Po 14.10.19 18:15 DEKAN Texaské hyeny AC Trops 1.SK   (HL3A)
Po 14.10.19 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Celtic THK   (HL4A)
Po 14.10.19 20:45 DEKAN Kontis 1.FC Litrpůl FC   (HL7B)
Pá 8.11.19 18:00 SCBEC Běchovičtí sršni B Tyran Saens 1.FC VET B   (VL3D)
Pá 8.11.19 19:15 SCBEC Lužinýýý Boys Co je?   (HL5G)
Pá 8.11.19 20:30 SCBEC Real Praha B Nejasná identita 1.HK   (HL8K)

5. 12. 19 18:15 HOSTI XXX Houbařův Ráj 11. 1:5 (0:4)
Houbařův ráj vstřelil rychlé dvě branky, které předznamenaly vývoj utkání. Čapla
XXX Houbařův Ráj
Karel Adamovský – Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Tomáš Hájek, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka vs Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Július Matisko, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Adam Svat, Jakub Zais
52. Milan Kejzlar 2., 6., 22. Adam Svat
20. Aleš Paldus
39. Július Matisko
21. 11. 19 19:15 MOTO3 Houbařův Ráj WRP 10. 2:6 (1:4)
utkání bez střídání v pomalém tempu rozhodla lepší technická vybavenost hostů a větší běhavost.
Houbařův Ráj WRP
Vladimír Olšovský – Aleš Čornanič, Július Matisko, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Jakub Zais vs Daniel Schafferhans – David Helma, Daniel Hemer, Ondřej Mikolášik, Adam Nápravník, Jan Pípal, Filip Sebera
13., 49. Aleš Paldus 9., 50. Ondřej Mikolášik
20., 30., 43. Filip Sebera
25. Jan Pípal
14. 11. 19 20:15 ZABEH Vo Houbařův Ráj 9. 3:2 (2:1)
Vo šlo do zápasu jen se čtyřmi hráči do pole a i přesto si připisuje dva body. Dufek
Vo Houbařův Ráj
Lukáš Novák – Josef Janoušek, Vojtěch Kollárik, Tomáš Opplt, Ondřej Poskočil vs Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Tomáš Komárek, Július Matisko, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Adam Svat, Jakub Zais
11., 38. Josef Janoušek
18. Ondřej Poskočil
16. OG
31. Július Matisko
7. 11. 19 18:15 STER2 Houbařův Ráj Tuscarora 03 8. 2:3 (2:0)
Domácí začali lépe, ale hosté v druhé půli převzali aktivitu a nakonec otočili i skóre. Pohledné utkání z obou stran. Kohout
Houbařův Ráj Tuscarora 03
Jan Charvát – Aleš Čornanič, Tomáš Komárek, Július Matisko, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Jakub Zais vs Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Lukáš Novotný, Andrej Pilipenko, Martin Reček, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček
10. Július Matisko
25. Aleš Čornanič
40. Martin Kočárek
42. Tomáš Rummel
48. Václav Herold
31. 10. 19 19:15 STER2 Toyota FC Houbařův Ráj 7. 2:2 (1:1)
Zápas probíhal v dobrém tempu. Šance na obou stranách. Výsledek je jednoznačný, oba týmy nepředvedly nic navíc, jen náhodné šance neproměnily.
Toyota FC Houbařův Ráj
Ondřej Michálek – Michal Geyer, Svatopluk Křejpský, Tomáš Mestek, Karel Popelka, David Škoda, Jan Šramota, Lukáš Urbánek vs Jan Charvát – Aleš Čornanič, Tomáš Komárek, Július Matisko, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Adam Svat
16. Michal Geyer
59. Jan Šramota
18. Aleš Paldus
56. Július Matisko
17. 10. 19 20:30 TEMPO Houbařův Ráj Real Oranjes 6. 4:6 (1:5)
První poločas byli mírně lepší hráči Realu, kterým do branky padlo doslova všechno, do čeho kopli. Ve druhém poločase se domácí zvedli a zápas zdramatizovali, ale náskok Realu z prvního poločasu byl příliš veliký.
Houbařův Ráj Real Oranjes
Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Tomáš Komárek, Július Matisko, Radek Nejedlo, Petr Peřinka, Adam Svat, Jakub Zais vs Martin Nacházel – Pavel Bartoš, David Janošec, Michal Kroužek, Hai Nguyen Nguyen, Jan Novák, Lukáš Sadecký, Martin Souček, Jiří Vender, Marek Vojáček
26. David Janošec
10. 10. 19 19:15 MOTO3 Pivní balet Houbařův Ráj 5. 3:2 (1:1)
Pivní balet měl od začátku mírnou převahu, ale málem doplatil na neproměňování šancí.
Pivní balet Houbařův Ráj
Roman Vaněk – Marek Böhm, Martin Míča, Vít Petrák, Filip Průcha, Jan Šikl, Josef Soukup, Pavel Žák vs Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Július Matisko, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Adam Svat, Jakub Zais
2., 48., 51. Pavel Žák 30. Jan Charvát
3. 10. 19 20:30 TEMPO Houbařův Ráj Pigs FC 4. 1:5 (0:1)
Domácí nastoupili o hráče v poli oslabeni, přesto bojovali až do konce. Hosty deptal skvělý gólman Houbařů, díky kterému nebylo skóre dvojciferné.
Houbařův Ráj Pigs FC
Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Radek Nejedlo, Jakub Zais vs Václav Svatoch – David Jirotka, Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Adam Vraný
38. Aleš Čornanič 10., 35., 35. Ondřej Marek
45., 47. Jakub Marek
26. 9. 19 18:00 STER1 Kopanda team FC Houbařův Ráj 3. 5:0 (0:0)
Domácí od začátku udávali tempo hry. Hosté hráli bez střídání a do 41. minuty drželi bezbrankovou remízu. Rozhodl individuální akcí Gorol, který vstřelil dva góly a bylo rozhodnuto. Hosté už neměli sílu na jakýkoliv odpor.