17. 11. 19 16:15 MIKU2 Koza znezaneřáděná Opat Praha FC 10. 3:5 (1:3)
Zápas dobré úrovně pro sebe rozhodli důraznější hráči Opatu.
Miroslav Cölba – Rafael Berakčjan, Jan Kopal, Jan Papoušek, Petr Piskáček, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Robert Šenk vs Filip Koklar – Pavel Bočinský, Jiří Chlum, Tadeáš Hájek, David Hruška, Jakub Hutr, Teodor Jarý, Mikuláš Kubáček, Jakub Mareš
46., 51. Petr Piskáček
3., 30., 50. Jiří Chlum
16., 40. Jakub Mareš
10. 11. 19 20:00 MIKU4 Opat Praha FC Kolomajzna TJ 9. 1:5 (0:2)
O vítězi utkání rozhodl začátek druhé půle, po kterém se Kolomajzna dostala do vedení 4:0 a pak již jen kontrolovala zbytek zápasu.
Opat Praha FC Kolomajzna TJ
Filip Koklar – Pavel Bočinský, Jiří Chlum, Tadeáš Hájek, Jakub Hutr, Teodor Jarý, Mikuláš Kubáček, Jakub Mareš vs Daniel Čepelka – Petr Burda, Vít Černý, David Hanus, Petr Houdek, Michal Košlík, Michal Mikuláš, Adam Paleček, Jiří Philipp
53. OG 6., 17., 34. Michal Mikuláš
32., 60. Petr Houdek
3. 11. 19 18:45 SCBEC Česlo Opat Praha FC 8. 3:6 (1:3)
Hosté rozhodli v úvodních patnácti minutách.
Česlo Opat Praha FC
Jan Šustr – Jan Buřič, Vladimír Černák, Michal Klumpar, Miroslav Pavelka, Jiří Pučálka, Josef Saller, Jakub Tylle vs Filip Koklar – Jiří Chlum, Tadeáš Hájek, David Hruška, Jakub Hutr, Mikuláš Kubáček, Jakub Mareš, Tomáš Ridval
59. Jiří Chlum
20. 10. 19 18:45 MIKU3 Opat Praha FC Bohemia Roztyly 7. 1:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodl Mrózek zkraje druhé půle. Filip Hostinský, David Kadleček
Opat Praha FC Bohemia Roztyly
Filip Koklar – Pavel Bočinský, Jiří Chlum, Tadeáš Hájek, Jakub Hutr, Teodor Jarý, Mikuláš Kubáček, Tomáš Ridval vs Marcel Schiffler – Michal Brabec, Nicolai Cojocari, Victor Ivaniuc, Jan Malý, Dušan Mrozek, Zbyněk Mrózek, Pavel Schiller, Aleš Tylinger, Martin Zeman
13. Teodor Jarý 21. Victor Ivaniuc
34. Zbyněk Mrózek
60. Michal Brabec
13. 10. 19 17:15 HOSTI SČZP Opat Praha FC 6. 9:5 (6:1)
Pěkné utkání, SČZP jasně dominovali, za stavu 6:0 již povolili a Opat ukazoval, že umí hrát a výsledek korigoval. Hošek
SČZP Opat Praha FC
Adam Krejzl – Jan Brom, Antonín Chlum, Pavel Dinh, Jan Hadraba, Vojtěch Kučera, Jakub Šamánek, Jakub Škobis, Tomáš Touška vs Filip Koklar – Pavel Bočinský, Jiří Chlum, Jiří Chroust, Tadeáš Hájek, Jakub Hutr, Mikuláš Kubáček, Jakub Mareš, Tomáš Ridval
51. Jiří Chroust
6. 10. 19 16:15 ZABEH Opat Praha FC Samson Žižkov 1.FC 5. 4:5 (2:2)
Utkání dobré úrovně skončilo vítězstvím týmu Samson Žižkov. Trnka
Opat Praha FC Samson Žižkov 1.FC
Filip Koklar – Pavel Bočinský, Tadeáš Hájek, Jakub Hutr, Teodor Jarý, Mikuláš Kubáček, Jakub Mareš, Tomáš Ridval vs David Hlaváček – Jan Cupl, Pavel Drbohlav, Vladimír Roubíček, Jan Šafránek, Karel Samek, Miroslav Segeťa, Pavel Tošnar
22. Vladimír Roubíček
29. 9. 19 17:30 BECH Rapid Libeň Opat Praha FC 4. 3:4 (1:3)
Opat Praha byl po celý zápas fotbalovější. Domácí se na konci pokusili ještě alespoň o bodík, ale vítězství spravedlivě patří hostům. Tomáš Axler, Ondřej Švec
Rapid Libeň Opat Praha FC
František Vlastimil Novák – František Arnot, Vojtěch Bernátek, Šimon Choleva, Štěpán Los, Šimon Šenk, Adam Sýkora, Tadeáš Vachek vs Filip Koklar – Pavel Bočinský, Jiří Chlum, Tadeáš Hájek, Jakub Hutr, Teodor Jarý, Mikuláš Kubáček, Jakub Mareš, Tomáš Ridval
29. Vojtěch Bernátek
40., 59. Šimon Choleva
43 Tadeáš Vachek 6., 25. Jiří Chlum
28., 37. Tomáš Ridval
22. 9. 19 16:15 LITVI Opat Praha FC Příkopy FC 3. 2:2 (0:1)
Opat Praha zahazoval jednu šanci za druhou. Příkopy vybojovaly bod. Vostatek
Opat Praha FC Příkopy FC
Filip Koklar – Pavel Bočinský, Jiří Chlum, Jakub Hutr, Mikuláš Kubáček, Jakub Mareš, Tomáš Ridval vs Dušan Houlík – Jan Bartůněk, Slavko Kačala, Jiří Klain, Petr Najman, Vladimír Peršl, Pavel Ryneš
52. Pavel Bočinský
54. Jakub Mareš
3. Pavel Ryneš
47. Jan Bartůněk
15. 9. 19 16:15 HANSP Strašný kouře FC Opat Praha FC 2. 3:2 (1:1)
Agilní hra domácích, hosté bránili a podnikali rychlé protiútoky. Po jednom z nich otevřeli hosté skóre. Poločas skončil remízou 1:1. Zkraje druhého poločasu domácí vstřelili gól, na který hosté odpověděli. Po zásluze nakonec zvítězili domácí.