14. 11. 19 20:45 STER1 DHL Brohemians Mořský panny 10. 0:1 (0:0)
Hosté ve vyrovnaném utkání měli štěstí až v závěru. Kovařík
DHL Brohemians Mořský panny
Ilya Paul Kreys – Daniel Finlay, David Janeček, Jonathan Kenyon, Miloslav Kloz, Robert Millan, Benjamin Mitchell, Jeremie Touret vs Michal Pergl – Miroslav Beran, Matěj Příhoda, Vojtěch Šalanský, Martin Sus, Vojtěch Tichý, Daniel Zejman, Filip Zejman, Petr Židoň
50. Vojtěch Tichý
7. 11. 19 20:45 ARIT FELace FK DHL Brohemians 9. 2:1 (1:1)
DHL vstoupil do zápasu lépe. V průběhu utkání se šance střídaly na obou stranách, až se podařilo domácím ve 26. minutě prosadit a poté ještě jednou. Husák
FELace FK DHL Brohemians
Jan Pípal – Karim Al Reyahi, Andrej Čižmár, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Ondřej Renza, Ondřej Švarc, Ladislav Trejtnar vs David Janeček – Rupert Baltrock, Daniel Finlay, Miloslav Kloz, Benjamin Mitchell, Jeremie Touret
26. Václav Kopecký
36. Petr Klička
5. Jeremie Touret
31. 10. 19 19:15 STER3 DHL Brohemians Dynamo Warriors FC 8. 5:2 (3:1)
Zasloužená výhra domácích. David Krouský, Martin Labský
DHL Brohemians Dynamo Warriors FC
Ilya Paul Kreys – Daniel Finlay, Jonathan Kenyon, Miloslav Kloz, Robert Millan, Benjamin Mitchell, Jeremie Touret vs Tomáš Matějka – Jakub Forman, Vojtěch Hlaváček, David Hradil, Ondřej Novák, Josef Novotný, Ondřej Plocek, David Podrábský, Miloslav Soukup, Zdeněk Valut, Ondřej Vít
5., 47. Benjamin Mitchell
11. Jeremie Touret
18., 37. Jonathan Kenyon
25. David Podrábský
44. Zdeněk Valut
24. 10. 19 17:45 MIKU4 DHL Brohemians Vožralý pandy 7. 1:10 (1:5)
Jednoznačné utkání. Domácí přišli na zápas jen v pěti a bylo to znát. Dufek
DHL Brohemians Vožralý pandy
Jeremie Touret – Rupert Baltrock, Daniel Finlay, Jonathan Kenyon, Robert Millan, Benjamin Mitchell vs Matyáš Vališ – Václav Hájek, Dominik Kasl, Bohumil Křivonoska, David Svatoš, Jakub Vostárek, Pavel Vostárek, Ján Wolf
58. Bohumil Křivonoska
15. 10. 19 19:30 LITVI Bro´s DHL Brohemians 6. 5:2 (2:2)
První půle byla vyrovnaná. Bro´s se dostali ve 49. minutě do vedení, ale o výsledek se museli bát až do úplného závěru.
Bro´s DHL Brohemians
Daniel Ptáček – Roman Beňák, Adam Gryc, Marek Jakoubek, Daniel Kotrč, Václav Kotrč, Lukáš Kubrycht, Jaroslav Kvapil, Jan Marek, Dominik Ptáček, Milan Švajcr, David Tůma vs Ilya Paul Kreys – Rupert Baltrock, Daniel Finlay, David Janeček, Jonathan Kenyon, Benjamin Mitchell, Jeremie Touret
7. David Tůma
15., 60. Dominik Ptáček
49. Milan Švajcr
60. Roman Beňák
24. Jeremie Touret
29. Daniel Finlay
9. 10. 19 20:30 MOTO1 Atlético Cerveza DHL Brohemians 4. 1:3 (1:2)
Atletico se sice dostalo do vedení, ale soupeř během deseti minut skóre otočil ve svůj prospěch. Atletico se snažilo vyrovnat, ale techničtější soupeř je k tomu prakticky nepustil. Vítězství DHL je zasloužené.
Atlético Cerveza DHL Brohemians
Petr Vančura – Tomáš Beneš, Petr Engliš, Daniel Kropík, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Procházka, Jan Šimek vs Ilya Paul Kreys – Rupert Baltrock, Daniel Finlay, David Janeček, Jonathan Kenyon, Benjamin Mitchell, Jeremie Touret
11. Petr Engliš 15 Daniel Kropík 13., 21. David Janeček
32. Jeremie Touret
2. 10. 19 19:00 METE1 DHL Brohemians Botostroj SK 5. 2:3 (1:2)
Slušný souboj dvou vyrovnaných mužstev nakonec o gól vyhrál Botostroj.
DHL Brohemians Botostroj SK
Ilya Paul Kreys – Rupert Baltrock, Daniel Finlay, David Janeček, Jonathan Kenyon, Robert Millan, Benjamin Mitchell, Jeremie Touret vs Jan Coufalík – Jakub Baumann, Ondřej Bureš, Petr Grätzer, Richard Hampl, Filip Hendrych, Hynek Hilbert
27., 46. Jonathan Kenyon 17. Petr Grätzer
29. Filip Hendrych
45. Ondřej Bureš
19. 9. 19 18:00 STER3 DHL Brohemians Sean team B 3. 0:1 (0:1)
Velmi vyrovnaný zápas, kterému by slušela remíza, ovšem hosté nedopustili vyrovnání, a tak o gól zvítězili.
DHL Brohemians Sean team B
Benjamin Mitchell – Daniel Finlay, David Janeček, Jonathan Kenyon, Ilya Paul Kreys, Jeremie Touret vs Petr Drozd – Martin Drozd, Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Jan Pustka, Petr Šmigol, Michal Trávníček
27. Michal Trávníček
12. 9. 19 18:15 ARIT Rarach FC DHL Brohemians 2. 4:1 (1:0)
Domácí si v prvním poločase vytvořili několik šancí, z nichž proměnili pouze jednu. Ve druhém poločase oba týmy přidaly na tempu a i přes snahu hostí vyhráli domácí 4:1.
Rarach FC DHL Brohemians
Josef Novotný – Matěj Bauer, Karel Heřman, Filip Kortán, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský, Petr Zvěřina vs Ilya Paul Kreys – Rupert Baltrock, Daniel Finlay, Jonathan Kenyon, Robert Millan, Benjamin Mitchell, Jeremie Touret
27., 45. František Kovářík
36. Pavel Vízdal
60. Karel Heřman
42. Jonathan Kenyon
5. 9. 19 20:45 HOSTI DHL Brohemians Prosím, nesmějte se 1. 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém nakonec zaslouženě zvítězil lepší tým DHL. Rychlost hráčů DHL byla neuvěřitelná. Karel Hrubeš
DHL Brohemians Prosím, nesmějte se
Ilya Paul Kreys – Rupert Baltrock, Daniel Finlay, David Janeček, Jonathan Kenyon, Miloslav Kloz, Benjamin Mitchell, Jeremie Touret vs Jiří Smíšek – Jakub Bělohradský, Filip Friedman, Petr Friedman, Zdeněk Mach, Václav Pokorný, Dominik Procházka, Pavel Rečný, Jan Rychlovský, Vladimír Staněk