Út 24.9.19 18:00 STER2 Real Praha A Greenhorns FC   (HL6C)
Út 24.9.19 19:15 STER2 Papíráci CF La Famiglia   (HL4B)
Út 24.9.19 20:30 STER2 Křídla Ďáblic VET B Turman VET   (VL4B)
St 16.10.19 17:45 MIKU4 Penco FC KáGéčko B   (HL5D)
St 16.10.19 19:00 MIKU4 Šméčka Pozdní sběr II   (HL4C)
St 16.10.19 20:15 MIKU4 Barclays Inter Bubeneč   (HL4C)

3. 12. 19 20:30 ZAK Viktoria Bítovská B Bröndby codein IF 11. 1:1 (1:1)
Utkání moc branek nepřineslo. V první půli oba týmy jednou skórovaly, následné situace zůstaly nevyužité a tak zápas skončil remízou.
Viktoria Bítovská B Bröndby codein IF
Michal Sucharda – Jakub Červenka, Jan Hrdý, Michal Kriml, Vojtěch Miškovský, Michal Štembera, Lukáš Vitovský vs Petr Packa – Robert Franěk, Jan Karlík, Lukáš Navrátil, Jan Oswald, Martin Stránský, Lukáš Weber
25. Jan Hrdý 27. Lukáš Navrátil
5. 11. 19 20:15 ZABEH Praga Calcio CC Viktoria Bítovská B 9. 5:1 (4:0)
Klidný zápas, hraný ve svižném tempu.
Praga Calcio CC Viktoria Bítovská B
Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Martin Hladílek, Karel Hrych, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Jan Tržil, Tomáš Valouch vs Tomáš Svoboda – Jakub Červenka, Jiří Miškovský, Vojtěch Miškovský, Michal Štembera, Michal Sucharda, Lukáš Vitovský
19. Jaroslav Krejčí
25. Tomáš Bárta
26. Martin Hladílek
30. Tomáš Valouch
51. Jan Ramba
33. Michal Štembera
29. 10. 19 19:30 STOD Viktoria Bítovská B Notorlet Stodůlky 8. 0:2 (0:2)
Pěkné utkání, Notorlet měl dost času i na výraznější výsledek, ale své další šance nevyužil. Husák
Viktoria Bítovská B Notorlet Stodůlky
Tomáš Svoboda – Jakub Červenka, Michal Kriml, Jiří Miškovský, Vojtěch Miškovský, Michal Štembera, Michal Sucharda, Lukáš Vitovský vs Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Kyndl, Michal Pokorný, Jakub Poláček, Pavel Rach, Petr Šandera, Vladimír Valášek
12. Otto Chrastil
18. Vladimír Valášek
24. 10. 19 18:00 STER2 Parta AC Viktoria Bítovská B 7. 6:0 (3:0)
Domácí nedali svému soupeři jedinou šanci a zaslouženě berou z tohoto zápasu dva body. Svoboda
Parta AC Viktoria Bítovská B
David Bakalář – Martin Bašta, Marek Csémi, Petr Csémi, Tomáš Klevcov, Max Pížl, David Staněk, Jaroslav Tikovský, Jakub Vokatý vs Michal Sucharda – Jakub Červenka, Jan Hrdý, Stanislav Jeřábek, Jiří Miškovský, Vojtěch Miškovský, Petr Šimůnek, Michal Štembera
1., 20., 36., 37. Jaroslav Tikovský
9. David Staněk
57. Tomáš Klevcov
59 Marek Csémi
15. 10. 19 19:00 P3 Viktoria Bítovská B Medvědi B 6. 4:2 (2:1)
Štembera svým hattrickem měl největší zásluhu na vítězství Viktorie nad Medvědy. Čapla
Viktoria Bítovská B Medvědi B
Tomáš Svoboda – Jakub Červenka, Jan Hrdý, Jiří Miškovský, Michal Štembera, Michal Sucharda vs Ján Daniž – Daniel Doskočil, Lukáš Dvořáček, Zdeněk Krajčí, Jan Kreuzer, Martin Lengyel, Jan Šátek, Pavol Štofej
2., 6., 55. Michal Štembera
49. Jan Hrdý
22. Lukáš Dvořáček
48. Pavol Štofej
8. 10. 19 18:00 STER2 Lunochod 1.MFK B Viktoria Bítovská B 5. 0:6 k.
Hosté dominovali první půli, pak se hra vyrovnala, ale Bítovská už si nenechala dva body vzít. Janča
Lunochod 1.MFK B Viktoria Bítovská B
Vojtěch Spurný – Libor Janský, Jakub Kováč, Ján Makara, Maxmilián Náse, Martin Šima vs Vojtěch Miškovský – Jakub Červenka, Petr Šimůnek, Michal Štembera, Michal Sucharda, Lukáš Vitovský
15., 57. Martin Šima 24. Jakub Červenka
26., 55. Petr Šimůnek
29. Lukáš Vitovský
49. Michal Štembera
1. 10. 19 20:45 LITVI Viktoria Bítovská B Lemplíci FC 4. 2:3 (1:1)
Vyrovnaná hra v první půli přinesla remízové skóre. Druhá půle nabídla drama se šťastnějším koncem pro hosty. Janča
Viktoria Bítovská B Lemplíci FC
Tomáš Svoboda – Jakub Červenka, Stanislav Jeřábek, Michal Kriml, Vojtěch Miškovský, Petr Šimůnek, Michal Štembera, Lukáš Vitovský vs Lukáš Černý – Michal Havlík, Jakub Kopecký, Miloslav Koudelka, Jan Kováč, Filip Pazdera, Vít Schulte, Petr Švehla, David Švejda
24. Petr Šimůnek
33. OG
20., 56. Michal Havlík
45. OG
26. 9. 19 20:30 MOTO4 Killing power FC Viktoria Bítovská B 3. 2:8 (2:3)
Přestože hráli domácí celý zápas 4+1, dokázali držet v prvním poločase krok. Od poloviny druhého poločasu se ale projevila únava a Viktoria dokázala soupeře zlomit.
Killing power FC Viktoria Bítovská B
Jan Hrdina – Martin Franc, David Novotný, David Pavlíček, Libor Pavlíček, Jan Pavlík, Vít Pecha, Petr Tomáš vs Tomáš Svoboda – Jakub Červenka, Michal Kriml, Jiří Miškovský, Vojtěch Miškovský, Petr Šimůnek, Michal Štembera, Michal Sucharda, Lukáš Vitovský