Út 8.10.19 19:00 P1 Steve La Famiglia   (HL4B)
Út 8.10.19 20:15 P1 Killing power FC GFC Regent B   (HL8E)
Ne 3.11.19 13:45 P1 Terron AC Bozi B Past FC   (HL8M)
Ne 3.11.19 15:00 P1 Černý pumy Drny FC   (HL6K)

27. 11. 19 19:00 MIKU4 FELace FK Vožralý pandy 11. 0:4 (0:0)
Hosté byli aktivnější a zaslouženě vyhráli.
Ladislav Trejtnar – Karim Al Reyahi, Andrej Čižmár, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Ondřej Švarc, Miloš Zerzán vs Matyáš Vališ – Václav Hájek, Dominik Kasl, Bohumil Křivonoska, Štěpán Švarc, Jakub Vostárek, Ján Wolf
32. Štěpán Švarc
39., 43. Jakub Vostárek
57. Václav Hájek
14. 11. 19 20:45 STER2 Dynamo Warriors FC FELace FK 10. 1:9 (0:4)
Od prvních minut bylo o vítězném týmu rozhodnuto, protože ač Dynamo nehrálo špatně, Felace byla o několik tříd výš, hrála velmi rychle a technicky.
Dynamo Warriors FC FELace FK
Tomáš Matějka – Ondřej Novák, Josef Novotný, Jamal Oraiqat, Ondřej Plocek, Miloslav Soukup, Zdeněk Valut vs Ladislav Trejtnar – Karim Al Reyahi, Andrej Čižmár, Petr Klička, Daniel Kubeš, Jan Pípal, Ondřej Švarc, Miloš Zerzán
39. Josef Novotný 6., 9. Petr Klička
21. Karim Al Reyahi
24., 31., 33., 49. Andrej Čižmár
37. Ondřej Švarc
39. Jan Pípal
7. 11. 19 20:45 ARIT FELace FK DHL Brohemians 9. 2:1 (1:1)
DHL vstoupil do zápasu lépe. V průběhu utkání se šance střídaly na obou stranách, až se podařilo domácím ve 26. minutě prosadit a poté ještě jednou. Husák
FELace FK DHL Brohemians
Jan Pípal – Karim Al Reyahi, Andrej Čižmár, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Ondřej Renza, Ondřej Švarc, Ladislav Trejtnar vs David Janeček – Rupert Baltrock, Daniel Finlay, Miloslav Kloz, Benjamin Mitchell, Jeremie Touret
26. Václav Kopecký
36. Petr Klička
5. Jeremie Touret
30. 10. 19 20:45 BECH Bro´s FELace FK 8. 1:3 (0:2)
První poločas nebyla FELace rozhodně lepším týmem, ale byla produktivnější a vyhrála půli 2:0. Druhý poločas Bro´s bušili do obrany hostů, ale moc to nepomohlo a prohrál 1:3. Husák
Bro´s FELace FK
Roman Beňák – Adam Gryc, Marek Jakoubek, Daniel Kotrč, Václav Kotrč, Lukáš Kubrycht, Jaroslav Kvapil, Jan Marek, Milan Švajcr, David Tůma vs Ladislav Trejtnar – Karim Al Reyahi, Andrej Čižmár, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Jan Pípal, Ondřej Renza, Miloš Zerzán
42. David Tůma 5. Karim Al Reyahi
22. Miloš Zerzán
39. Petr Klička
23. 10. 19 19:00 METE1 FELace FK Botostroj SK 7. 1:1 (1:1)
Hodně nepřesností, hodně snahy, méně fotbalu. Remíza je spravedlivá. Novotný
FELace FK Botostroj SK
Ladislav Trejtnar – Karim Al Reyahi, Andrej Čižmár, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Jan Pípal, Ondřej Renza, Ondřej Švarc, Miloš Zerzán vs Jan Coufalík – Petr Grätzer, Richard Hampl, Filip Hendrych, Hynek Hilbert, Stanislav Máčala, Tomáš Vrána, Radek Záhorovský
13. Jan Pípal 27. Stanislav Máčala
14. 10. 19 20:30 MOTO3 Atlético Cerveza FELace FK 6. 3:0 (2:0)
