St 4.12.19 19:00 MIKU4 Playboy team AC Demínka A   (HL8F)
St 4.12.19 20:15 MIKU4 Perpetis Klamovská skvadra   (HL8G)

27. 11. 19 19:15 HRAB1 Sean team B Atlético Cerveza 11. 2:4 (0:1)
Hosté zaslouženě zvítězili, v obraně vytvořili méně chyb. Procházka
Petr Drozd – Martin Drozd, Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Jan Pustka, Petr Šmigol, Michal Trávníček vs Petr Vančura – Tomáš Beneš, Daniel Kropík, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Procházka, Jan Šimek, Jiří Uhlíř
13. Jan Šimek
36., 46. Tomáš Beneš
43. Petr Lukáč
14. 11. 19 18:00 SCBEC Vožralý pandy Sean team B 10. 2:2 (1:1)
První poločas vcelku vyrovnané utkání. Ve druhém se dostali do vedení hosté a vypadalo to dlouho na jejich vítězství, ale v poslední minutě vyrovnal Svatoš. Lukáš Černý, Ondřej Benačan
Vožralý pandy Sean team B
Matyáš Vališ – Václav Hájek, Michal Jansta, Dominik Kasl, Bohumil Křivonoska, Štěpán Švarc, David Svatoš, Jakub Vostárek, Pavel Vostárek, Ján Wolf vs Martin Drozd – Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Jan Pustka, Petr Šmigol
28. Jakub Vostárek
60. David Svatoš
19., 38. Petr Šmigol
5. 11. 19 20:30 MOTO4 Rarach FC Sean team B 9. 0:4 (0:1)
Technicky vyspělejší Sean Team přehrál soupeře ve všech herních aspektech.
Rarach FC Sean team B
Josef Novotný – Matěj Bauer, Karel Heřman, Filip Kortán, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský, Petr Zvěřina vs Martin Šuk – Martin Drozd, Jiří Feber, Martin Janeta, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Jan Pustka, Petr Šmigol
28. Martin Drozd
37., 50. Martin Janeta
59. Petr Kovařík
31. 10. 19 18:00 SCBEC Sean team B Prosím, nesmějte se 8. 3:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, ale ke konci prvního poločasu se zranil hráč hostů. Sean team tak hrál celou druhou půli přesilovku, kterou využil.
Sean team B Prosím, nesmějte se
Petr Drozd – Martin Drozd, Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Jan Pustka, Petr Šmigol, Michal Trávníček vs Jiří SmíšekFilip Friedman, Petr Friedman, Zdeněk Mach, Václav Pokorný, Vladimír Staněk
50. Jiří Feber
51. Michal Trávníček
55. Petr Kovařík
24. 10. 19 18:00 STER3 Proradost FK Sean team B 7. 0:5 (0:0)
Po bezbrankovém poločase se rozehráli hosté a zejména jejich nejlepší hráč Trávníček. Zasloužené vítězství rychlejšího, přesnějšího a lépe bránícího týmu. Hráno fair-play a prakticky bez faulů. Rataj
Proradost FK Sean team B
Jan Svoboda – Radovan Dostál, Štěpán Ježek, Tomáš Macháček, Miloslav Onderka, Radek Sauer, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Vladimír Trpišovský, Jan Uhlík, Vlastimil Vilímek vs Petr Drozd – Martin Drozd, Jiří Feber, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Jan Pustka, Petr Šmigol, Michal Trávníček
40., 42., 45., 59. Michal Trávníček
55. Jiří Feber
15. 10. 19 19:30 BECH Sean team B Mořský panny 6. 6:3 (2:3)
Zasloužená výhra fotbalovějších domácích.
Sean team B Mořský panny
Petr Smělý – Martin Drozd, Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Jan Pustka, Petr Šmigol, Michal Trávníček vs Michal Pergl – Miroslav Beran, Ondřej Beran, Martin Lippert, Matěj Příhoda, Vojtěch Šalanský, Martin Sus, Vojtěch Tichý, Daniel Zejman, Filip Zejman, Petr Židoň
9., 59. Stanislav Krejčí
17., 40. Petr Šmigol
50., 58. Petr Kovařík
7., 28. Filip Zejman
14. Matěj Příhoda
9. 10. 19 19:15 MOTO4 Sean team B Dynamo Warriors FC 4. 0:3 (0:1)
Do zápasu lépe vkročili hosté, kteří se ujali i vedení. Domácí si šance vytvářeli, ale žádnou z nich neproměnili. Hosté ve druhé půli skórovali dvakrát a zaslouženě vyhráli.
Sean team B Dynamo Warriors FC
Petr Drozd – Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Michal Trávníček vs Jakub Rubeš – Jakub Forman, David Hradil, Tomáš Matějka, Ondřej Novák, Josef Novotný, Ondřej Plocek, Zdeněk Valut, Ondřej Vít
10. Josef Novotný
38. Ondřej Vít
55. Zdeněk Valut
3. 10. 19 20:30 MOTO4 FELace FK Sean team B 5. 0:4 (0:2)
Lukáš Doležel
FELace FK Sean team B
Jan Pípal – Karim Al Reyahi, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Ondřej Renza, Ladislav Trejtnar, Miloš Zerzán vs Petr Drozd – Martin Drozd, Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Petr Šmigol
1., 40. Petr Kovařík
7., 42. Jiří Feber
19. 9. 19 18:00 STER3 DHL Brohemians Sean team B 3. 0:1 (0:1)
Velmi vyrovnaný zápas, kterému by slušela remíza, ovšem hosté nedopustili vyrovnání, a tak o gól zvítězili.