Út 1.10.19 18:15 HOSTI Hoblina Jižák FC Dejavu FC   (HL6D)
Út 1.10.19 19:30 HOSTI Malostranský SK Trenhos VET   (VL3B)
Út 1.10.19 20:45 HOSTI Frankie Běchovičtí sršni A   (VL3B)
Po 21.10.19 19:15 MOTO2 Orosený Paragraf Černý koně TMK   (HL7B)
Po 21.10.19 20:30 MOTO2 Tvar VD VSK MFF UK Praha A   (HL8G)

5. 12. 19 17:45 MIKU3 Tuscarora 03 Pigs FC 11. 6:0 k.
21. 11. 19 17:45 MIKU2 Pigs FC Toyota FC 10. 8:2 (2:1)
Rychlé, bojovné utkání hrané s velkým nasazením. Rozhodl zkrat brankáře a vyloučení za ruku mimo vápno, které domácí potrestali čtyřmi góly.
Pigs FC Toyota FC
Václav Svatoch – Jakub Dekr, David Jirotka, Jakub Marek, Ondřej Marek, Jiří Romanovský, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek vs Ondřej Michálek – Michal Geyer, Svatopluk Křejpský, Tomáš Mestek, Jan Škarda, Jan Šramota
2., 49., 59. Jakub Dekr
21., 36. Jiří Romanovský
38. Ondřej Marek
48., 50. Jakub Marek
28., 34. Jan Škarda 47. Ondřej Michálek
14. 11. 19 20:30 TEMPO Real Oranjes Pigs FC 9. 6:0 (3:0)
Jednoznačné utkání. O vítězi nebylo od začátku pochyb. David Řezáč, Petr Hošek
Real Oranjes Pigs FC
Martin Nacházel – David Janošec, Michal Kroužek, Hai Nguyen Nguyen, Jan Novák, Lukáš Sadecký, Marek Vojáček vs Václav Svatoch – Jakub Dekr, David Jirotka, Jakub Marek, Ondřej Marek, Jiří Veškrna, Adam Vraný
2. Marek Vojáček
6. David Janošec
28. Hai Nguyen Nguyen
35., 38. Michal Kroužek
49. Jan Novák
7. 11. 19 19:15 MOTO3 Pigs FC Pivní balet 8. 0:3 (0:0)
Hosté byli lepším týmem a po zásluze vyhráli. Boubín
Pigs FC Pivní balet
Václav Svatoch – Jakub Dekr, David Jirotka, Ondřej Marek, Jiří Romanovský, Jakub Štěpánek, Adam Vraný vs Filip Průcha – Marek Böhm, Martin Míča, Roman Míča, Lukáš Podaný, Jan Šikl, Josef Soukup, Pavel Žák
40. Josef Soukup
57., 57. Marek Böhm
31. 10. 19 20:30 STER3 Pigs FC Yakuza 7. 5:1 (4:0)
Jednoznačná záležitost pro domácí. Lukáš Gogolák, Martin Labský
Pigs FC Yakuza
Václav Svatoch – David Jirotka, Jakub Marek, Ondřej Marek, Jiří Romanovský, Jakub Štěpánek, Michael Štěpánek, Jiří Veškrna vs Lukáš Fadrhons – Jan Fukala, Matyáš Král, Jakub Psotta, Pavel Řihák, Daniel Zelenka, Martin Zyka
5., 11. Jakub Marek
24. Jakub Štěpánek
26. Jiří Romanovský
36. Ondřej Marek
55. Pavel Řihák
17. 10. 19 18:15 HANSP Kopanda team FC Pigs FC 6. 1:0 (0:0)
Utkání plné nepřesností dlouho vypadalo díky výborným zákrokům gólmanů na remízu. Nakonec rozhodl v závěru ze skrumáže Churaň. Zdeněk Michael Dressler, Michal Javůrek
Kopanda team FC Pigs FC
Alois Sečkár – Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Ondřej Halouzka, Radek Janoušek, Jan Togner, Václav Žofka vs Václav Svatoch – Jakub Dekr, David Jirotka, Ondřej Marek, Jiří Romanovský, Michael Štěpánek, Jiří Veškrna
52. Radek Churaň 26. Jakub Dekr
10. 10. 19 20:30 MOTO4 Pigs FC Juventus Pivus 5. 4:1 (3:0)
Poklidné, herně spíše vyrovnané utkání. V první půli byli aktivnější hráči Juventusu, kdy se mnohokrát řítili na branku, ale selhávali v koncovce. Toho soupeř využil k brejkovým akcím, které s přehledem proměnil. Obraz druhé půle byl vesměs stejný. Juventus útočil, vstřelil ale pouze jednu branku.
