Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 2.12.19 | 20:30 | TEMPO | Vysmátí zajíci B LDT Sopka | 11. | 4:2 |
Po 18.11.19 | 19:15 | HRAB3 | LDT Sopka Slovan Amatéři | 10. | 2:1 |
Po 11.11.19 | 18:00 | HRAB1 | Senioři Praha A LDT Sopka | 9. | 0:3 |
Po 4.11.19 | 18:15 | ARIT | LDT Sopka Ruchadlo Praha FC | 8. | 2:4 |
Po 21.10.19 | 18:00 | STER1 | PFC Kodymka B LDT Sopka | 7. | 2:0 |
Po 14.10.19 | 18:15 | BECH | LDT Sopka Literpool United | 6. | 1:5 |
Po 30.9.19 | 20:45 | LITVI | Guláš FC LDT Sopka | 4. | 4:2 |
Po 16.9.19 | 18:15 | HANSP | LDT Sopka England United FC | 3. | 6:0 k. |
Po 9.9.19 | 19:00 | P3 | Zelení študáci LDT Sopka | 2. | 1:2 |
Po 2.9.19 | 18:45 | BIHOR | LDT Sopka Zelení lenochodi FC | 1. | 1:2 |
LDT Sopka | 5. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Literpool United | 10 | 8 | 0 | 2 | 43:20 | 16 |
2. | Zelení lenochodi FC | 10 | 7 | 0 | 3 | 31:18 | 14 |
3. | Vysmátí zajíci B | 10 | 6 | 0 | 4 | 48:41 | 12 |
4. | Guláš FC | 10 | 5 | 1 | 4 | 31:29 | 11 |
5. | PFC Kodymka B | 10 | 5 | 0 | 5 | 29:20 | 10 |
6. | Slovan Amatéři | 10 | 4 | 2 | 4 | 27:27 | 10 |
7. | England United FC | 10 | 4 | 0 | 6 | 35:44 | 8 |
8. | Zelení študáci | 10 | 3 | 0 | 7 | 22:42 | 6 |
9. | Senioři Praha A | 10 | 3 | 0 | 7 | 17:40 | 6 |
10. | Ruchadlo Praha FC | 10 | 4 | 1 | 5 | 32:32 | 5 |
11. | LDT Sopka | 10 | 4 | 0 | 6 | 21:23 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 19.9.19 | 19:15 | MOTO2 | Plameňáci 1.FC VET Indiana Team VET (VL4C) |
Čt 19.9.19 | 20:30 | MOTO2 | WRP Pigs FC (HL7H) |
Po 7.10.19 | 19:15 | STER1 | Batalion 91 A Dynamo R.U.M. A (HL5B) |
Po 7.10.19 | 20:30 | STER1 | Inter Bubeneč 4 TD Ala Bundy A (HL4C) |
Čt 7.11.19 | 19:15 | MOTO2 | Yakuza WRP (HL7H) |
Čt 7.11.19 | 20:30 | MOTO2 | Pavilon 8 AHC Bulánci (HL4D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Hudrlík Jakub | 4 | 0 |
Kočí Martin | 9 | 2 |
Koňák Fabián | 7 | 0 |
Koutný Filip | 8 | 1 |
Kovařík Jan | 1 | 0 |
Kramer Martin | 9 | 2 |
Kubový Jan | 8 | 2 |
Kulovaný Štěpán | 8 | 3 |
Nekovář ml. Pavel | 9 | 0 |
Nekovář st. Pavel | 1 | 0 |
Přítel Ondřej | 6 | 1 |
Rojt Lukáš | 8 | 2 |
Rozehnal Michal | 8 | 0 |
Soukup Jakub | 9 | 1 |
Soukup Jan | 3 | 0 |
Štolpa Matěj | 4 | 0 |