Rozpis pískání, 7. liga, skupina J

Hashlerka THC 1993 A

Ne 8.9. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 8.9. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 8.9. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 20.10. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 20.10. 16:15 Zákostelní ZAK

Jabadabadoo Prosek

Ne 29.9. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 29.9. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 29.9. 20:00 Zákostelní ZAK
Ne 20.10. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 20.10. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 20.10. 15:00 Tempo FC TEMPO

Prague United

Ne 13.10. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 13.10. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 13.10. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 3.11. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 3.11. 20:00 Běchovice SC SCBEC

Sporting Luka

Ne 3.11. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 3.11. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 3.11. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 1.12. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 1.12. 20:00 Zákostelní ZAK

Krabice

Ne 15.9. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 15.9. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 15.9. 20:00 Zákostelní ZAK
So 12.10. 10:00 Zákostelní ZAK
So 12.10. 11:15 Zákostelní ZAK
So 12.10. 12:30 Zákostelní ZAK

Pornolištičky

Čt 17.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 17.10. 18:15 Děkanka DEKAN
St 23.10. 17:00 Děkanka DEKAN
St 23.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 5.11. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 5.11. 18:15 Děkanka DEKAN

Ross Crock

Ne 29.9. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 29.9. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 29.9. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 24.11. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 24.11. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 24.11. 18:30 Hostivař SK HOSTI

Lobotomici

Ne 29.9. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 29.9. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 29.9. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 17.11. 16:15 Litvínovská LITVI
Ne 17.11. 17:30 Litvínovská LITVI

Plameňáci 1.FC B

Ne 22.9. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 22.9. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 22.9. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 20.10. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 20.10. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 20.10. 20:00 Mikulova MIKU3

Pogo Praha FC

Ne 15.9. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 15.9. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 13.10. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 13.10. 20:00 Zákostelní ZAK
Ne 10.11. 16:15 Pražačka P1
Ne 10.11. 17:30 Pražačka P1

Lesy mírného pásu

Ne 29.9. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 29.9. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Ne 20.10. 18:45 Pražačka P3
Ne 20.10. 20:00 Pražačka P3
Ne 17.11. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 17.11. 10:00 Hanspaulka HANSP

Sporting GCL

So 7.9. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 7.9. 10:00 Běchovice 2 BECH
Ne 20.10. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 20.10. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 17.11. 18:45 Pražačka P3
Ne 17.11. 20:00 Pražačka P3