Ne 20.10.19 17:30 HANSP Mamissero Well Done   (HL5H)
Ne 20.10.19 18:45 HANSP Paraguay Mestek 97 FC   (HL6L)
Po 11.11.19 17:45 ZABEH Slovan Amatéři Guláš FC   (HL8A)
Po 11.11.19 19:00 ZABEH Cvrčci FC Gólostroje FC   (HL5B)
Po 11.11.19 20:15 ZABEH Ruchadlo Praha FC Literpool United   (HL8A)

5. 12. 19 20:30 ZAK S nadhledem Gobi dezert 11. 6:0 (4:0)
Domácí byli fotbalovější a rozhodli zápas už v prvním poločase. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
S nadhledem Gobi dezert
Jaroslav Botek – Milan Bellinger, Lukáš Braunsperger, David Kubát, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák vs Martin Havel – Vojtěch Glomb, Václav Homola, Miroslav Kozel, Tomáš Moučka, Jakub Plechšmíd
5., 14., 55. Michal Sedlák
7. David Kubát
29., 48. Michal Pilař
21. 11. 19 20:30 MOTO3 Galantní jeleni S nadhledem 10. 1:4 (1:2)
Svižné, pohledné a hlavně vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro hosty.
Galantní jeleni S nadhledem
Michal Jansa – Michal Bohůnek, Dmitrij Bučkovský, Filip Langr, Jakub Málek, František Procházka, Ladislav Tichý, Vojtěch Vastl vs Jaroslav Botek – Milan Bellinger, Lukáš Braunsperger, David Kubát, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák
3. Michal Bohůnek 4. Ladislav Sedlák
17., 42. David Kubát
39. Michal Pilař
14. 11. 19 17:00 HANSP S nadhledem Chlapi FK 9. 2:3 (0:1)
Chlapi v závěru otočili skóre ve svůj prospěch a šťastně vyhráli. Hošek
S nadhledem Chlapi FK
Jaroslav Botek – Milan Bellinger, Lukáš Braunsperger, David Kubát, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák vs Jan Šaník – Nikola Jerinič, Marek Kaftan, Richard Kosina, Aleš Patrman, Kryštof Rossmann, Adam Šimůnek, Václav Škarýd, Tomáš Straka, Dan Vrba
40. Ladislav Sedlák
52. Michal Sedlák
30., 59. Tomáš Straka
57. Adam Šimůnek
5. 11. 19 17:45 MIKU4 Skleňák AC S nadhledem 8. 0:4 (0:3)
Pohledné utkání dobré úrovně a jednoznačného průběhu. Po zásluze zvítězil tým S nadhledem. Jan Trnka
Skleňák AC S nadhledem
Robert Hájek – Adam Argaláč, David Česal, Jan Česal, Martin Pelen, Filip Poonam, Tomáš Řehák, Tomáš Srp vs Jaroslav Botek – Lukáš Braunsperger, David Kubát, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák
2., 10. David Kubát
12., 48. Michal Pilař
31. 10. 19 17:45 MIKU4 Pražský axiom S nadhledem 7. 1:3 (0:2)
Zvítězil tým, jehož hráči lépe kombinovali, měli více ze hry a prosazovali se do střeleckých příležitostí. Andrle
Pražský axiom S nadhledem
Jan Poruba – Martin Bednář, Ondřej Doubrava, Filip Krechan, Enrique Molina Ruiz, Michal Seifert, Libor Stočes, Jakub Vaněček vs Jaroslav Botek – Milan Bellinger, Lukáš Braunsperger, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák
32. Martin Bednář 2. OG
20., 37. Michal Pilař
22. 10. 19 20:30 MOTO4 Los Muchachos S nadhledem 3. 4:6 (2:2)
Vyrovnané utkání, které v závěru rozhodl tým S nadhledem ve svůj prospěch.
Los Muchachos S nadhledem
Pavel Nulíček – Jan Kořínek, Tiziano Marasco, Adam Peichl, Rudolf Varga, Ladislav Žitný, Vojtěch Žitný vs Jaroslav Botek – Milan Bellinger, Lukáš Braunsperger, Jan Černý, David Kubát, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák
11., 23. Rudolf Varga
50. Tiziano Marasco
53. Jan Kořínek
18., 24., 59., 60. Michal Pilař
43. David Kubát
59. Michal Sedlák
15. 10. 19 17:45 MIKU3 S nadhledem OrangeBoom 6. 3:1 (1:0)
Domácí byli lepším mužstvem. Kovařík
S nadhledem OrangeBoom
Jaroslav Botek – Milan Bellinger, Lukáš Braunsperger, Jan Černý, David Kubát, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák vs Ondřej Dušek – Petra Hromádková, Filip Kadlec, Miroslav Kajzr, Juraj Michalec, Lukáš Mutňanský, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel, Petr Zetel
23. Michal Pilař
40. David Kubát
59. Ladislav Sedlák
37. Petr Zetel
10. 10. 19 17:00 BECH No fear KK S nadhledem 5. 5:5 (1:5)
Tým S nadhledem v prvním poločase kombinoval a vedl 5:1, ovšem ve druhé půli nastalo velké zlepšení týmu No fear a za 10 minut bylo vyrovnáno. Poté už další góly nepadly. Hošek
No fear KK S nadhledem
Andrej Melnik – Radoslav Běhal, Jiří Fuciman, Petr Kodeda, Tomáš Kundrát, Petr Mikulec, Lukáš Prokop, Jan Trojan, Matěj Vochala vs Jaroslav Botek – Lukáš Braunsperger, David Kubát, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák
19., 32., 37., 41. Lukáš Prokop
33. Jan Trojan
14., 27. Ladislav Sedlák
17. Lukáš Braunsperger
25., 26. Michal Pilař
1. 10. 19 20:30 MOTO2 S nadhledem Misch Masch 4. 0:8 (0:3)
Jednoznačné vítězství Misch Masche. Smetana
S nadhledem Misch Masch
Lukáš Braunsperger – Milan Bellinger, Jaroslav Botek, Jan Černý, David Kubát, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák vs Martin Bursík – Michal Dohnal, Jakub Fau, Richard Feurich, František Prchlík, Marián Prchlík, Petr Prchlík, Tomáš Ptáček, Martin Raček
10., 45. Jakub Fau
20., 23., 34., 46. Marián Prchlík
33., 34. Martin Raček
10. 9. 19 18:15 SLIVE S nadhledem Chrontodont ARV 2. 0:2 (0:0)
Hezká, kombinačně vydařená hra domácích, která však nepřinesla změnu skóre v prvním poločase. Ve druhém poločase začali hrát lépe hosté nastřelením břevna a poté následovaly dva góly, které rozhodly utkání.
S nadhledem Chrontodont ARV
Jaroslav Botek – Milan Bellinger, Lukáš Braunsperger, Jan Černý, David Kubát, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák vs Jan Dlask – Tomáš Barva, Daniel Bureš, Martin Bureš ml., Martin Bureš st., Stanislav Havelka, Adam Hromas, Tomáš Pospíšil, Lukáš Ptáček
34. Adam Hromas
41. Daniel Bureš
5. 9. 19 19:15 MOTO3 Hell Avalanche S nadhledem 1. 1:4 (0:1)
S nadhledem zvítězili s přehledem. Smetana
Hell Avalanche S nadhledem
Richard Šťastný – Ondřej Fabián, David Hladík, Robert Jungmann, Lukáš Rejšek, Tomáš Špaček, Pavel Štědrý, Ondřej Tejnor, Jan Urban vs Jaroslav Botek – Milan Bellinger, Lukáš Braunsperger, Jan Černý, David Kubát, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák