Po 23.9.19 19:00 METE2 Oratoř Kobylisy GK Ohradní A   (HL5B)
Po 23.9.19 20:15 METE2 Díky čau Pirelli FC Torpédo Hulín FC   (HL6A)
Po 14.10.19 18:00 STER1 Černý koně TMK Nottoric Forest   (HL7B)
Pá 8.11.19 18:00 P3 Pyjavíce FK Yugo FC   (HL5G)
Pá 8.11.19 19:15 P3 Ukradený širáci Beach attack 90210   (HL5G)

1. 12. 19 11:15 TEMPO Past FC Dýně AC A 11. 4:8 (2:1)
Zlepšení ve druhém poločase zajistilo Dýni vysoké vítězství. Past už se po prvním poločase nedokázala vrátit do zápasu. Husák
Past FC Dýně AC A
Jan Boháč – Hugo Berka, Marek Cihelka, Jakub Dorňák, Matyáš Hanzlík, David Martínek, Šimon Pavlič, Martin Peterka, František Raffay, Tomáš Vízner vs Rostislav Pravda – Jakub Horák, Mikuláš Kodym, Michal Mach, Karel Nejedlý, Ondřej Nejedlý, Daniel Pravda, Petr Přerovský, Petr Skalický, Michael Turek
2. Martin Peterka
10., 47. David Martínek
56. Marek Cihelka
18. Daniel Pravda
33., 37., 38., 41., 49., 57. Ondřej Nejedlý
55. Jakub Horák
17. 11. 19 15:00 TEMPO Atomový veverky B Past FC 10. 11:5 (4:3)
Zápas probíhal poklidně. Od začátku padalo hodně gólů a hra byla dynamická. Faulů bylo minimálně. Tomáš Haták, Mikuláš Čech
Atomový veverky B Past FC
Stanislav Tyšer – František Bartůněk, Vladimír Ferjenčik, Tomáš Mikulů, Ivan Procházka, Miroslav Sládek, Jan Valenta, Bohumil Vojta vs Tomáš Vízner – Jan Boháč, Jaroslav Chvojka, Šimon Pavlič, Jakub Pechr, Martin Peterka, František Raffay
53., 56. Jaroslav Chvojka
10. 11. 19 16:15 P3 Past FC Basta fidli B 9. 2:2 (0:0)
Vyrovnané, ve slušném tempu hrané utkání. Ve druhé půli okořeněné i góly. Spravedlivá remíza. Michal Antonický, Evžen Krajina
Past FC Basta fidli B
Jakub Pečenka – Hugo Berka, Jan Boháč, Jaroslav Chvojka, Jakub Dorňák, David Martínek, Šimon Pavlič, Tomáš Vízner vs Michal Vráblík – František Bůžek, Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Josef Karban, Jiří Nerad, Jan Ungerman
36. Hugo Berka
45. David Martínek
43., 50. Jan Ungerman
3. 11. 19 13:45 P1 Terron AC Bozi B Past FC 8. 2:0 (1:0)
Bozi byli aktivní a lepší v kombinaci i zakončení. Janča
Terron AC Bozi B Past FC
Leoš Melichar – Petr Jeník, Milan Kobr, Daniel Manda, Kryštof Nerad, Adam Pasecký, David Petrův, Matěj Ruml, Miroslav Sabo, Milan Šebek, Pavel Šustr vs Jakub Pečenka – Jaroslav Chvojka, Jakub Dorňák, David Martínek, Šimon Pavlič, Martin Peterka, Tomáš Vízner
15. Milan Šebek
52. Matěj Ruml
20. 10. 19 13:45 ZAK Past FC Potíže 7. 2:4 (2:2)
Hosté měli více ze hry a nakonec zaslouženě berou oba body.
Past FC Potíže
Jakub Pečenka – Jan Boháč, Jaroslav Chvojka, Jakub Dorňák, David Martínek, Šimon Pavlič, Jakub Pechr vs Robert Bertien Fencl – Milan Dolejš, Jaroslav Dolejší, Karel Kirs, Jaroslav Kočí, Kevin Kostka, Rastislav Macko, Ondřej Nykodým, Michal Pavlečko
12., 24. David Martínek 9. Karel Kirs
11., 35., 47. Milan Dolejš
13. 10. 19 13:45 P2 Tvoje máma FC Past FC 6. 14:1 (5:0)
Jednoznačné utkání ve prospěch domácích. Jambor
Tvoje máma FC Past FC
Tomáš Linhart – Jakub Blažek, Michal Čadský, Matěj Hutník, Jakub Kandalík, Mikuláš Kaucký, Šimon Štrop, Jan Svojtka, Štefan Varmus vs Martin Peterka – Jan Boháč, Jakub Dorňák, Matyáš Hanzlík, David Martínek, Šimon Pavlič, František Raffay, Tomáš Vízner
57. Šimon Pavlič
6. 10. 19 13:45 ZAK Los Niňos M.B. Past FC 5. 2:1 (0:0)
Zasloužená výhra týmu Los Niňos. Janča
Los Niňos M.B. Past FC
Petr Kouba – František Čáha, Stanislav Čáha, Michal Hrabák, Tomáš Koutský, Václav Pekárek, Lukáš Podpěra, David Sládek vs Jakub Pečenka – Jan Boháč, Jaroslav Chvojka, Jakub Dorňák, Jakub Došek, Šimon Pavlič
37. Stanislav Čáha
47. Václav Pekárek
54. Jaroslav Chvojka
29. 9. 19 11:15 ZAK Past FC Sokol V.-Notorax B 4. 4:6 (4:4)
Moc pěkné bojovné utkání. Domácí měli skvělý úvod, kdy se hned v první minutě dostali do vedení a zdálo se, že to bude kanonáda, ale nakonec dominovali hosté.
Past FC Sokol V.-Notorax B
Jakub Pečenka – Hugo Berka, Jan Boháč, Jaroslav Chvojka, Jakub Dorňák, Jakub Došek, Matyáš Hanzlík, Šimon Pavlič, František Raffay, Tomáš Vízner vs Vladimír Kuna – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Martin Kříž, Pavel Kunst, Josef Šafránek, Marek Tomeček, Petr Wied
48. Martin Kříž
22. 9. 19 15:00 ZAK Laxní přístup Past FC 3. 9:1 (3:0)
Poklidné utkání s jasným vítězstvím týmu Laxní přístup. Trnka
Laxní přístup Past FC
Ondřej Zeman – Lukáš Bárta, Pavel Hromádka, Michal Krlín, Marián Mišina, Vojtěch Procházka, David Šátek, Radek Šén, Petr Wagner vs František Raffay – Jan Boháč, Jakub Dorňák, Jakub Pečenka, Jakub Pechr
24., 50. Pavel Hromádka
26., 36., 49. Marián Mišina
28., 54., 60. David Šátek
31. Lukáš Bárta
39. František Raffay
15. 9. 19 16:15 ZABEH Past FC Horsis heads 2. 2:6 (1:2)
Kvalita fotbalu odpovídala soutěži.
Past FC Horsis heads
Jan Boháč – Jakub Dorňák, Jakub Došek, Matyáš Hanzlík, Šimon Pavlič, František Raffay, Tomáš Vízner vs Jaroslav Šmiták – Stanislav Bartek, Jan Burda, Ondřej Havel, Zdeněk Kricner, Vladimír Němeček, Štěpán Prodanec
55. Stanislav Bartek
8. 9. 19 18:45 ZABEH England Praha Past FC 1. 3:2 (1:0)
Domácí nastoupili bez střídání. V průběhu utkání se jim navíc jeden hráč zranil a na hřišti již pouze postávali. Přesto dokázali vstřelit tři branky (jeden přímo z výkopu brankář) a stíhací jízda hostí přišla pozdě.
England Praha Past FC
Radek Pubanc – Martin Janouškovec, Václav Krček, Miroslav Michálek, Roman Pém, Arnošt Veselský vs Jakub Došek – Jaroslav Chvojka, Jakub Dorňák, Šimon Pavlič, Jakub Pechr, František Raffay, Tomáš Vízner