Pá 20.9.19 18:45 TEMPO Hodkovičky United FC Efficenza AC   (HL3D)
Pá 20.9.19 20:00 TEMPO Los Bimbananos Brazzers Praha FC A   (HL6I)
Po 7.10.19 18:15 PLAM Serus AC Tvar VD   (HL8G)
Po 7.10.19 19:30 PLAM Rychlé pípy SUP Super Calvados   (SVL3A)
Út 29.10.19 19:00 METE1 Restaurace U Pecků B Koberce Trend ARG   (HL3B)
Út 29.10.19 20:15 METE1 D.G.Team Greenhorns FC   (HL6C)

5. 12. 19 17:45 MIKU2 Toyota FC Pivní balet 11. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Janča
Toyota FC Pivní balet
Michal Geyer – Svatopluk Křejpský, Tomáš Mestek, Jan Škarda, Jan Šramota vs
21. 11. 19 17:45 MIKU2 Pigs FC Toyota FC 10. 8:2 (2:1)
Rychlé, bojovné utkání hrané s velkým nasazením. Rozhodl zkrat brankáře a vyloučení za ruku mimo vápno, které domácí potrestali čtyřmi góly.
Pigs FC Toyota FC
Václav Svatoch – Jakub Dekr, David Jirotka, Jakub Marek, Ondřej Marek, Jiří Romanovský, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek vs Ondřej Michálek – Michal Geyer, Svatopluk Křejpský, Tomáš Mestek, Jan Škarda, Jan Šramota
2., 49., 59. Jakub Dekr
21., 36. Jiří Romanovský
38. Ondřej Marek
48., 50. Jakub Marek
28., 34. Jan Škarda 47. Ondřej Michálek
14. 11. 19 17:45 MIKU4 Toyota FC Kopanda team FC 9. 2:3 (2:3)
Kopanda si vytvořila náskok v době, kdy Toyota hrál pouze ve čtyřech hráčích v poli. Po nástupu dalších hráčů Toyoty se jejich hra zlepšila a dokázali rychle snížit. Stav 2:3 vypadal zajímavě pro oba celky do druhé části hry. V té se ovšem ani jeden celek již neprosadil a tak vyhrála Kopanda díky přesilovce v úvodních 15 minutách. Jambor
Toyota FC Kopanda team FC
Michal Geyer – Martin Koubík, Svatopluk Křejpský, Tomáš Mestek, Ondřej Michálek, Karel Popelka, Jan Škarda, David Škoda, Jan Šramota, Lukáš Urbánek vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Ondřej Halouzka, Radek Janoušek, Vojtěch Miler, Martin Žižka
19. Jan Škarda
22. Svatopluk Křejpský
2. Martin Žižka
14. Radek Churaň
15. Radek Janoušek
7. 11. 19 18:15 STER3 Juventus Pivus Toyota FC 8. 0:2 (0:1)
Ačkoli bylo hráčů Toyoty jen pět, dokázali soupeře přechytračit a zaslouženě vyhrát.
Juventus Pivus Toyota FC
Tomáš Prošek – Miroslav Křesina, Jan Oliva, Dominik Sahula, Martin Štolba, Vladimír Stopa, Martin Tomek, Jiří Vávra, Vojtěch Vokoun vs Michal Geyer – Svatopluk Křejpský, Tomáš Mestek, Ondřej Michálek, Jan Škarda, David Škoda, Jan Šramota
20. Jan Šramota
51. Jan Škarda
31. 10. 19 19:15 STER2 Toyota FC Houbařův Ráj 7. 2:2 (1:1)
Zápas probíhal v dobrém tempu. Šance na obou stranách. Výsledek je jednoznačný, oba týmy nepředvedly nic navíc, jen náhodné šance neproměnily.
Toyota FC Houbařův Ráj
Ondřej Michálek – Michal Geyer, Svatopluk Křejpský, Tomáš Mestek, Karel Popelka, David Škoda, Jan Šramota, Lukáš Urbánek vs Jan Charvát – Aleš Čornanič, Tomáš Komárek, Július Matisko, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Adam Svat
16. Michal Geyer
59. Jan Šramota
18. Aleš Paldus
56. Július Matisko
15. 10. 19 20:30 MOTO2 XXX Toyota FC 6. 3:4 (2:3)
Hráč Toyoty Urbánek nekompromisně trestal a hosté berou oba body.
