Pá 1.11.19 19:30 DEKAN Emergency My   (HL7I)

1. 12. 19 20:00 MIKU2 DDR FC Strašný kouře FC 11. 4:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém byli domácí lepší.
Karel Horyna – Luboš Bláha, Lukáš Chytráček, Bohumil Hrbáček, Fedor Krajčík, Jan Lejsek, Pavel Pudil, Tomáš Pudil vs Daniel FarnbauerJan Bulušek, Marcel Dvořák, Vladimír Eck, Patrik Fürst, Oliver Hradický, Maxmilián Krechler, Martin Malý, Ondřej Špaček
20. Jan Bulušek
42. Vladimír Eck
53. Martin Malý
17. 11. 19 16:15 MIKU1 Strašný kouře FC SČZP 10. 1:3 (1:2)
V prvním poločase výborně hrající tým hostů vytěžil z držení míče cca 80:20 pouze vedení 2:1, neboť domácí dobře bránili, brankář rovněž chytil několik střel a domácí ze dvou střel na bránu jednu proměnili. Ve druhém poločase domácí drželi stav 1:2 až do 51. minuty, kdy hosté z úhlu prostřelili jinak výborného gólmana. Plucar
Strašný kouře FC SČZP
Patrik Fürst – Lukáš Bezpalec, Jan Bulušek, Vladimír Eck, Daniel Farnbauer, Oliver Hradický, Dominik Malík, Martin Malý, Ondřej Špaček vs Tomáš Touška – Jan Brom, Antonín Chlum, Pavel Dinh, Adam Krejzl, Jakub Šamánek, Jakub Šinágl, Jakub Škobis
14. Jan Bulušek 12., 17. Adam Krejzl
51. Jakub Šinágl
10. 11. 19 16:15 MIKU3 Liviroff SC Strašný kouře FC 9. 7:0 (2:0)
Zápas v režii domácích a jejich zasloužená výhra.
Liviroff SC Strašný kouře FC
Stefan Cioclu – Šimon Bárt, Szerhij Bilakevics, Veaceslav Cojocari, Dmytro Ivanykovych, Mykhailo Kovach, Valentyn Kovalchuk, Maksim Muzyka, Nicolae Sirbu, Ilie - Viorel Turbatu vs Patrik Fürst – Jan Bulušek, Marcel Dvořák, Daniel Farnbauer, Oliver Hradický, Maxmilián Krechler, Dominik Malík, Martin Malý, Ondřej Špaček
5., 41. Maksim Muzyka
9., 35. Mykhailo Kovach
54. Veaceslav Cojocari
56. Šimon Bárt
60. Ilie - Viorel Turbatu
3. 11. 19 16:15 TEMPO Strašný kouře FC Samson Žižkov 1.FC 8. 2:6 (0:1)
Zápas měl průměrné tempo. Šance byly na obou stranách. Gólmani chytli hodně šancí. Vyhrál lepší tým. Plucar
Strašný kouře FC Samson Žižkov 1.FC
Patrik Fürst – Jakub Bokri, Jan Bulušek, Vladimír Eck, Oliver Hradický, Dominik Malík, Martin Malý, Ondřej Špaček vs Pavel Tošnar – Jan Cupl, Pavel Drbohlav, Eduard Hindl, David Hlaváček, Tomáš Klíma, Vladimír Roubíček, Karel Samek, Miroslav Segeťa
32., 55. Ondřej Špaček 18., 39. Karel Samek
47., 60. Tomáš Klíma
51. David Hlaváček
55. Vladimír Roubíček
20. 10. 19 16:15 HANSP Koza znezaneřáděná Strašný kouře FC 7. 0:10 (0:3)
Utkání rozhodlo, že Koza hrála celý zápas ve čtyřech. Vostatek
Koza znezaneřáděná Strašný kouře FC
Kryštof Kobeda – Jan Kopal, Petr Piskáček, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal vs Patrik Fürst – Jakub Bokri, Jan Bulušek, Matěj Bušek, Vladimír Eck, Daniel Farnbauer, Oliver Hradický, Dominik Malík, Martin Malý
9., 47., 53. Jakub Bokri
23. Vladimír Eck
24., 36., 41., 51. Martin Malý
39. Daniel Farnbauer
60. Dominik Malík
13. 10. 19 16:00 HOSTI Strašný kouře FC Rapid Libeň 6. 1:2 (0:0)
Kopanou vyhrálo šťastnější družstvo Rapid Libeň. Plucar
Strašný kouře FC Rapid Libeň
