Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 20.6.19 | 19:00 | DEKAN | Oblouci 81 AFC SUP Zelená liška TJ SUP A | 11. | 3:3 |
Čt 6.6.19 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Oblouci 81 AFC SUP | 10. | 4:1 |
Út 28.5.19 | 17:45 | MIKU1 | Oblouci 81 AFC SUP Klokan Perón club SUP | 9. | 0:14 |
Čt 23.5.19 | 19:00 | MIKU4 | Super Naděje A Oblouci 81 AFC SUP | 8. | 4:1 |
Po 6.5.19 | 17:45 | MIKU4 | Oblouci 81 AFC SUP Pražačka seniors A | 7. | 1:1 |
Čt 2.5.19 | 19:00 | MIKU4 | Defect SUP Oblouci 81 AFC SUP | 6. | 7:2 |
Čt 25.4.19 | 19:00 | ZABEH | Oblouci 81 AFC SUP Indus SUP A | 5. | 3:7 |
Čt 11.4.19 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Oblouci 81 AFC SUP | 4. | 9:2 |
Čt 4.4.19 | 20:30 | TEMPO | Oblouci 81 AFC SUP SG Malešice | 3. | 3:3 |
Čt 28.3.19 | 18:15 | BECH | DP Xaverov SUP Oblouci 81 AFC SUP | 2. | 15:2 |
Po 18.3.19 | 19:00 | MIKU1 | Oblouci 81 AFC SUP Tučňáci SUP A | 1. | 6:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 61:7 | 21 |
2. | DP Xaverov SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 90:16 | 20 |
3. | Indus SUP A | 11 | 9 | 1 | 1 | 65:21 | 19 |
4. | Defect SUP | 11 | 8 | 0 | 3 | 67:35 | 16 |
5. | Super Naděje A | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:40 | 13 |
6. | Pražačka seniors A | 11 | 4 | 2 | 5 | 30:33 | 10 |
7. | Sen ČM PG supervet | 11 | 4 | 0 | 7 | 31:61 | 8 |
8. | Tučňáci SUP A | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:49 | 6 |
9. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:60 | 6 |
10. | SG Malešice | 11 | 2 | 2 | 7 | 33:70 | 6 |
11. | Oblouci 81 AFC SUP | 11 | 1 | 3 | 7 | 24:69 | 5 |
12. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 1 | 0 | 10 | 19:51 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
So 22.6.19 | 10:00 | P3 | Taggart Avengers FC (HL6J) |
So 22.6.19 | 11:15 | P3 | Swag Martin Fenin Crossed sausages FC (HL7J) |
So 22.6.19 | 12:30 | P3 | Samson Žižkov 1.FC Cosmo Hagibor FC (HL8L) |
Po 24.6.19 | 17:45 | MIKU3 | Kliďas SFC Kikina bar 1.FC VET (VL2A) |
Po 24.6.19 | 19:00 | MIKU3 | Vojenské lesy Bakera (HL3A) |
Po 24.6.19 | 20:15 | MIKU3 | Jižní Sheepy Gepard AFC (HL4B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bečvář František | 10 | 7 |
Brada Josef | 10 | 0 |
Hálek Antonín | 9 | 4 |
Jesenský Pavel | 11 | 0 |
Kruml Petr | 9 | 1 |
Prokop Pavel | 9 | 3 |
Šídlo Milan | 8 | 1 |
Svoboda Jiří | 10 | 1 |
Venhauer Petr | 10 | 6 |
Zuman Rudolf | 11 | 1 |