Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 5.12.19 | 20:15 | MIKU1 | Pražský axiom Hell Avalanche | 11. | 2:3 |
Čt 21.11.19 | 19:30 | STER2 | Hell Avalanche OrangeBoom | 10. | 3:6 |
Čt 14.11.19 | 18:15 | HOSTI | No fear KK Hell Avalanche | 9. | 3:5 |
Út 5.11.19 | 18:15 | STER1 | Hell Avalanche Misch Masch | 8. | 2:13 |
Čt 31.10.19 | 17:45 | MIKU1 | Los Muchachos Hell Avalanche | 7. | 15:0 |
Út 22.10.19 | 20:30 | MOTO1 | Hell Avalanche Galantní jeleni | 3. | 2:4 |
Út 15.10.19 | 17:45 | MIKU4 | Hell Avalanche Chrontodont ARV | 6. | 3:3 |
Út 8.10.19 | 20:30 | MOTO4 | Hell Avalanche Skleňák AC | 5. | 3:3 |
St 2.10.19 | 19:30 | PRKOP | Gobi dezert Hell Avalanche | 4. | 6:0 k. |
Út 10.9.19 | 18:15 | ARIT | Chlapi FK Hell Avalanche | 2. | 1:6 |
Čt 5.9.19 | 19:15 | MOTO3 | Hell Avalanche S nadhledem | 1. | 1:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Misch Masch | 11 | 10 | 0 | 1 | 87:16 | 20 |
2. | Chlapi FK | 11 | 9 | 0 | 2 | 47:26 | 18 |
3. | OrangeBoom | 11 | 8 | 0 | 3 | 51:24 | 16 |
4. | S nadhledem | 11 | 7 | 1 | 3 | 37:26 | 15 |
5. | Skleňák AC | 11 | 6 | 1 | 4 | 34:32 | 13 |
6. | Galantní jeleni | 11 | 4 | 2 | 5 | 36:36 | 10 |
7. | Chrontodont ARV | 11 | 3 | 3 | 5 | 40:28 | 9 |
8. | No fear KK | 11 | 3 | 2 | 6 | 49:60 | 8 |
9. | Hell Avalanche | 11 | 3 | 2 | 6 | 28:60 | 8 |
10. | Los Muchachos | 11 | 3 | 1 | 7 | 41:35 | 7 |
11. | Pražský axiom | 11 | 2 | 2 | 7 | 23:46 | 6 |
12. | Gobi dezert | 11 | 1 | 0 | 10 | 20:104 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 16.9.19 | 17:45 | MIKU4 | Sanitka AS Lipnice (HL7B) |
Po 16.9.19 | 19:00 | MIKU4 | Eukaryota 2.LKW VET Blesk VK VET B (VL4A) |
Po 16.9.19 | 20:15 | MIKU4 | Integrita Jinonice Tlakové galoše (HL6B) |
Po 21.10.19 | 18:00 | STER1 | PFC Kodymka B LDT Sopka (HL8A) |
Po 21.10.19 | 19:15 | STER1 | Cvrčci FC Dynamo R.U.M. A (HL5B) |
Po 21.10.19 | 20:30 | STER1 | Mystique Dynamo CF 4 TD Ala Bundy A (HL4C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Fabián Ondřej | 10 | 1 |
Hladík David | 10 | 4 |
Jungmann Robert | 10 | 1 |
Moravec Marcel | 2 | 1 |
Rejšek Lukáš | 10 | 6 |
Špaček Tomáš | 10 | 7 |
Šťastný Richard | 4 | 3 |
Štědrý Pavel | 6 | 3 |
Tejnor Ondřej | 9 | 0 |
Urban Jan | 10 | 2 |