Atlético Cerveza FELace FK
Petr Vančura – Tomáš Beneš, Petr Engliš, Daniel Kropík, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Procházka vs Ladislav Trejtnar – Karim Al Reyahi, Andrej Čižmár, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Jan Pípal, Ondřej Renza, Miloš Zerzán
5. Daniel Kropík
20. Martin Lukáč
55. Tomáš Beneš
3. 10. 19 20:30 MOTO4 FELace FK Sean team B 5. 0:4 (0:2)
Lukáš Doležel
FELace FK Sean team B
Jan Pípal – Karim Al Reyahi, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Ondřej Renza, Ladislav Trejtnar, Miloš Zerzán vs Petr Drozd – Martin Drozd, Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Petr Šmigol
1., 40. Petr Kovařík
7., 42. Jiří Feber
23. 9. 19 18:15 BECH Rarach FC FELace FK 4. 7:3 (2:1)
Prvních dvacet minut bylo ještě vyrovnaných, ale pak začali dominovat domácí. Zápas útočný, pohledný. Šaróka
Rarach FC FELace FK
Jakub Žďárský – Karel Heřman, Filip Kortán, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Jan Vnouček vs Daniel Kubeš – Andrej Čižmár, Petr Klička, Václav Kopecký, Ondřej Renza, Ondřej Švarc, Ladislav Trejtnar, Miloš Zerzán
12., 33. Zdeněk Švajda
20., 32., 42. Karel Heřman
36., 60. František Kovářík
23. Petr Klička
33., 40. Miloš Zerzán
19. 9. 19 20:45 BECH FELace FK Prosím, nesmějte se 3. 5:3 (4:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém vítězové byli důraznější před brankou soupeře a přesnější v zakončení. Michal Janoška, Tomáš Němec
FELace FK Prosím, nesmějte se
Jan Pípal – Andrej Čižmár, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Ondřej Renza, Ondřej Švarc, Ladislav Trejtnar, Miloš Zerzán vs Jiří Smíšek – Jakub Bělohradský, Petr Friedman, Václav Pokorný, Dominik Procházka, Jan Rychlovský, Vladimír Staněk
40. Dominik Procházka
12. 9. 19 18:00 STER3 Proradost FK FELace FK 2. 3:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas, ve kterém hosté byli lepší, ale neproměnili gólové šance. Toho domácí ve druhém poločase využili, své šance proměnili a vyhráli. Svoboda
Proradost FK FELace FK
Jan Svoboda – Radovan Dostál, Štěpán Ježek, Tomáš Macháček, Miloslav Onderka, Radek Sauer, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Vladimír Trpišovský vs Ladislav Trejtnar – Petr Klička, Daniel Kubeš, Jan Pípal, Ondřej Renza, Ondřej Švarc, Miloš Zerzán
48. Radovan Dostál
50. Vladimír Trpišovský
52. Miloslav Onderka
58. Petr Klička
5. 9. 19 17:45 ZABEH FELace FK Mořský panny 1. 3:1 (1:1)
Dynamická bojovná hra se šťastným koncem pro domácí. Hosté se snažili, ale víc jak jeden gól jim nebyl dopřán. Domácí zaslouženě vyhráli. Janča
FELace FK Mořský panny
Ladislav Trejtnar – Andrej Čižmár, Petr Klička, Daniel Kubeš, Jan Pípal, Ondřej Švarc, Miloš Zerzán vs Martin Lippert – Miroslav Beran, Michal Pergl, Matěj Příhoda, Vojtěch Šalanský, Martin Sus, Vojtěch Tichý, Filip Zejman, Petr Židoň