Jakab, Martin Lehečka, Ondřej Pavlíček, Pavel Pech, Michal Volák
35., 49. Michal Bošanský
39., 51. Michal Volák
43. Ondřej Pavlíček
10. 10. 19 18:00 STER2 Reage boys Sculpturo FC 5. 4:3 (3:1)
Domácí se v úvodu dostali do pohodlného vedení, o které ale po přestávce přišli. Nakonec přeci jen v závěru strhli výsledek na svou stranu.
Reage boys Sculpturo FC
Pavel Sivák – Michal Bošanský, Jaromír Hladůvka, Petr Kutal, Dalibor Mička, Ondřej Pavlíček, Pavel Pech, Michal Volák vs Miloš Vladyka – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Jan Řeřicha, David Sysel, Filip Tomáš, Martin Voldřich
8. Dalibor Mička
13., 19. Michal Volák
58. Petr Kutal
23. Filip Tomáš
35. Martin Voldřich
40. David Sysel
3. 10. 19 18:00 STER1 Viktorčin smích Reage boys 4. 4:3 (1:2)
Velmi vyrovnané utkání, kde šťastnějším týmem byli domácí a v posledních deseti minutách otočili vývoj zápasu ve svůj prospěch. Klail
Viktorčin smích Reage boys
Michal Šmíd – Jiří Březina, Pavel Dlugi, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, David Rozsíval, Jiří Valenta vs Pavel Sivák – Michal Bošanský, Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Martin Lehečka, Ondřej Pavlíček, Michal Volák
21. Martin Lehečka
26. 9. 19 20:15 P3 PRKA Reage boys 3. 2:6 (1:2)
Pěkné, útočné utkání vyhráli hosté.
PRKA Reage boys
Lukáš Venclík – Andrew Argent, Maciej Jerzy Dec, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Raphael Tinant vs Pavel Sivák – Michal Bošanský, Adam Freisler, Jaromír Hladůvka, Zoltán Jakab, Michal Jareš, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Ondřej Pavlíček
7., 56. Richard Mareš 5., 27., 34., 35., 56. Michal Jareš
49. Ondřej Pavlíček
19. 9. 19 20:30 STER3 Reage boys J.R.Club B 2. 2:4 (2:1)
Zajímavé utkání, hrálo se nahoru dolů, hosté v posledních minutách rozhodli o svém vítězství.
Reage boys J.R.Club B
Pavel Sivák – Michal Bošanský, Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Ondřej Pavlíček, Pavel Pech vs Arnošt Havrlant – Dalibor Husárek, Matěj Lát, Filip Malý, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan
4., 12. Jaromír Hladůvka 6., 52. Filip Malý
32. Lukáš Skřivan
57. Matěj Lát
12. 9. 19 20:30 STER2 Champions FC Reage boys 1. 3:4 (2:1)
Dynamický, bojovný fotbal, soupeři si nic nedarovali. Domácí byli trochu lepší první poločas, druhá půle přinesla drama a hosté výsledek otočili. Janča
Champions FC Reage boys
Jakub Kalvas – Martin Hypeš, Marek Jadrný, Miroslav Kalvas, Ondřej Kalvas, Michal Maršík, Jan Zima vs Pavel Sivák – Michal Bošanský, Daniel Čermák, Adam Freisler, Jaromír Hladůvka, Zoltán Jakab, Michal Jareš, Dalibor Mička, Pavel Pech, Michal Volák