Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 2.12.19 | 20:15 | MIKU4 | Senioři Praha A PFC Kodymka B | 11. | 0:4 |
Po 18.11.19 | 19:30 | DEKAN | PFC Kodymka B Ruchadlo Praha FC | 10. | 4:5 |
Po 4.11.19 | 18:15 | STER3 | Literpool United PFC Kodymka B | 8. | 2:1 |
Po 21.10.19 | 18:00 | STER1 | PFC Kodymka B LDT Sopka | 7. | 2:0 |
Po 14.10.19 | 18:00 | SCBEC | Guláš FC PFC Kodymka B | 6. | 0:4 |
Po 7.10.19 | 18:00 | STER2 | PFC Kodymka B England United FC | 5. | 2:4 |
Út 1.10.19 | 19:30 | LITVI | Zelení študáci PFC Kodymka B | 4. | 3:2 |
Po 16.9.19 | 20:30 | STER3 | PFC Kodymka B Zelení lenochodi FC | 3. | 0:1 |
Po 9.9.19 | 19:15 | TEMPO | Vysmátí zajíci B PFC Kodymka B | 2. | 3:7 |
Po 2.9.19 | 19:15 | STER3 | PFC Kodymka B Slovan Amatéři | 1. | 3:2 |
PFC Kodymka B | 9. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Literpool United | 10 | 8 | 0 | 2 | 43:20 | 16 |
2. | Zelení lenochodi FC | 10 | 7 | 0 | 3 | 31:18 | 14 |
3. | Vysmátí zajíci B | 10 | 6 | 0 | 4 | 48:41 | 12 |
4. | Guláš FC | 10 | 5 | 1 | 4 | 31:29 | 11 |
5. | PFC Kodymka B | 10 | 5 | 0 | 5 | 29:20 | 10 |
6. | Slovan Amatéři | 10 | 4 | 2 | 4 | 27:27 | 10 |
7. | England United FC | 10 | 4 | 0 | 6 | 35:44 | 8 |
8. | Zelení študáci | 10 | 3 | 0 | 7 | 22:42 | 6 |
9. | Senioři Praha A | 10 | 3 | 0 | 7 | 17:40 | 6 |
10. | Ruchadlo Praha FC | 10 | 4 | 1 | 5 | 32:32 | 5 |
11. | LDT Sopka | 10 | 4 | 0 | 6 | 21:23 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 8.9.19 | 17:30 | BECH | Alkmar Vozovna Hloubětín A (HL8N) |
Ne 8.9.19 | 18:45 | BECH | Běchovičtí sršni B SS Hábula (VL3D) |
Ne 8.9.19 | 20:00 | BECH | Běchovice VET Terasy KFC VET (VL4E) |
Ne 13.10.19 | 17:30 | BECH | Vozovna Hloubětín A Rumové pralinky FC (HL8N) |
Ne 13.10.19 | 18:45 | BECH | Dropa FC A Lord Mayor Idiot (HL3D) |
Ne 13.10.19 | 20:00 | BECH | Běchovice VET Poštmistři VET B (VL4E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Abrahamčík Jan | 9 | 4 |
Abrahamčík Jiří | 7 | 0 |
Brož Jindřich | 9 | 4 |
Dupal Radek | 10 | 3 |
Hrdina Milan | 6 | 2 |
Kroupa Lukáš | 9 | 6 |
Prokůpek Ivan | 8 | 4 |
Škarvada Jiří | 1 | 0 |
Špička Vít | 9 | 1 |
Vošický Jan | 7 | 3 |