9. Zelená liška TJ SUP A 11 2 2 7 28:60 6
12. Starci na chmelu SUP A 11 1 0 10 19:51 2

Ne 14.4.19 16:15 ZAK Talent Praha FC Sever 1.FC   (HL7K)
Ne 14.4.19 17:30 ZAK Sokol Vysočany B NBND FC   (HL5I)
St 22.5.19 19:00 P2 VSK MFF UK Praha VET A Po Útlumu 06   (VL2B)
St 22.5.19 20:15 P2 M - Bubo A Rumburaci A   (HL6F)
Út 11.6.19 19:00 P3 Hanspaulský beton Modrá vopice TJ   (HL6C)
Út 11.6.19 20:15 P3 Úderka Žižkov SUP Torzo AFZ   (SVL2B)

20. 6. 19 19:15 ZAK Starci na chmelu SUP A Pražačka seniors A 11. 1:7 (0:5)
Jednoznačné utkání pro tým hostů, kteří jasně přestříleli svého soupeře a zaslouženě vyhráli.
Starci na chmelu SUP A Pražačka seniors A
Petr Jambor – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Jan Kočí, Pavel Náplava, Lukáš Pater, Josef Slunéčko vs Petr Kubín – Radovan Dostál, René Hönig, Pavel Jirák, Matěj Pánek, Pavel Staněk, Jan Syrovátka
39. Pavel Náplava 1., 14. Radovan Dostál
13., 18., 21., 39. René Hönig
38. Jan Syrovátka
6. 6. 19 17:00 ZAK Defect SUP Starci na chmelu SUP A 10. 3:1 (2:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Defect SUP Starci na chmelu SUP A
Petr Havel – Jan Horáček, David Hůlka, Karel Hynek, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Martin Pleštil, Martin Průša, Petr Svoboda vs Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Jambor, Pavel Náplava, Lukáš Pater, Jiří Povýšil
7., 14., 51. Petr Svoboda 44. Jiří Povýšil
30. 5. 19 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A Indus SUP A 9. 1:5 (0:2)
Hostující tým byl lepší a zaslouženě vyhrál.
Starci na chmelu SUP A Indus SUP A
Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Petr Jambor, Jan Kočí, Pavel Náplava, Lukáš Pater, Jiří Povýšil, Josef Slunéčko vs Tomáš Coufal – Michal Dufek, Jiří Englich, Pavel Fín, Lumír Kübel, Luděk Kula, Richard Němec, Milan Němeček, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček
46. Lukáš Pater 21., 23., 56. Zdeněk Tichý
45., 48. Pavel Fín
23. 5. 19 17:00 ZAK Zelená liška TJ SUP A Starci na chmelu SUP A 8. 1:0 (1:0)
Nezáživné utkání podprůměrné úrovně. Úspěch slavila úsporná taktika Lišek, které proměnily náhodnou dorážku ve vítězný gól. Lubomír Štorek, Milan Höllge
Zelená liška TJ SUP A Starci na chmelu SUP A
Tomáš Janda – Tomáš Gürtler, Miloš Kotek, Marcel Kučera, Jan Navrátil, Stanislav Obešlo vs Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Petr Jambor, Jan Kočí, Pavel Náplava, Lukáš Pater, Jiří Povýšil, Josef Slunéčko
17. Tomáš Janda
9. 5. 19 18:15 ZAK SG Malešice Starci na chmelu SUP A 7. 6:2 (2:0)
Malešice byly od začátku jasně lepším týmem a zaslouženě vyhrály. Hosté se soustředili pouze na diskuse a dohady. Jiří Bouše
SG Malešice Starci na chmelu SUP A
Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Zdeněk Genčev, Ivan Georgiev, Milan Korman, Ladislav Mach, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stejskal vs Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Petr Jambor, Jan Kočí, Pavel Náplava, Lukáš Pater, Josef Slunéčko
14., 29. Milan Korman
40., 50. Josef Müller
44. Michal Stejskal
51. Zdeněk Genčev
50. Pavel Náplava
54. Petr Hochmann
2. 5. 19 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A DP Xaverov SUP 6. 1:10 (1:6)
Jednoznačné utkání pro tým Xaverov, který si vytvořil více šancí a zasloužil si tak výhru.
Starci na chmelu SUP A DP Xaverov SUP
Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Petr Jambor, Jan Kočí, Pavel Náplava, Lukáš Pater, Jiří Povýšil, Josef Slunéčko vs Bohumil Přibyl – Vasil Boev, Ivan Habrun, Václav Hromas, Tomáš Jakl, Zoran Jovanoski, Václav Karásek, Marek Ladomerský, Jan Šubík
15. Jiří Povýšil 3., 14., 18., 30. Vasil Boev
12., 58. Zoran Jovanoski
16. Jan Šubík
42., 51. Marek Ladomerský
55. Václav Hromas
25. 4. 19 17:00 ZAK Tučňáci SUP A Starci na chmelu SUP A 5. 5:1 (3:0)
Jasná záležitost pro Tučňáky. Janča
Tučňáci SUP A Starci na chmelu SUP A
Roman Podhorský – Roman Bäumel, Martin Buneš, Milan Husák, Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Jan Malypetr, Michal Rod, Petr Tůma vs Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Petr Jambor, Jan Kočí, Lukáš Pater, Jiří Povýšil, Josef Slunéčko
21. Michal Rod
23. Milan Husák
29., 36. Martin Buneš
47. Jan Malypetr
55. Ladislav Brázda
11. 4. 19 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A Oblouci 81 AFC SUP 4. 9:2 (4:1)
Starci na chmelu využili hru v přesilovce a zaslouženě vyhráli. Trnka
Starci na chmelu SUP A Oblouci 81 AFC SUP
Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Petr Jambor, Jan Kočí, Pavel Náplava, Lukáš Pater, Jiří Povýšil, Josef Slunéčko vs Pavel Jesenský – Petr Kruml, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Rudolf Zuman
4. Petr Hochmann
4., 22., 28., 48., 60. Lukáš Pater
39., 53. Jiří Povýšil
56. Petr Jambor
27. Petr Venhauer
51. Rudolf Zuman
4. 4. 19 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Starci na chmelu SUP A 3. 3:2 (2:1)
První poločas měl více ze hry Sen, vytvořil si i více gólových příležitostí, ale proměnil jen dva góly. V poslední minutě stihli Starci snížit na 2:1. Druhý poločas už byl vyrovnaný, Starci ožili. Až čtyři minuty před koncem rozhodl Sen o své výhře. Husák
Sen ČM PG supervet Starci na chmelu SUP A
Petr Volf – Miroslav Ackermann, Pavel Baláž, Petr Fridrich, Zdeněk Kolář, Miroslav Motl, Robert Nykl, Josef Šiler vs Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Petr Jambor, Jan Kočí, Pavel Náplava, Jiří Povýšil, Josef Slunéčko
9., 24. Pavel Baláž
56. Robert Nykl
29. Josef Slunéčko
43. Ladislav Brázda
27. 3. 19 20:30 ZAK Starci na chmelu SUP A Klokan Perón club SUP 2. 1:6 (0:1)
Klokan Perón měl zápas od úvodního hvizdu jasně pod kontrolou a zaslouženě zvítězil. Trnka