9. Zelená liška TJ SUP A 11 2 2 7 28:60 6
12. Starci na chmelu SUP A 11 1 0 10 19:51 2

Po 6.5.19 19:30 DEKAN Barclays Milenium Praha FC   (HL4B)
Po 6.5.19 20:45 DEKAN Litrpůl FC ZAK Praha   (HL8B)
Po 27.5.19 18:00 HRAB2 Výtržník HFC Šméčka   (HL4B)
Po 27.5.19 19:15 HRAB2 PFC Kodymka B Ruchadlo Praha FC   (HL8B)
Po 24.6.19 19:00 P2 Šrot FC 4 TD Ala Bundy A   (HL4A)
Po 24.6.19 20:15 P2 Šméčka Orange Predators A   (HL4B)

20. 6. 19 19:00 MIKU3 SG Malešice Super Naděje A 11. 0:8 (0:8)
Domácí po zranění dvou hráčů nenastoupili do druhého poločasu. Michal Janoška, Tomáš Němec
SG Malešice Super Naděje A
Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Zdeněk Genčev, Ladislav Mach, Martin Rákosník vs Jiří Landa – Petr Adamec, Pavel Borský, Milan Kodálík, Ladislav Němec, Ivo Štric, Vlastimil Zezula
2., 5., 23. Ladislav Němec
4. Pavel Borský
13. Petr Adamec
15. Milan Kodálík
21., 30. Ivo Štric
7. 6. 19 19:30 HOSTI Pražačka seniors A SG Malešice 10. 3:3 (3:2)
Velice důležitý zápas pro oba týmy, proto velmi vyrovnaný. Zasloužená remíza.
Pražačka seniors A SG Malešice
Petr KubínRadovan Dostál, Pavel Jirák, Matěj Pánek, Daniel Schmidt, Pavel Staněk, Jan Syrovátka vs Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Zdeněk Genčev, Ivan Georgiev, Milan Korman, Ladislav Mach, Pavel Motl, Martin Rákosník, Michal Stejskal
9., 21. Jan Syrovátka
12. Radovan Dostál
13., 28. Pavel Motl
34. Martin Rákosník
30. 5. 19 19:15 STER1 SG Malešice Defect SUP 9. 3:13 (1:5)
O vítězi utkání se rozhodlo již v prvním poločase, kdy si Defect vypracoval čtyřbrankový náskok.
SG Malešice Defect SUP
Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Zdeněk Genčev, Ivan Georgiev, Milan Korman, Ladislav Mach, Pavel Motl, Martin Rákosník, Michal Stejskal vs Jiří Janecký – Petr Havel, Karel Hynek, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Martin Pleštil, Martin Průša, Petr Svoboda
32., 42. Zbyněk Mareš
23. 5. 19 19:00 ZABEH Indus SUP A SG Malešice 8. 11:2 (5:0)
Indus SUP A SG Malešice
Tomáš Coufal – Michal Dufek, Pavel Fín, Lumír Kübel, Luděk Kula, Richard Němec, Milan Němeček, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček vs Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Zdeněk Genčev, Ivan Georgiev, Milan Korman, Ladislav Mach, Pavel Motl, Martin Rákosník, Michal Stejskal
59. Pavel Motl
9. 5. 19 18:15 ZAK SG Malešice Starci na chmelu SUP A 7. 6:2 (2:0)
Malešice byly od začátku jasně lepším týmem a zaslouženě vyhrály. Hosté se soustředili pouze na diskuse a dohady. Jiří Bouše
SG Malešice Starci na chmelu SUP A
Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Zdeněk Genčev, Ivan Georgiev, Milan Korman, Ladislav Mach, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stejskal vs Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Petr Jambor, Jan Kočí, Pavel Náplava, Lukáš Pater, Josef Slunéčko
14., 29. Milan Korman
40., 50. Josef Müller
44. Michal Stejskal
51. Zdeněk Genčev
50. Pavel Náplava
54. Petr Hochmann
2. 5. 19 19:30 BECH Zelená liška TJ SUP A SG Malešice 6. 7:4 (2:2)
Vyrovnaný zápas. Vyhrát mohly oba týmy. Domácí měli ke konci zápasu více sil a přesnější zakončení a proto vyhráli.