Pigs FC Juventus Pivus
Václav Svatoch – Jakub Dekr, David Jirotka, Jakub Marek, Ondřej Marek, Jiří Romanovský, Michael Štěpánek vs Tomáš Prošek – Miroslav Křesina, Jan Oliva, Dominik Sahula, Martin Tomek, Jiří Vávra, Vojtěch Vokoun
13., 60. Ondřej Marek
17. Jakub Marek
21. Jakub Dekr
50. Jiří Vávra
3. 10. 19 20:30 TEMPO Houbařův Ráj Pigs FC 4. 1:5 (0:1)
Domácí nastoupili o hráče v poli oslabeni, přesto bojovali až do konce. Hosty deptal skvělý gólman Houbařů, díky kterému nebylo skóre dvojciferné.
Houbařův Ráj Pigs FC
Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Radek Nejedlo, Jakub Zais vs Václav Svatoch – David Jirotka, Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Adam Vraný
38. Aleš Čornanič 10., 35., 35. Ondřej Marek
45., 47. Jakub Marek
26. 9. 19 20:30 MOTO3 Pigs FC XXX 3. 2:4 (1:2)
První poločas patřil týmu XXX, který vyhrál 2:1. Druhý poločas XXX zvýšili na 3:1, ale Pigs to nevzdávali a bojovali až do konce. XXX už vítězství uhájilo. Husák
Pigs FC XXX
Václav Svatoch – David Jirotka, Jakub Marek, Ondřej Marek, Jiří Romanovský, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Adam Vraný vs Jiří Hlavín – Karel Adamovský, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Tomáš Hájek, Milan Kejzlar, Jan Kubr, Jakub Moťka
12. Adam Vraný
52. Ondřej Marek
10. Jan Fečík
14. Tomáš Hájek
39. Milan Kejzlar
59. Zbyněk Dusil
19. 9. 19 20:30 MOTO2 WRP Pigs FC 2. 6:3 (4:2)
V první půli jasně dominoval domácí tým, pustil soupeře jen ke dvěma vážnějším šancím. Ve druhém poločase začali domácí hrát více otevřeně, ale pustili soupeře k většímu množství šancí, které zužitkoval ke zdramatizování zápasu. Domácí si i přes to nenechali vzít vítězství. Jan Soukup, Lukáš Rojt
WRP Pigs FC
Daniel Schafferhans – David Helma, Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Ondřej Mikolášik, Adam Nápravník, Josef Vinklář vs Václav Svatoch – Jakub Dekr, David Jirotka, Jiří Romanovský, Jakub Štěpánek, Petr Štěpánek
8. Adam Nápravník
12., 27. David Helma
16., 60. Daniel Hemer
42. OG
27., 60. Jakub Dekr
30. Jiří Romanovský
12. 9. 19 17:45 MIKU3 Pigs FC Vo 1. 2:1 (1:0)
Vyrovnaný zápas, kde o bodech nebylo rozhodnuto až do závěrečného hvizdu. Kocman
Pigs FC Vo
Václav Svatoch – Jakub Dekr, David Jirotka, Ondřej Marek, Jiří Romanovský, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Petr Štěpánek vs Lukáš Novák – David Čáp, Martin Havlíček, Tomáš Opplt, Ondřej Poskočil, Michal Rataj