Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 20.6.19 | 19:00 | MIKU2 | Tučňáci SUP A Sen ČM PG supervet | 11. | 4:6 |
Út 4.6.19 | 17:45 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Tučňáci SUP A | 10. | 5:1 |
Út 28.5.19 | 20:15 | MIKU4 | Tučňáci SUP A Super Naděje A | 9. | 1:1 |
Po 20.5.19 | 19:00 | MIKU1 | Pražačka seniors A Tučňáci SUP A | 8. | 2:1 |
Po 6.5.19 | 19:00 | MIKU1 | Tučňáci SUP A Defect SUP | 7. | 4:7 |
Čt 2.5.19 | 19:00 | ZABEH | Indus SUP A Tučňáci SUP A | 6. | 3:1 |
Čt 25.4.19 | 17:00 | ZAK | Tučňáci SUP A Starci na chmelu SUP A | 5. | 5:1 |
Út 9.4.19 | 19:00 | MIKU4 | SG Malešice Tučňáci SUP A | 4. | 3:4 |
Po 1.4.19 | 19:00 | MIKU1 | Tučňáci SUP A DP Xaverov SUP | 3. | 1:11 |
Po 25.3.19 | 19:00 | MIKU1 | Zelená liška TJ SUP A Tučňáci SUP A | 2. | 4:4 |
Po 18.3.19 | 19:00 | MIKU1 | Oblouci 81 AFC SUP Tučňáci SUP A | 1. | 6:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 61:7 | 21 |
2. | DP Xaverov SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 90:16 | 20 |
3. | Indus SUP A | 11 | 9 | 1 | 1 | 65:21 | 19 |
4. | Defect SUP | 11 | 8 | 0 | 3 | 67:35 | 16 |
5. | Super Naděje A | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:40 | 13 |
6. | Pražačka seniors A | 11 | 4 | 2 | 5 | 30:33 | 10 |
7. | Sen ČM PG supervet | 11 | 4 | 0 | 7 | 31:61 | 8 |
8. | Tučňáci SUP A | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:49 | 6 |
9. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:60 | 6 |
10. | SG Malešice | 11 | 2 | 2 | 7 | 33:70 | 6 |
11. | Oblouci 81 AFC SUP | 11 | 1 | 3 | 7 | 24:69 | 5 |
12. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 1 | 0 | 10 | 19:51 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 27.3.19 | 18:15 | BECH | Sean team B Kulva PVC (HL7F) |
St 27.3.19 | 19:30 | BECH | STG Milovice Autobazar Duo VET (VL2B) |
St 27.3.19 | 20:45 | BECH | Princ Praha FC Sporčestr City FC (HL5E) |
Po 17.6.19 | 17:45 | MIKU2 | Lipnice Atlético Cerveza (HL7B) |
Po 17.6.19 | 19:00 | MIKU2 | Kuřátka FC VV Vokra VV (VL1A) |
Po 17.6.19 | 20:15 | MIKU2 | Hoverla Zak Hertha ZMZ (HL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bäumel Roman | 7 | 0 |
Buneš Martin | 11 | 5 |
Hájek Vladimír | 2 | 1 |
Husák Milan | 10 | 3 |
Janďourek Karel | 10 | 8 |
Jeníček Petr | 1 | 0 |
Jirák Robert | 2 | 0 |
Kopecký Jiří | 11 | 0 |
Lejsek Václav | 1 | 0 |
Malypetr Jan | 5 | 3 |
Pergl Jiří | 3 | 0 |
Podhorský Roman | 11 | 1 |
Rod Michal | 5 | 7 |
Smolák Pavel | 8 | 0 |
Stejskal Tomáš | 1 | 0 |
Tůma Petr | 9 | 0 |