XXX Toyota FC
Jiří Hlavín – Karel Adamovský, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Tomáš Hájek, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka vs Michal Geyer – Svatopluk Křejpský, Tomáš Mestek, Jan Škarda, Jan Šramota, Lukáš Urbánek
6. Lukáš Kříž
25. Jakub Moťka
43. Jan Kubr
14., 20., 27., 56. Lukáš Urbánek
10. 10. 19 19:15 MOTO2 Toyota FC WRP 5. 1:5 (0:2)
WRP byl první poločas lepším týmem, zajistil si dvougólový náskok. Rovněž druhý poločas hrálo WRP dobře a zaslouženě zvítězilo vysokým rozdílem. Husák
Toyota FC WRP
Karel Popelka – Michal Geyer, Svatopluk Křejpský, Tomáš Mestek, Ondřej Michálek, Jan Škarda, Lukáš Urbánek vs Daniel Schafferhans – David Helma, Ondřej Mikolášik, Jan Pípal, Filip Sebera, Dominik Smutný, Josef Vinklář
45. Ondřej Michálek 11., 46. David Helma
24. Filip Sebera
43. Jan Pípal
59. Ondřej Mikolášik
3. 10. 19 20:15 MIKU4 Vo Toyota FC 4. 8:3 (2:0)
Domácí tým si šel od začátku za svým cílem.
Vo Toyota FC
Lukáš Novák – Richard Boukal, David Čáp, Josef Janoušek, Jan Mádl, Tomáš Opplt, Ondřej Poskočil, Filip Vysušil vs Ondřej Michálek – Michal Geyer, Svatopluk Křejpský, Tomáš Mestek, Karel Popelka, Jan Škarda, Jan Šramota, Lukáš Urbánek
56. Jan Šramota
26. 9. 19 18:00 STER2 Toyota FC Tuscarora 03 3. 4:4 (3:3)
Sympatické utkání nahoru - dolů začalo divokým poločasem 3:3. Poté oba týmy začaly lépe bránit. Hosté pak šli ve 49. minutě do vedení, ale domácí po velkém tlaku v 59. vyrovnali. Rataj
Toyota FC Tuscarora 03
Karel Popelka – Michal Geyer, Martin Koubík, Svatopluk Křejpský, Tomáš Mestek, Ondřej Michálek, David Škoda, Jan Šramota, Lukáš Urbánek vs Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Lukáš Novotný, Andrej Pilipenko, Vladimír Pilipenko, Jan Plic, Martin Reček, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček
16., 20., 24. Michal Geyer
59. Svatopluk Křejpský
10., 49. Václav Herold
22. Tomáš Rummel
26. OG
19. 9. 19 18:00 STER1 Yakuza Toyota FC 2. 4:8 (2:3)
Hosté začali zápas o hráče v poli méně a tak byli spíše na své půlce, čehož dokázali domácí využít a dostat se dvoubrankového vedení. S příchodem pátého hráče do pole hosté ožili, hru vyrovnali a nakonec to byli oni, kdo udával tempo zápasu.
Yakuza Toyota FC
Lukáš Fadrhons – Ondřej Folkman, Jan Fukala, Martin Kopečný, Matyáš Král, Jakub Psotta, Pavel Řihák, Martin Zyka vs Jan Šramota – Michal Geyer, Svatopluk Křejpský, Karel Popelka, Jan Škarda, Lukáš Urbánek
16., 55., 59. Pavel Řihák
20. Martin Zyka
22. Jan Škarda
29. Svatopluk Křejpský
30., 35., 45., 48., 52. Lukáš Urbánek
50. Jan Šramota
12. 9. 19 20:30 TEMPO Real Oranjes Toyota FC 1. 6:3 (4:2)
Pěkný, rychlý fotbal. Vyhrál o fous lepší tým. Trnka
Real Oranjes Toyota FC
Martin Nacházel – David Janošec, Michal Kroužek, Hai Nguyen Nguyen, Jan Novák, Lukáš Sadecký, Martin Souček, Jiří Vender, Marek Vojáček vs Svatopluk Křejpský – Michal Geyer, Martin Koubík, Tomáš Mestek, Ondřej Michálek, Karel Popelka, Jan Škarda, David Škoda, Jan Šramota, Lukáš Urbánek