Zelená liška TJ SUP A SG Malešice
Viktor Švestka – Tomáš Gürtler, Tomáš Janda, Miloš Kotek, Marcel Kučera, Stanislav Obešlo vs Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Zdeněk Genčev, Ivan Georgiev, Milan Korman, Pavel Motl, Martin Rákosník
4., 39., 59. Tomáš Gürtler
15., 37., 41., 55. Miloš Kotek
6., 17. Zdeněk Genčev
32., 40. Martin Rákosník
25. 4. 19 18:15 BECH DP Xaverov SUP SG Malešice 5. 9:2 (5:1)
Vítězství DP Xaverov SUP mohlo být i vyšší. Spousta šancí zůstala nevyužita. V utkání bylo velké množství faulů. Trnka
DP Xaverov SUP SG Malešice
Bohumil Přibyl – Vasil Boev, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Zoran Jovanoski, Marek Ladomerský, Slavomír Trepera vs Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Zdeněk Genčev, Ivan Georgiev, Milan Korman, Ladislav Mach, Pavel Motl, Martin Rákosník, Michal Stejskal
7., 29., 46., 47. Vasil Boev
10. Marek Ladomerský
26., 28. Slavomír Trepera
39. Tomáš Jakl
53. Ivan Habrun
3., 43. Michal Stejskal
9. 4. 19 19:00 MIKU4 SG Malešice Tučňáci SUP A 4. 3:4 (0:2)
Bojovný a hezký zápas. V prvním poločase měli Tučňáci více štěstí v zakončení, a proto vedli. Malešice dokázaly vyrovnat, ale v poslední minutě dostaly gól a prohrály.
SG Malešice Tučňáci SUP A
Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Zdeněk Genčev, Ivan Georgiev, Milan Korman, Pavel Motl, Martin Rákosník, Michal Stejskal vs Roman Podhorský – Roman Bäumel, Martin Buneš, Milan Husák, Karel Janďourek, Petr Jeníček, Jiří Kopecký, Jan Malypetr, Michal Rod, Petr Tůma
40. Zdeněk Genčev
57. Pavel Motl
3. Karel Janďourek
14. Jan Malypetr
45., 60. Michal Rod
4. 4. 19 20:30 TEMPO Oblouci 81 AFC SUP SG Malešice 3. 3:3 (3:1)
Vyrovnaný zápas, ve kterém měli mírnou převahu Oblouci. Ve druhém poločase Malešičtí našli recept na soupeřovu hru, navíc Oblouci se chvílemi soustředili spíš na vzájemné výčitky než na kopanou, což vyústilo v zaslouženou remízu. Martin Suchý, Michal Rychtera
Oblouci 81 AFC SUP SG Malešice
Josef Brada – František Bečvář, Antonín Hálek, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Milan Šídlo, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Rudolf Zuman vs Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Zdeněk Genčev, Milan Korman, Ladislav Mach, Pavel Motl, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stejskal
1. Petr Kruml
15. Antonín Hálek
29. Petr Venhauer
3. Pavel Motl
31. Josef Müller
58. Milan Korman
28. 3. 19 19:30 BECH SG Malešice Sen ČM PG supervet 2. 6:3 (5:0)
Hosté se probudili na poslední čtvrthodinku a to už bylo pozdě. Janča
SG Malešice Sen ČM PG supervet
Tomáš Krátký – Zdeněk Genčev, Ivan Georgiev, Milan Korman, Ladislav Mach, Pavel Motl, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stejskal vs Petr Volf – Pavel Baláž, Petr Fridrich, Miroslav Janeček, Zdeněk Kolář, Miroslav Motl, Robert Nykl, Josef Šiler
10., 18., 19., 45. Michal Stejskal
12., 29. Pavel Motl
48. Miroslav Janeček
53. Josef Šiler
58. Pavel Baláž
19. 3. 19 17:45 MIKU1 Klokan Perón club SUP SG Malešice 1. 7:1 (0:0)
První poločas byl díky výbornému výkonu gólmana Malešic vyrovnaný, ve druhé půli se rozjel gólostroj domácích. Josef Viktorin, Zdeněk Holakovský
Klokan Perón club SUP SG Malešice
Roman Soukup – Michal Jiráň, Martin Lafek, Vítězslav Mojžíš, Jaroslav Myslivec, Petr Pohnán, Jan Regent, David Ronn, Čestmír Šturma, Luděk Zelenka vs Tomáš Krátký – Zdeněk Genčev, Ivan Georgiev, Milan Korman, Ladislav Mach, Pavel Motl, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stejskal