Patrik Fürst – Lukáš Bezpalec, Jakub Bokri, Jan Bulušek, Daniel Farnbauer, Oliver Hradický, Ondřej Klička, Maxmilián Krechler, Dominik Malík, Martin Malý, Ondřej Špaček vs Kryštof Šimon Kasha – Vojtěch Bernátek, Šimon Choleva, Štěpán Los, František Vlastimil Novák, Kristián Rosenkranz, Šimon Šenk, Adam Tran, Tadeáš Vachek
31. Ondřej Špaček 34., 45. Adam Tran
6. 10. 19 20:00 MIKU1 Kolomajzna TJ Strašný kouře FC 5. 3:2 (2:2)
Upracované, vydřené vítězství domácích. Plucar
Kolomajzna TJ Strašný kouře FC
Karel Klíma – Petr Burda, Daniel Čepelka, Vít Černý, Petr Houdek, Michal Mikuláš, Adam Paleček, Jiří Philipp vs Patrik Fürst – Lukáš Bezpalec, Jakub Bokri, Jan Bulušek, Matěj Bušek, Daniel Farnbauer, Oliver Hradický, Ondřej Klička, Tomáš Kodada, Martin Malý, Ondřej Špaček
11. Michal Mikuláš
28. Adam Paleček
41. Petr Houdek
6., 15. Jakub Bokri
29. 9. 19 16:15 DEKAN Strašný kouře FC Příkopy FC 4. 7:0 (3:0)
Zápas probíhal bezproblémově. Velmi jednostranná hra pro Strašný Kouře. Drželi balón většinu času a tlačili soupeře na jejich půlce. Filip Neubauer, Vincent Peterka
Strašný kouře FC Příkopy FC
Patrik Fürst – Lukáš Bezpalec, Jakub Bokri, Jan Bulušek, Vladimír Eck, Daniel Farnbauer, Oliver Hradický, Maxmilián Krechler, Dominik Malík, Martin Malý vs Jan Bartůněk – Slavko Kačala, Jiří Klain, Karel Matějka, Petr Najman, Vladimír Peršl, Pavel Ryneš
11., 22., 25. Jakub Bokri
33. Oliver Hradický
45. Jan Bulušek
49., 51. Martin Malý
22. 9. 19 13:45 TEMPO Česlo Strašný kouře FC 3. 2:3 (2:2)
I když brankář hostů inkasoval z výkopu od branky, jeho spoluhráče to nezastavilo. O výsledku zápasu rozhodl hattrick Bokriho. Filip Hostinský
Česlo Strašný kouře FC
Jan Buřič – Vladimír Černák, Michal Klumpar, Petr Mergl, Miroslav Pavelka, Jiří Pučálka, Peter Rusňák, Josef Saller, Jan Šustr, Jakub Tylle vs Patrik Fürst – Lukáš Bezpalec, Jakub Bokri, Jan Bulušek, Matěj Bušek, Vladimír Eck, Daniel Farnbauer, Oliver Hradický, Ondřej Klička, Maxmilián Krechler, Dominik Malík, Martin Malý
7. Petr Mergl
20. Josef Saller
5., 17., 46. Jakub Bokri
15. 9. 19 16:15 HANSP Strašný kouře FC Opat Praha FC 2. 3:2 (1:1)
Agilní hra domácích, hosté bránili a podnikali rychlé protiútoky. Po jednom z nich otevřeli hosté skóre. Poločas skončil remízou 1:1. Zkraje druhého poločasu domácí vstřelili gól, na který hosté odpověděli. Po zásluze nakonec zvítězili domácí.
Strašný kouře FC Opat Praha FC
Patrik Fürst – Lukáš Bezpalec, Jakub Bokri, Jan Bulušek, Matěj Bušek, Daniel Farnbauer, Oliver Hradický, Maxmilián Krechler, Martin Malý, Ondřej Špaček vs Filip Koklar – Pavel Bočinský, Jiří Chlum, Tadeáš Hájek, Jakub Hutr, Teodor Jarý, Mikuláš Kubáček, Jakub Mareš
30. Martin Malý
32., 55. Jakub Bokri
5. Jakub Mareš
39. Jiří Chlum
8. 9. 19 18:45 MIKU4 Bohemia Roztyly Strašný kouře FC 1. 1:5 (1:1)
Domácí fotbalově vyspělejší, hosté fyzicky vybavenější, rychlejší. Zápas 40 minut vyrovnaný, pak se projevila fyzická síla hostů. Zápas celkově průměrný. Jedlička
Bohemia Roztyly Strašný kouře FC
Marcel Schiffler – Michal Brabec, Martin Jaroš, Jan Malý, Dušan Mrozek, Zbyněk Mrózek, Pavel Schiller, Martin Zeman vs Patrik Fürst – Lukáš Bezpalec, Jakub Bokri, Jan Bulušek, Matěj Bušek, Vladimír Eck, Daniel Farnbauer, Oliver Hradický, Dominik Malík, Martin Malý